طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انصافا این ویژگی بدل زدن واقعا مکانیزم تر و تمیزی داره:biggrin1: چشم های عقاب رو باید داشته باشی که بتونی سریع حرکت طرف رو تشخیص بدی و بدل بزنی:biggrin1:
Akira خیلی دوست دارم باهاش بازی کنم و از استایلش خیلی خوشم میاد ولی Input های فاجعه ای داره و شخصیتش بینهایت خشک و سفت و چغره. اصلا نمیشه باهاش توی تگ بازی کرد. ولی ضرباتش خیلی قدرت بالایی دارن و میزنه جر میده:biggrin1: یارو گفته بود برخلاف SF که همه معمولا با ریو شروع میکنن تا مستر بشن باهاش، توی VF اصلا نمیتونی با شخصیت اصلی مستر بشی:biggrin1:
حالا باز وضعیت Pai (چقدر شبیه چون لی هست:biggrin1:) خیلی بهتره و میشه باهاش کاربردی بازی کرد.
===============
آره 25-26 هست:biggrin1: شخصیت بعدی و استیج بعدی و مکانیزم بعدی رو حتما باس نشون بدن:biggrin1:

دقیقاً :D بعد مثل Parry توی SF III همه چیز با یه دکمه انجام نمیشه و مشت و لگد بدل های جدایی دارن ، برای یکی باید جلو + H بگیری یکی عقب + H که سرعت عمل خدایی می خواد و استفاده ی به موقع ازش هم کار هر کسی نیست :D من که بدجوری طلبه ـش شدم :D

آکیرا خیلی عجیب غریبه و همونجوری که گفتی اصلاً راه دست نیست :D
Pai دو منظوره ـس :D هم چون لی ـه هم لیدی :D از آکیرا سریعتر و راه دست تره ولی وقتی میذاریش کنار بقیه میبینی بازم دوشواری داره :D کلاً کرکترهای VF یه ذره زیادی رئال ـن :D

===

ما به بایسون رضایت نمیدیم ، باید بازم کرکتر نشون بدن :D فقط تنها چیزی که خیلی جای نگرانی داره تعداد کرکتر های بازیه ! 16 تا خداییش خداییش خیلی کمه :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقاً :D بعد مثل Parry توی SF III همه چیز با یه دکمه انجام نمیشه و مشت و لگد بدل های جدایی دارن ، برای یکی باید جلو + H بگیری یکی عقب + H که سرعت عمل خدایی می خواد و استفاده ی به موقع ازش هم کار هر کسی نیست :D من که بدجوری طلبه ـش شدم :D

آکیرا خیلی عجیب غریبه و همونجوری که گفتی اصلاً راه دست نیست :D
Pai دو منظوره ـس :D هم چون لی ـه هم لیدی :D از آکیرا سریعتر و راه دست تره ولی وقتی میذاریش کنار بقیه میبینی بازم دوشواری داره :D کلاً کرکترهای VF یه ذره زیادی رئال ـن :D

===

ما به بایسون رضایت نمیدیم ، باید بازم کرکتر نشون بدن :D فقط تنها چیزی که خیلی جای نگرانی داره تعداد کرکتر های بازیه ! 16 تا خداییش خداییش خیلی کمه :(
خوبی Parry این بود که 2 حالت بیشتر نداشت ولی این بدل زدن 60 تا حالت داره:biggrin1: ولی در مجموع مکانیزم خوبی پیاده کردن:biggrin1: یکی دیگه از نکته های مثبت DOA اینه که زیر خط سلامتی مینویسه چه اتفاقی داره میوفته تا زمان بندی رو برای وارد کردن Inputِ بعدی بهت بده:biggrin1: اینش خیلی خوب هست و باعث میشه فریم حرکات هم دستت بیاد:biggrin1:
=================
خیلی دلم میخواد قیافه لوزر رو توی V ببینم:biggrin1:
نگران نباش احسان. گویا SF IV هم موقعی که روی آرکید بوده، 16 تا داشته و بعدش کم کم میشه این نره غولی که الان هست:biggrin1: Roster کوچک هم مزایای خاص خودش رو داره و باعث میشه آدم موقع انتخاب شخصیت های زیاد گیج نشه (مثال خوبش میشه Killer Instinct). تازه اصن تایید هم نشده که 16 تا هستن:biggrin1:

پ.ن: احسان اگه DOA 5 LR رو خریدی، یه دست با این Honoka بازی کن
biggrin1.gif
عجب شخصیت دلیه
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خوبی Parry این بود که 2 حالت بیشتر نداشت ولی این بدل زدن 60 تا حالت داره:biggrin1: ولی در مجموع مکانیزم خوبی پیاده کردن:biggrin1: یکی دیگه از نکته های مثبت DOA اینه که زیر خط سلامتی مینویسه چه اتفاقی داره میوفته تا زمان بندی رو برای وارد کردن Inputِ بعدی بهت بده:biggrin1: اینش خیلی خوب هست و باعث میشه فریم حرکات هم دستت بیاد:biggrin1:
=================
خیلی دلم میخواد قیافه لوزر رو توی V ببینم:biggrin1:
نگران نباش احسان. گویا SF IV هم موقعی که روی آرکید بوده، 16 تا داشته و بعدش کم کم میشه این نره غولی که الان هست:biggrin1: Roster کوچک هم مزایای خاص خودش رو داره و باعث میشه آدم موقع انتخاب شخصیت های زیاد گیج نشه (مثال خوبش میشه Killer Instinct). تازه اصن تایید هم نشده که 16 تا هستن:biggrin1:

پ.ن: احسان اگه DOA 5 LR رو خریدی، یه دست با این Honoka بازی کن:biggrin1: عجب شخصیت دلیه:biggrin1:

دقیقاً :D تک تک حرکات و اتفاقات رو گزارش میکنه اون زیر :D

===

لوزر فقط به درد کرکتر تمرینی میخوره :D وقتی میزنیش میگه اوهوهو =))
خدا کنه 16 تا برای آرکید باشه و روی کنسول تا 20 و خورده ای بره :D

پ.ن : شت اومدم توی پست قبلی هونوکا رو بگم که یادم رفت :| در حال حاضر بعد از کیریستی کرکتر بعدی منه ، حتی به موازات کریستی :D خیلی خداس :D بعد نکته ی جالبی هم که داره اینه که این بشر قدرتی داره که به محض دیدن حرکات رزمی می تونه کپیشون کنه :D و از طرفی هم عاشق مسابقات MMA و رزمیه :D وقتی حرکاتش رو اجرا میکنی متوجه میشی این بشر نشسته تک تک مبارزات کرکترهای بازی رو دیده و از هر کدوم یه حرکتی رو ورداشته :D عالیه عالی ، در حال حاضر کرکتر محبوبمه :D

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
چون توی DOA وقتی ساید استپ میره، اگه طرف ضربه بزنه خود به خود ضربه-ش به طرف تو چرخیده میشه مگر اینکه دقیقا موقع ضربه زدن حریف، تو ساید استپ بری:biggrin1: ولی توی تکن به قول تو قشنگ یه نیم دایره میزنه و حریفت نیم ساعت باید بگرده پیدات کنه:biggrin1:
لازمه اینجا یه نکته راجع به تکن بگم.
تکن یه خاصیتی که داره اینه که برای هر نوع حرکت، یه «ضد» مخصوص اون تیپ حرکت رو هم داره.
درسته، توی تکن موقعی که ضربه می‌زنی، حریف می‌تونه ساید استپ کنه و تو رو پانیش کنه. اما یه سری از ضربه‌ها خاصیت «دنبال کردنِ» حریف رو دارن (Tracking Moves یا Homing Moves). اگه توی یه مبارزه ببینی که حریفت زیاد اهل ساید استپ کردن هست، می‌تونی از این تیپ ضربه‌ها استفاده کنی تا اگه طرف ساید استپ هم کرد، بازم ضربه‌ی تو بهش بخوره.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
لازمه اینجا یه نکته راجع به تکن بگم.
تکن یه خاصیتی که داره اینه که برای هر نوع حرکت، یه «ضد» مخصوص اون تیپ حرکت رو هم داره.
درسته، توی تکن موقعی که ضربه می‌زنی، حریف می‌تونه ساید استپ کنه و تو رو پانیش کنه. اما یه سری از ضربه‌ها خاصیت «دنبال کردنِ» حریف رو دارن (Tracking Moves یا Homing Moves). اگه توی یه مبارزه ببینی که حریفت زیاد اهل ساید استپ کردن هست، می‌تونی از این تیپ ضربه‌ها استفاده کنی تا اگه طرف ساید استپ هم کرد، بازم ضربه‌ی تو بهش بخوره.
مثل اون ضربه ی هلیکوپتریه کازویا؟
یا مشت قدرتیه پاول؟

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
دوستان به نظرم اینقدر پراکنده بحث نکنیم! یه بازی رو انتخاب کنیم بعد درباره اون صحبت کنیم!
به نظرم از اونجایی احسان جان هم نقد مورتال رو گذاشتن، فعلا درباره مورتال و تجربیاتمون صحبت کنیم! منکه تجربه های فوق العاده و لذت بخشی از این بازی داشتم مثل تجربه خیره شدن به یک صفحه سیاه به مدت نیم ساعت تا چهل دقیقه و بعدش دیدن منو و انتخاب اسکورپیون عزیز و دوباره نگاهی عمیق به صفحه سیاه تا لحظه ای که با چک و لقد و ctrl alt delete از بازی بیام بیرون! اصلا غیر قابل توصیفه!:d
احتمالا علی آقا صلح و صفا میتونن تا حدودی منو درک کنن!:d
بگذریم کلا بی نظیر بود و تا خودتون تجربه نکنین نمیتونیم خوشحالی من تو اون لحظه بعد یک هفته مداوم دانلود بازی رو درک کنین!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان به نظرم اینقدر پراکنده بحث نکنیم! یه بازی رو انتخاب کنیم بعد درباره اون صحبت کنیم!
به نظرم از اونجایی احسان جان هم نقد مورتال رو گذاشتن، فعلا درباره مورتال و تجربیاتمون صحبت کنیم! منکه تجربه های فوق العاده و لذت بخشی از این بازی داشتم مثل تجربه خیره شدن به یک صفحه سیاه به مدت نیم ساعت تا چهل دقیقه و بعدش دیدن منو و انتخاب اسکورپیون عزیز و دوباره نگاهی عمیق به صفحه سیاه تا لحظه ای که با چک و لقد و ctrl alt delete از بازی بیام بیرون! اصلا غیر قابل توصیفه!:d
احتمالا علی آقا صلح و صفا میتونن تا حدودی منو درک کنن!:d
بگذریم کلا بی نظیر بود و تا خودتون تجربه نکنین نمیتونیم خوشحالی من تو اون لحظه بعد یک هفته مداوم دانلود بازی رو درک کنین!:d

صادق پورت نسخه ی PC دست همونی بوده که 3 و 360 رو قراره آماده کنه ، آره ؟ :D یا شاهکار اِدریلم ـه ؟ :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
صادق پورت نسخه ی PC دست همونی بوده که 3 و 360 رو قراره آماده کنه ، آره ؟ :D یا شاهکار اِدریلم ـه ؟ :D
نِدرریلم:d
نه بابا دست همون چفتدولا هاییه که خیر سرشون نسخه قبلی و اینجاستیس رو برای PC پورت کردن! اد بون به pcgaming اصلا اهمیت نمیده! (خیلی از رده پرته:biggrin1:)
احتمالا هم واسه اینکه نسخه 3 و 360 رو زودتر آماده کنن، نسخه PC رو با تف مالی کردن ساختن و غالب کردن به خلق الله:biggrin1:
مثل چی از cpu کار میکشه! یعنی دقیقا حس میکنی که وقتی از بازی خاج میشی، cpu و فن یه نفس راحت میکشن! درصورتی که انگار از گرافیک و gpu زیاد استفاده نمیکنه!
یعنی اون استودیوی درپیت فقط به درد این میخوره که بره ادامه بن10ش رو بسازه!:biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نِدرریلم:d
نه بابا دست همون چفتدولا هاییه که خیر سرشون نسخه قبلی و اینجاستیس رو برای PC پورت کردن! اد بون به pcgaming اصلا اهمیت نمیده! (خیلی از رده پرته:biggrin1:)
احتمالا هم واسه اینکه نسخه 3 و 360 رو زودتر آماده کنن، نسخه PC رو با تف مالی کردن ساختن و غالب کردن به خلق الله:biggrin1:
مثل چی از cpu کار میکشه! یعنی دقیقا حس میکنی که وقتی از بازی خاج میشی، cpu و فن یه نفس راحت میکشن! درصورتی که انگار از گرافیک و gpu زیاد استفاده نمیکنه!
یعنی اون استودیوی درپیت فقط به درد این میخوره که بره ادامه بن10ش رو بسازه!:biggrin1:

Ed Boon + Netherrealm = Edrealm
:D
به خاطر دیـکتاتوری ای که این بشر داره علی میگه ادریلم :D به نظر منم برازندشه :D

خسته نباشن :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
Ed Boon + Netherrealm = Edrealm
:D
به خاطر دیـکتاتوری ای که این بشر داره علی میگه ادریلم :D به نظر منم برازندشه :D

خسته نباشن :D

عجب لفظ جالبی!:biggrin1: نکنه به خاطر همین دیکتاتوری ها جان توبیاس ازشون جدا شد؟

آره جدا هم خسته نباشید داره! چنین پورتی با آنریل3 برای کامپیوتر واقعا هم ستودنیه و کار هرکسی نیست!
همون طور که گفتم این های ولتاژ بهتره بره همون BEN10 بسازه! ملت هم راضی ترن!

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
من که نمیتونم MKX رو روی PC بازی کنم ولی با توجه به پست های قبل پورتش به نظر افتضاح بوده باشه. کسی خبری از پورت نسخه کنسول های نسل 7 نداره؟ میشه بهش امیدوار بود؟
ممنون برای اون توضیحات و نقد MKX، داخل اون نقد اشاره شده بود که قیمت آیتم ها توی Kyrpt گرون هست. یعنی در واقع سازنده خواسته قیمت آیتم ها رو زیاد ببره تا DLC های مضخرف و گرونی رو به کاربرا بفروشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر