Dead or Alive 5: Last Round | PC

zfj81bz4scfgdezrw167.png

Dead Or Alive 5 : Last Round
سازنده : Team Ninja
ناشر : Koei Tecmo
سبک : مبارزه ای

Dead Or Alive 5 : Last Round آخرین نسخه از شماره ی پنجم سری Dead Or Alive چند ماه پیش معرفی شد و اینبار مقصد بازی تنها کنسول های نسل جدید XONE , PS4 و رایانه های شخصی بود .
نسخه ی PC ابتدا قرار بود مثل نسخه های کنسولی ماه فبریه منتشر شود اما با تاخیر امروز (30 مارچ 2015) بر روی استیم منتشر خواهد شد.
نسخه ی Last Round نسبت به Edition قبلی که DOA 5 Ultimate نام داشت دارای محتویات بیشتری از جمله لباس های جدید برای شخصیت ها (جمعا بیش از 300 لباس) و هم چنین دو کاراکتر جدید به نام های Raidou و Honoka می باشد.
در این نسخه جمعا 36 کاراکتر قابل بازی خواهند بود .
جزئیات نسخه PC :

نسخه PC از رزولوشن ۴K, 1080p و ۷۲۰p در اندازه تصویر۲۱۶۰ در ۳۸۴۰ حمایت می کند.
نسخه PC از particle effects نسخه PS3 استفاده خواهد کرد.
دو stage ویژه بازی به نام های The Danger Zone و The Crimson که در نسخه نسل بعدی بازی هستند در نسخه PC وجود ندارند.
Soft Engine که برروی نسخه PS4 و Xbox One بازی اجرا می شود در نسخه PC استفاده نشده است.
نسخه PC دارای سیستم آچیومنت نخواهد بود.
نسخه PC دارای بخش آنلاین تا ۳ ماه بعد از عرضه نیست که بنابر گفته ی سازندگان مود آنلاین بعد از 3 ماه به بازی اضافه خواهد شد.

xukhr61ewnj21m7ojxug.jpg

وبسایت رسمی بازی

صفحه اطلاعات کاراکترها

صفحه Steam بازی

تصاویر بازی :

سیستم مورد نیاز بازی :

CPU: Core i7 870 or more
Memory: 2GB or more
Hard disk: 10.0GB or more of free space
Display: The display capable of displaying at 1280 × ۷۲۰ pixels
Video Card: VRAM1GB more, more DirecX9.0c
Sound board: Sound board that supports more than DirectX 9.0c

Maximum System :

CPU: Core i7 2600 or more
Memory: More than 4GB
Hard disk: 10.0GB or more of free space
Display: 1920 × ۱۰۸۰ pixels or more, True Color viewable display
Video Card: VRAM1.5GB more, more DirecX9.0c
Sound board: Sound board that supports more than DirectX 9.0c

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
در مورد اون دویل جین شاید سازنده ها اصلا حواسشون نبوده ولی موردی که احتمالش بیشتره همون قضیه ایستر اگ هستش! اون شخصیت که نه مثل دویل جین میجنگه و لباس اصلیش اونه! فقط برای باحالی گذاشتن.
درباره اون دوتا نکته دیگه هم بگم که بروسلی و جکی چان تبدیل به یک سمبل شدن که باعث شده تقریبا در همه ی بازی های مبارزه ای یه شخصیتی به یاد اونا ساخته بشه! شبیه ترین بازی هم تکن هست که مارشال لاو (ماشالا:d) و لِی ولانگ به عنوان این دو هنرمند قرار گرفتند. حالا تو این بازی بروسلی شده یکی، (اسمش یادم نیست ولی فکر کنم آخرش لی داشت) و جکی چان هم شده برد وانگ! تو مورتال هم که همه میدونن لیوکانگ بروسلی هست ولی راستش نمیدونم برای جکی چان هم شخصیتی درنظر گرفته شده یا نه ولی اگه اشتباه نکنم، سبک بورایچو، همین مشت مست بود.
این حرکت در اصل ادای احترام به این دو بزرگواره که با فیلمهاشون، هنرهای رزمی رو به دنیا شناسوندن!

پ.ن: بابا با این برد وانگ نمیشه بازی کرد اصلا. صد رحمت به لِی وولانگ. هر موقع کم میاوردیم، ضربدر ضربدر رو میزدیم یارو پخش زمین میشد:d
Excellentٍ
چه پستی گذاشته بودم من:d
دوستان منم منظورم Easter egg بود دیگه,یعنی با این سن و سالم:d....

در راستای پست PWLG و ادای احترام به بزرگان هنرهای رزمی توی سری Mortal Kombat هم کارکتر johhny cage از jean claude van damme الهام گرفته شد

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
کاراکتر به اصطلاح Button Maching دد اور الایو ، Lisa هستش
لیزا رو بردارید و همینجوری دکمه ها رو پست سر هم بزنید ببینید چیا خلق میشه !
یه چیزی مثل هوارانگ تو تکن3! آره؟:d
البته من با اون دختره MMA کاره هم بد نیستم (تنها کسی بود که باهاش تونستم رو درجه هارد بازی رو تموم کنم) ولی در کل از اونایی خوشم میاد که در هر حالت و شرایطی طرف رو بگیرن و به ش فن بزنن. یه چی مثل کینگ تو تکن که طرف رو هوا باشه، رو زمین باشه، خوابیده باشه، فرقی نداره در هر حالتی حریف رو میگرفت و یه فن کشتی بهش میزد! مثلا من یه همچین چیزی تو لئو دیدم. ضربات سنگین، قوی و حریف هم هرجایی باشه میتونه graple (نمیدونم املاش رو درست نوشتم یا نه) کنه و یه فن بزنه!
اینجور که شما میگید، تینا دقیقا همونیه که من میخوام:d راستی شما چجوری رنگ موهاش رو عوض کردید؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
یه چیزی مثل هوارانگ تو تکن3! آره؟:d
البته من با اون دختره MMA کاره هم بد نیستم (تنها کسی بود که باهاش تونستم رو درجه هارد بازی رو تموم کنم) ولی در کل از اونایی خوشم میاد که در هر حالت و شرایطی طرف رو بگیرن و به ش فن بزنن. یه چی مثل کینگ تو تکن که طرف رو هوا باشه، رو زمین باشه، خوابیده باشه، فرقی نداره در هر حالتی حریف رو میگرفت و یه فن کشتی بهش میزد! مثلا من یه همچین چیزی تو لئو دیدم. ضربات سنگین، قوی و حریف هم هرجایی باشه میتونه graple (نمیدونم املاش رو درست نوشتم یا نه) کنه و یه فن بزنه!
اینجور که شما میگید، تینا دقیقا همونیه که من میخوام:d راستی شما چجوری رنگ موهاش رو عوض کردید؟

نه یه چیزی مثل کیستی و ادی تو تکن
هاورانگ فقط یه ضربه پا داشت که میشد باهاش برد
من با تینا رو آخرین درجه سختی همه ضربات رو کانتراتک میکنم و راحت میبرم ، زمانی که ویتا داشتم و آنلاین بازی میکردم تو لیدربورد تا نفر چهاردهم هم رفتم اما بعد ویتا رو فروختم و دیگه آنلاین نزدم ، اما فقط با تینا در حد خیلی حرفه ای هستم
این مدل با 3dmax رنگ هاش عوض شده ، یکی از کاستوم های اصلیشه

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
به نظر من برخلاف بازیهایی tekken و MK این بازی شخصیتها طوری طراحی شدن که هر کدوم توانایی های خاص خوشون رو دارند و اگه باهاشون ماهر شین می تونید به راحتی بازی رو در حالت legend تموم و هر حریف هر کسی هم که خواستید بشید(منتها حتما قبلش باید training رو رفته باشید که به تکنیکهای بازی آشنا باشید) چون توی این بازی تنوع کمبو بیداد میکنه...به خاطر همین هم هست که الان هر کدوم از بچه ها سر اینکه کدوم قویتره یه نطر میدن!
واقعا که یه بازی نظیر تکن که از نظر سرعت گیم پلی به راحتی میشه گفت 20 درصد از این بازی پایین تر و تنوع کمبو و محیطش هم نصف اینه اینقدر سر و صدا میکنه ولی این بازی به این شاهکاری حتی سر مهم کردن تاپیکش هم بحثه!!
به جرات میتونم بگم که این بازی از تمام لحاظ تکن رو پشت سر میگذاره و واقعا توی حقش اجهاف شده!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تنها چیزی که ی کم اذیت میکنه نبود ویبره هست خیلی حیفه والا!!!!!!!

احتمالا با پچ 3 ماه اینده بیاد که رسما 60 بار تمومش کردیم حتی بازی شنگول در سرزمین عجایب هم حداقل از شوک دسته ی 360 یا x1 پشتیبانی می کنه شوکی که از قبل طراحی شده مشخصا از قصد حذفش کردن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقا ویبره میخوایین برای چی؟:d یه لرزش ایجاد بشه که چی؟
یعنی واقعا ویبره از خود بازی مهم تره؟:d بیوفتین توی بازی ببینین چه دنیای عظیمی داره. گیر دادید به ویبره:d
====================
همونجور که انتظار داشتم، Mila اصلا برای Juggle کردن خوب نیست و دقیقا وضعیت Steve توی Tekken رو داره. نه Launcher، خوبی داره و نه میتونه به خوبی Juggle کنه/:) کل استراتژی با این شخصیت رو باید توی ضربات سریع و پشت سر هم و روی زمین بچینیم و سعی کنیم حریف رو وارد Critical Stun کنیم و بعد بتونیم با یه کرکتر دیگه که میتونه Launch کنه و Juggle کنه، ادامه بدیم:d فعلا که Main رو گذاشتم Mila و برای حالت تگ، نفر دوم رو گذاشتم Kokoro.

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
دقیقا ویبره میخوایین برای چی؟:d یه لرزش ایجاد بشه که چی؟
یعنی واقعا ویبره از خود بازی مهم تره؟:d بیوفتین توی بازی ببینین چه دنیای عظیمی داره. گیر دادید به ویبره:d
====================
Kokoro.

حرفات ی کم عجیبه دوست عزیز.در اینکه بازی بسیار عالی و از هر نظر خوبه شکی نیست ولی ویبره تو بازی فایتینگ خیلی مهمه حداقل ب نظر من.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حرفات ی کم عجیبه دوست عزیز.در اینکه بازی بسیار عالی و از هر نظر خوبه شکی نیست ولی ویبره تو بازی فایتینگ خیلی مهمه حداقل ب نظر من.
نظر شما محترم، اما توضیح میدی چجوری خیلی مهمه؟ الان نداشتن ویبره جلوی بازی کردن شما رو میگیره؟

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
کسانی که مثل من و همین دوست عزیز بالایی، با pc فایتینگ میزنن، دیگه بود و نبود ویبره براشون عادی میشه. من خودم حتی sf رو با کیبورد بازی میکنم با اینکه به ظاهر خیلی سخته ولی من حتی با کیبورد راحت ترم. بازیهای دیگه هم مثل مورتال و اینجاستیس و sfو... که ویبره دارن هم با دسته بدون ویبره بازی میکنم. ( نمیدونم اشکالش کجاست ولی کلا هیچوقت نتونستم ویبره رو فعال کنم) من تو پلی استیشن فایتینگ با ویبره هم بازی کردم و با اینکه لذت بخشه و به قول خودمون یه ذره حال میده ولی تاثیر چندانی نداره. اهمیتی هم نداره. سازندگان اون کاری که باید درست انجام میدادن رو انجام دادن و اون اجرای هرچه روانتر و عدم وجود کوچکترین افت فریم دربازیه.
باقی مسایل بهونه ست. من نسخه ps4 رو دیدم و تفاوت خاصی ندیدم. قبل از تجربه نظرم منفی بود که چرا اینهمه چیز از pc کم کردن و سیستمش هم اینقدر بالاست ولی بعد از بازی کردن دیدم که نبود یه سری چیزا اهمیت زیادی نداره و مهم خود بازیه که فوق العاده لذت بخشه و برای منی که اینهمه سال دارم همش نسخه های قدیمی تکن رو اونم با کلی دنگ و فنگ بازی میکنم و تجربه یه فایتینگ سه بعدی درست حسابی برام شده بود آرزو، DOA5LR یه چیز باورنکردنیه!
امیدوارم تیم نینجا از کارش پشیمون نشه و نسخه6 رو در آینده برای PC هم منتشر کنند. (میدونم اصلا خبری از نسخه6 نیست ولی بالاخره دارن کار میکنن روش و به این راحتی بیخیال این سری نمیشن)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
کسانی که مثل من و همین دوست عزیز بالایی، با pc فایتینگ میزنن، دیگه بود و نبود ویبره براشون عادی میشه. من خودم حتی sf رو با کیبورد بازی میکنم با اینکه به ظاهر خیلی سخته ولی من حتی با کیبورد راحت ترم. بازیهای دیگه هم مثل مورتال و اینجاستیس و sfو... که ویبره دارن هم با دسته بدون ویبره بازی میکنم. ( نمیدونم اشکالش کجاست ولی کلا هیچوقت نتونستم ویبره رو فعال کنم) من تو پلی استیشن فایتینگ با ویبره هم بازی کردم و با اینکه لذت بخشه و به قول خودمون یه ذره حال میده ولی تاثیر چندانی نداره. اهمیتی هم نداره. سازندگان اون کاری که باید درست انجام میدادن رو انجام دادن و اون اجرای هرچه روانتر و عدم وجود کوچکترین افت فریم دربازیه.
باقی مسایل بهونه ست. من نسخه ps4 رو دیدم و تفاوت خاصی ندیدم. قبل از تجربه نظرم منفی بود که چرا اینهمه چیز از pc کم کردن و سیستمش هم اینقدر بالاست ولی بعد از بازی کردن دیدم که نبود یه سری چیزا اهمیت زیادی نداره و مهم خود بازیه که فوق العاده لذت بخشه و برای منی که اینهمه سال دارم همش نسخه های قدیمی تکن رو اونم با کلی دنگ و فنگ بازی میکنم و تجربه یه فایتینگ سه بعدی درست حسابی برام شده بود آرزو، DOA5LR یه چیز باورنکردنیه!
امیدوارم تیم نینجا از کارش پشیمون نشه و نسخه6 رو در آینده برای PC هم منتشر کنند. (میدونم اصلا خبری از نسخه6 نیست ولی بالاخره دارن کار میکنن روش و به این راحتی بیخیال این سری نمیشن)

مطمئن باش نسخه ی 6 هم بزودی معرفی میشه و به احتمال 99.9% روی PC هم میاد
بنظرم یکی از دلایلی که تیم نینجا بازی رو رو پی سی پورت کرد همین بود که شماره 6 هم میاد رو استیم
کاری به این ندارم ام کلا بازی های غیر انحصاری اگه رو استیم نیان بزرگترین ضرر رو خود سازنده ها میکنن ، نکته ای که چند سال اخیر دیگه همه ی سازنده ها متوجهش شدن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای بعضی از بازی ها vib کاملا لازمه باعث می شه در ضربات سنگین حس خیلی بیشتری به ادم دست بده در کل شاید ادم در بازی ها براش عادی بشه اصلا نفهمه اما تثیر خودش رو می ذاره بازی مثل:gow عملا نصف حالش بدون vib می پره زمانی که که ضربات سنگین می زنی vib الزامیه
اما در کل بعضی ها ترجیح می دن اصلا بدون vib بازی کنن اما اکثرا vib ترجیح می دن نسل قبل سونی سر همین خیلی منفور شد تا به اجبار بهش اضافه کرد

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
درود.

وارد بازی که میشم تمام صفحه نیست :|
Alt+Enter هم که میزنم نمیشه. چه خاکی بریزم تو سرم؟:|

سلام
یه فایل خیلی کم حجمه که seting fix هستش اونو از اینجا دانلود کنید و بریزید تو فولدر بازی ، بعد از طریق startup_setting.bat تنظیمات مورد نظرتون رو اعمال کنید و بازی رو از فایل game.bat اجرا کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر