Dead or Alive 5: Last Round | PC

zfj81bz4scfgdezrw167.png

Dead Or Alive 5 : Last Round
سازنده : Team Ninja
ناشر : Koei Tecmo
سبک : مبارزه ای

Dead Or Alive 5 : Last Round آخرین نسخه از شماره ی پنجم سری Dead Or Alive چند ماه پیش معرفی شد و اینبار مقصد بازی تنها کنسول های نسل جدید XONE , PS4 و رایانه های شخصی بود .
نسخه ی PC ابتدا قرار بود مثل نسخه های کنسولی ماه فبریه منتشر شود اما با تاخیر امروز (30 مارچ 2015) بر روی استیم منتشر خواهد شد.
نسخه ی Last Round نسبت به Edition قبلی که DOA 5 Ultimate نام داشت دارای محتویات بیشتری از جمله لباس های جدید برای شخصیت ها (جمعا بیش از 300 لباس) و هم چنین دو کاراکتر جدید به نام های Raidou و Honoka می باشد.
در این نسخه جمعا 36 کاراکتر قابل بازی خواهند بود .
جزئیات نسخه PC :

نسخه PC از رزولوشن ۴K, 1080p و ۷۲۰p در اندازه تصویر۲۱۶۰ در ۳۸۴۰ حمایت می کند.
نسخه PC از particle effects نسخه PS3 استفاده خواهد کرد.
دو stage ویژه بازی به نام های The Danger Zone و The Crimson که در نسخه نسل بعدی بازی هستند در نسخه PC وجود ندارند.
Soft Engine که برروی نسخه PS4 و Xbox One بازی اجرا می شود در نسخه PC استفاده نشده است.
نسخه PC دارای سیستم آچیومنت نخواهد بود.
نسخه PC دارای بخش آنلاین تا ۳ ماه بعد از عرضه نیست که بنابر گفته ی سازندگان مود آنلاین بعد از 3 ماه به بازی اضافه خواهد شد.

xukhr61ewnj21m7ojxug.jpg

وبسایت رسمی بازی

صفحه اطلاعات کاراکترها

صفحه Steam بازی

تصاویر بازی :

سیستم مورد نیاز بازی :

CPU: Core i7 870 or more
Memory: 2GB or more
Hard disk: 10.0GB or more of free space
Display: The display capable of displaying at 1280 × ۷۲۰ pixels
Video Card: VRAM1GB more, more DirecX9.0c
Sound board: Sound board that supports more than DirectX 9.0c

Maximum System :

CPU: Core i7 2600 or more
Memory: More than 4GB
Hard disk: 10.0GB or more of free space
Display: 1920 × ۱۰۸۰ pixels or more, True Color viewable display
Video Card: VRAM1.5GB more, more DirecX9.0c
Sound board: Sound board that supports more than DirectX 9.0c

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بعد از 2,3 ساعت بازی:
بازی خوبیه ولی کارکتر مرد درست و حسابی نداره:d
Brad Wong خیلی به Lei Wulong Tekken شبیه:-*
qw9n963tyf30tyfnlob2.png
yk5wlryqapweqgaqrotr.png
این Devil Jin خودمون نیست؟
p4aevgkoy8t4z6dghcny.jpg
استیج Temple of the Dragonدقیقا مثل فیلم The Game of Death بروس لیه که با کریم عبدالجبار مبارزه میکنه:d
5rtu0j89fkf44w8ng27m.jpg

g1kekgffab83dz75ai6h.png

اگر اشاره به تقلید دارید قدمت این بازی به اندازه ای هست که نیازی به تقلید نداشته باشه البته با تغییرات در استدیو کیفیت کلی بازی افت کرد اما در حد ninja gaiden که دچار انفجار شد. این عکس شبیه jin هم در حقیقت کاستوم لباس هست این بازی ابدا تخیلی عین tekken نیست به نظرم جفت بازی ها جز بهترین باز های فایتینگ هستن

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
اگر اشاره به تقلید دارید قدمت این بازی به اندازه ای هست که نیازی به تقلید نداشته باشه البته با تغییرات در استدیو کیفیت کلی بازی افت کرد اما در حد ninja gaiden که دچار انفجار شد. این عکس شبیه jin هم در حقیقت کاستوم لباس هست این بازی ابدا تخیلی عین tekken نیست به نظرم جفت بازی ها جز بهترین باز های فایتینگ هستن

عزیزم ی چیزی تو دنیای گیم هست ب نام Easter egg :d

من بدجور قفل شدم رو این شخصیت Tina!خیلی باحاله حرکاتش.تو کمتر فایتینگی دیده بودم ک حرکات کشتی کج رو ب این جالبی بشه اجرا کرد
+این شخصیت jacky هم جالبه.custum 2 ش دقیقا custum jin توی tekken 6 ه.حرکاتش هم منو یا hworang میندازه

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
عزیزم ی چیزی تو دنیای گیم هست ب نام Easter egg :d

من بدجور قفل شدم رو این شخصیت Tina!خیلی باحاله حرکاتش.تو کمتر فایتینگی دیده بودم ک حرکات کشتی کج رو ب این جالبی بشه اجرا کرد
+این شخصیت jacky هم جالبه.custum 2 ش دقیقا custum jin توی tekken 6 ه.حرکاتش هم منو یا hworang میندازه

تینا محشره
Combo Challenge هاش رو حسابی تمرین کن تا حرفه ای بشی ، بعد خیلی هاش رو میتونی تازه با هم ترکیب کنی
کریستی هم اگه بتونی حرفه ای بشی خیلی خوبه فقط کمبو های حرفه ایش یکم سخت تره تیناس

mory_num1

کاربر سایت
Nov 14, 2008
30
دوستانی که بازی رو سیستمشون نصبه یه نکته رو امتحان کنن ببینن گزینه OMG برای قسمت " B.R.E.A.S.T MOTION" فعاله. اگر فعال نیست احتمالا با این کار فعال میشه:

برای این کار باید 10 بار ژست های بعد از باخت کارکترهای زن رو تماشا کنید. میتونید به قسمت "ARCADE" , "FIGHT یا "SOLO MATCH" برید یه کارکتر زن رو انتخاب و بازی رو ببازید و ژست بعد از باختش رو تماشا کنید بعد یه کارکتر زن دیگه انتخاب کنید و این روند رو ده مرتبه تکرار کنید. بعد از ده بار گزینه OMG در تنظیمات باز میشه. البته من چون گرافیکم اینتله هنوز بازی رو نصب نکردم.
u31gbyvgi9eq0ackqnsn.png

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
تینا محشره
Combo Challenge هاش رو حسابی تمرین کن تا حرفه ای بشی ، بعد خیلی هاش رو میتونی تازه با هم ترکیب کنی
کریستی هم اگه بتونی حرفه ای بشی خیلی خوبه فقط کمبو های حرفه ایش یکم سخت تره تیناس

کریستی خیلی حرکاتش سریعه پس زدن کامبوهاش زمانبندی خیلی زیادی میخواد
برعکس تینا ب نظر من bass با اینکه باباشه خیلی ازش ضعیف تره.کمبوهاش هم خیلی ارومن و جلوی کسایی مثل کریستی کم میارن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستانی که بازی رو سیستمشون نصبه یه نکته رو امتحان کنن ببینن گزینه OMG برای قسمت " B.R.E.A.S.T MOTION" فعاله. اگر فعال نیست احتمالا با این کار فعال میشه:

برای این کار باید 10 بار ژست های بعد از باخت کارکترهای زن رو تماشا کنید. میتونید به قسمت "ARCADE" , "FIGHT یا "SOLO MATCH" برید یه کارکتر زن رو انتخاب و بازی رو ببازید و ژست بعد از باختش رو تماشا کنید بعد یه کارکتر زن دیگه انتخاب کنید و این روند رو ده مرتبه تکرار کنید. بعد از ده بار گزینه OMG در تنظیمات باز میشه. البته من چون گرافیکم اینتله هنوز بازی رو نصب نکردم.
u31gbyvgi9eq0ackqnsn.png

این گزینه همون چیزیه که فکر میکنم:))

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
دوستان من DLC 3DM رو ریختم منتهی این ویدیو های قسمت Private Paradise هنوز قفله:(:d
بعد این DLC فقط همین قسمت رو باز میکنه یا نه؟ کلا چیا به بازی اضافه میکنه؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا بازی عالیه:d مکانیزم گیم پلی واقعا لذت بخش و نامحدوده:d قسمت تگ هم عالی کار شد و تگ کردن خیلی سریع صورت میگیره که در صورت حرفه ای شدن واقعا برای حریف بد میشه:d AI بازی هم فوق العاده-س!:d جرات نمیکنم روی وضعیت ها بیشتر از Hard بازی کنم:d

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
واقعا بازی عالیه:d مکانیزم گیم پلی واقعا لذت بخش و نامحدوده:d قسمت تگ هم عالی کار شد و تگ کردن خیلی سریع صورت میگیره که در صورت حرفه ای شدن واقعا برای حریف بد میشه:d AI بازی هم فوق العاده-س!:d جرات نمیکنم روی وضعیت ها بیشتر از Hard بازی کنم:d
100% همینطوره:d
خدا نکنه Critical Stun بشی combo که پشت سر هم میاد:dیه خورده تشخیص Hold کردنش سخته!

SweetFX;)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
برای اجرای این بازی باید سیستم خفن داشته باشیم یا با سیستم متوسط هم جواب میده
Ram 8
vga radeon hd 7770
راحت با این سیستم بازی اجرا میشه
دوستان با سیستم های پایین تر از این هم راحت بازی رو اجرا کردن مشکلی نداشته

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
راحت با این سیستم بازی اجرا میشه
دوستان با سیستم های پایین تر از این هم راحت بازی رو اجرا کردن مشکلی نداشته
در جواب این دوست عزیز و تکمیل حرفاش بگم که عزیزان PC باز خیالتو تخت که هیچی، پاره آجر باشه:d
من غیر از رم، همه چیم از سیستم حداقل بازی کمتر بود ولی عین هلو اجرا شد و تنظیماتش گرافیکش رو هم خیلی بالا بردم.
جالب اینه که بازیرو دادم به یکی که سیستمش از منم پایین تر بود ولی واسه اونم خوب و روون اجرا شد. بازی با سیستم های خیلی پایین تر هم بدون مشکل اجرا میشه.
من که هیچی ولی سیستم اون این بود:
cpu cori 3
ram 4gig
گرافیکش یادم نیست چی بود فقط میدونم دایرکت ایکس11 رو اصلا ساپورت نمیکرد.

درضمن دسته داشته باشید خیلی بهتره چون دکمه های کیبورد متاسفانه قابل تغییر نیست. اصلا اگه دسته وصل نباشه بخش cotroller کلا غیرفعال میشه!
خود بازی عالیه و هیچ مشکلی نداره.
کسایی که مهارتشون در حد هویج هم باشه (شوخی میکنما، ناراحت نشین) میتونن تو بخش تمرینی بازی برن از سیر تا پیاز بازی رو یاد بگیرن.

دوستان این dlc 700 مگابایتی، رو بلک باکس هم جواب میده؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
در جواب این دوست عزیز و تکمیل حرفاش بگم که عزیزان PC باز خیالتو تخت که هیچی، پاره آجر باشه:d
من غیر از رم، همه چیم از سیستم حداقل بازی کمتر بود ولی عین هلو اجرا شد و تنظیماتش گرافیکش رو هم خیلی بالا بردم.
جالب اینه که بازیرو دادم به یکی که سیستمش از منم پایین تر بود ولی واسه اونم خوب و روون اجرا شد. بازی با سیستم های خیلی پایین تر هم بدون مشکل اجرا میشه.
من که هیچی ولی سیستم اون این بود:
cpu cori 3
ram 4gig
گرافیکش یادم نیست چی بود فقط میدونم دایرکت ایکس11 رو اصلا ساپورت نمیکرد.

درضمن دسته داشته باشید خیلی بهتره چون دکمه های کیبورد متاسفانه قابل تغییر نیست. اصلا اگه دسته وصل نباشه بخش cotroller کلا غیرفعال میشه!
خود بازی عالیه و هیچ مشکلی نداره.
کسایی که مهارتشون در حد هویج هم باشه (شوخی میکنما، ناراحت نشین) میتونن تو بخش تمرینی بازی برن از سیر تا پیاز بازی رو یاد بگیرن.

دوستان این dlc 700 مگابایتی، رو بلک باکس هم جواب میده؟

آره جواب میده ، نسخه بلک باکس فرقی با ریلودد نداره فقط زبان های غیر انگلیسی از بازی حذف شدن
دی ال سی رو کپی کنید لباس ها باز میشن رو بلک باکس

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
بعد از 2,3 ساعت بازی:
بازی خوبیه ولی کارکتر مرد درست و حسابی نداره:d
Brad Wong خیلی به Lei Wulong Tekken شبیه:-*
qw9n963tyf30tyfnlob2.png
yk5wlryqapweqgaqrotr.png
این Devil Jin خودمون نیست؟
p4aevgkoy8t4z6dghcny.jpg
استیج Temple of the Dragonدقیقا مثل فیلم The Game of Death بروس لیه که با کریم عبدالجبار مبارزه میکنه:d
5rtu0j89fkf44w8ng27m.jpg

g1kekgffab83dz75ai6h.png

در مورد اون دویل جین شاید سازنده ها اصلا حواسشون نبوده ولی موردی که احتمالش بیشتره همون قضیه ایستر اگ هستش! اون شخصیت که نه مثل دویل جین میجنگه و لباس اصلیش اونه! فقط برای باحالی گذاشتن.
درباره اون دوتا نکته دیگه هم بگم که بروسلی و جکی چان تبدیل به یک سمبل شدن که باعث شده تقریبا در همه ی بازی های مبارزه ای یه شخصیتی به یاد اونا ساخته بشه! شبیه ترین بازی هم تکن هست که مارشال لاو (ماشالا:d) و لِی ولانگ به عنوان این دو هنرمند قرار گرفتند. حالا تو این بازی بروسلی شده یکی، (اسمش یادم نیست ولی فکر کنم آخرش لی داشت) و جکی چان هم شده برد وانگ! تو مورتال هم که همه میدونن لیوکانگ بروسلی هست ولی راستش نمیدونم برای جکی چان هم شخصیتی درنظر گرفته شده یا نه ولی اگه اشتباه نکنم، سبک بورایچو، همین مشت مست بود.
این حرکت در اصل ادای احترام به این دو بزرگواره که با فیلمهاشون، هنرهای رزمی رو به دنیا شناسوندن!

پ.ن: بابا با این برد وانگ نمیشه بازی کرد اصلا. صد رحمت به لِی وولانگ. هر موقع کم میاوردیم، ضربدر ضربدر رو میزدیم یارو پخش زمین میشد:d

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
پ.ن: بابا با این برد وانگ نمیشه بازی کرد اصلا. صد رحمت به لِی وولانگ. هر موقع کم میاوردیم، ضربدر ضربدر رو میزدیم یارو پخش زمین میشد:d

کاراکتر به اصطلاح Button Maching دد اور الایو ، Lisa هستش
لیزا رو بردارید و همینجوری دکمه ها رو پست سر هم بزنید ببینید چیا خلق میشه !
Brad Wong چندین مدل حرکت داره ، اگه خواستید به بهترین شکل باهاش بازی کنید اولین ضربه رو وقتی رو به رو وایساده باهاش بزنید بعد بخوابونیدش زمین و یه 3 ضرب باهاش بزنید بعد از پشت سر بلند شید و وقتی روش اون طرفه یه چند ضرب دیگه بزنید و به همین صورت :D
BW بیشترین تعداد کمبو رو داره هر کی وقت بذاره و کامل یاد بگیره بازی با این کاراکتر رو به جرات میگم میتونه جزو 10 نفر لیدربورد باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر