Dead or Alive 5: Last Round | PC

zfj81bz4scfgdezrw167.png

Dead Or Alive 5 : Last Round
سازنده : Team Ninja
ناشر : Koei Tecmo
سبک : مبارزه ای

Dead Or Alive 5 : Last Round آخرین نسخه از شماره ی پنجم سری Dead Or Alive چند ماه پیش معرفی شد و اینبار مقصد بازی تنها کنسول های نسل جدید XONE , PS4 و رایانه های شخصی بود .
نسخه ی PC ابتدا قرار بود مثل نسخه های کنسولی ماه فبریه منتشر شود اما با تاخیر امروز (30 مارچ 2015) بر روی استیم منتشر خواهد شد.
نسخه ی Last Round نسبت به Edition قبلی که DOA 5 Ultimate نام داشت دارای محتویات بیشتری از جمله لباس های جدید برای شخصیت ها (جمعا بیش از 300 لباس) و هم چنین دو کاراکتر جدید به نام های Raidou و Honoka می باشد.
در این نسخه جمعا 36 کاراکتر قابل بازی خواهند بود .
جزئیات نسخه PC :

نسخه PC از رزولوشن ۴K, 1080p و ۷۲۰p در اندازه تصویر۲۱۶۰ در ۳۸۴۰ حمایت می کند.
نسخه PC از particle effects نسخه PS3 استفاده خواهد کرد.
دو stage ویژه بازی به نام های The Danger Zone و The Crimson که در نسخه نسل بعدی بازی هستند در نسخه PC وجود ندارند.
Soft Engine که برروی نسخه PS4 و Xbox One بازی اجرا می شود در نسخه PC استفاده نشده است.
نسخه PC دارای سیستم آچیومنت نخواهد بود.
نسخه PC دارای بخش آنلاین تا ۳ ماه بعد از عرضه نیست که بنابر گفته ی سازندگان مود آنلاین بعد از 3 ماه به بازی اضافه خواهد شد.

xukhr61ewnj21m7ojxug.jpg

وبسایت رسمی بازی

صفحه اطلاعات کاراکترها

صفحه Steam بازی

تصاویر بازی :

سیستم مورد نیاز بازی :

CPU: Core i7 870 or more
Memory: 2GB or more
Hard disk: 10.0GB or more of free space
Display: The display capable of displaying at 1280 × ۷۲۰ pixels
Video Card: VRAM1GB more, more DirecX9.0c
Sound board: Sound board that supports more than DirectX 9.0c

Maximum System :

CPU: Core i7 2600 or more
Memory: More than 4GB
Hard disk: 10.0GB or more of free space
Display: 1920 × ۱۰۸۰ pixels or more, True Color viewable display
Video Card: VRAM1.5GB more, more DirecX9.0c
Sound board: Sound board that supports more than DirectX 9.0c

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
من متوجه نمیشم ی بازی مثل resid evil revo جزو تاپیکهای مهم هست اونوقت بازی فایتینگی که بعد از سالیان دراز رو PC عرضه شده نه!!!!!!!!!!! عجیبه هااااااااااااااا)x

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
جدا از شخصیت های جذابش (:D) گیمپلی و سیستم مبارزات جذابی هم داره
اگه فتالیتی هم کنارش می ذاشتن دیگه کسی سراغ MK نمی رفت :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
جدا از شخصیت های جذابش (:D) گیمپلی و سیستم مبارزات جذابی هم داره
اگه فتالیتی هم کنارش می ذاشتن دیگه کسی سراغ MK نمی رفت :D
Fighting های جاپونی کلا همشون استایل فانتزی دارن و خبری از خون و خون ریزی نیست چه برسه به فتالیتی :d

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Fighting های جاپونی کلا همشون استایل فانتزی دارن و خبری از خون و خون ریزی نیست چه برسه به فتالیتی
Sarcasm رو نشنیدین تا حالا؟ :D
-------------------------------------------------
این DLC های 650 مگابایتی که دوستان صفحه قبل گذاشته بودن رو نسخه Blackbox کار نمی کنه؟
پ.ن:
rzzzumlg736k6oauol1y.png

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
Fighting های جاپونی کلا همشون استایل فانتزی دارن و خبری از خون و خون ریزی نیست چه برسه به فتالیتی :d

دیگه اینجوریام نیس :d اراده کنن توی gore و brutality دست MK رو از پشت میبندن. باید دعا کرد تو این فازا نرن زیاد
یه نمونه
https://www.youtube.com/watch?v=GPukaJ1G7SE
مثلا برو تو ثانیه 36. خیلی هم رئالتر اینکارو میکنن :d و البته مریضتر
چه بازی جالبی هم بود. خیلی طرفدار نداشت البته
---------------------
Tina که عشق خودمه زیاد سریع نیست (کند هم نیست ) اما خدای سالتو زدنه ، سالتوی معروف کینگ رو دیدی تو 5 ضرب تموم میشه ؟ مال تینا 13 ضربه پشت سر همه یعنی یاد بگیری بزنی خدای سالتوئه ، حرکات قدرتی زیادی هم داره و تنها کاراکتریه که من انتخابش میکنم ، بعد از تینا با کریستی و Nyu Tengu و میلا و آیانه هم حرفه ای شدم
تینا رو واقعا باید حرفه ای باشی تا باهاش خوب بازی کنی. انصافا مدل مبارزش نشون میده DoA حرف برای گفتن زیاد داره

کاسومی ! (من نمیدونم چرا اینقدر طرفدار داره ، یکی از ضعیف ترین هاست)
جدای ازینکه کاسومی نقش اول سریه و خیلی هم جذابه به نظرم یه دلیلش هم اینه که user friendly هست. سریعه و البته به نظر من برای همه بازیکنا چه حرفه ای و چه تازه کار خیلی خوب جواب میده
خیلی وقته- فکر کنم سک سال و نیم بشه- که DoA بازی نکردم. امیدوارم شماره ی ششم یه داستان جدیتر داشته باشه. یکم باید epic تر بشه به نظرم. و الا از همه لحاظ عالیه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چقدر این بازی به کاراکترهاش لباس اضافه شده بعضی ها تا 31 عدد کاستوم دارن اکثرش هم زیبا هست:)):d

من هم پایم تاپیک مهم بشه

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
شما مطمین هستی رو ps4 بازی کردی؟نسخه ps4 کلا یه سر و گردن گرافیکش بالاتر از pc هستش و نسخه pc رو ادم بازی میکنه انگار یه نسخه ازمایشی برای معرفی نسخه اصلی یعنی ps4 هستش و سایه ها و کارکترها و عرق کارکترها و لباس هاشون توی ps4واقعا گرافیک لذت بخشی داره و به قول خودتون تو کات سین ها و حتی صداگذاری کاملا مشهوده.
گیم پلی هم توی ps4 نرم تر و صد البته سختتر هست.نسخه pc حتی شوک دسته هم نداره.واجبترین حس توی یه فایتینگ،از بیست سال پیش ویبره دسته توی ps یه استاندارد هستش این نسخه pc چقدر عقب هست یعنی؟!
به نظرشخصی من،هرکس میخاد تجربه نسخه اصلی این بازی رو تجربه بکنه باید نسخه ps4 رو، بازی بکنه.
فکز کنم دوستانی که میگن سایه پردازی بازی ضعیفه به خاطر اینه که احتمالا نسخه realoded بازی رو دارن انجام میدن که تنظیمات بازی به طور اتوماتیک رو حداقلی و پایین ترین جزئیات هست(مخصوصا سایه ها) وعملا هم نمیشه تغییرش داد!!
به این دوستان پیشنهاد میکنم که حتما DLC نسخه 3dm به همراه کرکش رو دانلود کنند تا هم یه فیضی ببرند:d و هم از طریق launcher مخصوص این گروه setup setting بازی رو باز و رزولوشن و کیفت سایه ها رو روی حداکثر بگذراند، نظرشون احتمالا عوض میشه...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اونایی که بازی رو گرفتن، اول برن Tutorial تا پایه بازی رو یاد بگیرن. بعد برن Free Combo تا دستشون روون بشه. بعد برن Combo Challenge تا کمبو ها دستشون بیاد و بعد برن توی بازی. چون اگر بخوایین همینجوری بازی کنین، AI بازی حسابی از خجالتتون در میاد:d
Kasumi برای شروع خیلی کرکتر خوبیه و خیلی روون هم هست. پیشنهاد میشه اول Mainـتون رو اون بذارین و بعد که بهتر شدین، شخصیت دیگه رو امتحان کنین.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
دوستان این dlc 3dm فیلمهای private paradise رو هم براتون آنلاک کرد؟؟...به نظر جالب میان:d

من تو پلی استیشن دیدم دونه ای دو دلار گذاشته واسه دانلود.
چیز خاصی نیست لباس کارکتر رو انتخاب میکنی و تو مرحله پارادایز با استایل خاص "شاعرانه!" میاد لباسشو نمایش میده و البته استایل همش تکرار میشه و فقط میتونی لباس رو عوض بکنی.
تو یو.تیوب سرچ کنی HD هستش میتونی ببینی من مال Rachel جون :bighug: (دخمل بابا) رو پیدا کردم دیدم.
;)

- - -ویرایش - - -

مقایسه ی 3 نسخه با هم

https://www.youtube.com/watch?v=jOYfPbfRU-8

کسی دسترسی داره مستقیمش کنه

برای PC رو کی نشون میده دوست عزیز؟ البته خودشم نوشته PC ولی فقط PS4 و PS3 رو نشون میده برای PC از بیس PS3 استفاده کردند ولی با کمی تقویت گرافیکی پس بین این دوتا میشه دیگه درسته؟

- - -ویرایش - - -

دیگه اینجوریام نیس :d اراده کنن توی gore و brutality دست MK رو از پشت میبندن. باید دعا کرد تو این فازا نرن زیاد
یه نمونه
https://www.youtube.com/watch?v=GPukaJ1G7SE
مثلا برو تو ثانیه 36. خیلی هم رئالتر اینکارو میکنن :d و البته مریضتر
چه بازی جالبی هم بود. خیلی طرفدار نداشت البته
---------------------

عجب بازی تاحالا ندیده بودمش ، ظاهرا 2008 هم ارائه شده بوده ولی خداییش به پای MK نمیرسه همین رو با آرماگدون که 2006 (قدیمی تر) اومده بود مقایسه بکنید خیلی خشنتر هستش.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها من نسخه ps vita این بازی رو بازی کردم آیا این همونه یا چیز دیگری است؟؟؟؟؟؟

اون DOA 5 Plus بود

این آخرین و کاملترین نسخه هست که کلی کاراکتر اضافی داره نسبت به اون نسخه

فقط اون بخشی که مبارزه اول شخص میشد و با تاچ ویتا کار میکرد رو نداره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مقایسه عکسی ps3 با ps4 با pc
DOA5LR - PC Vs PS4 : Screenshot Comparison

DOA5LR - PC Vs PS3 : Screenshot Comparison

عملا فرق خاصی هم بینشون نیست در فیلمی هم که گذاشتم خیلی از جاها فرق چندانی نیست بزرگترین بدی نداشتن vib هست که احتمالا بعدا با اپدیت بهش اضافه می شه کاملا مشخصه از عمد این کار انجام شده نسخه pc از aa بهتری ب نسبت ps4 داره نسخه ی ps4 از af پشتیبانی نمی کنه برای همین تکسچرهای دوردست شفاف نیستن اما نسخه ی pc از ao پشتبانی نمی کنه که سایه هاش دقت کمتری دارن

اینم 1 فیلم با کیفیت hd بین 3 نسخه لینک هم ف نیست

DOA 5 Last Gen Vs Current Gen Vs PC

آخرین ویرایش:

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
مقایسه عکسی ps3 با ps4 با pc
DOA5LR - PC Vs PS4 : Screenshot Comparison

DOA5LR - PC Vs PS3 : Screenshot Comparison

عملا فرق خاصی هم بینشون نیست در فیلمی هم که گذاشتم خیلی از جاها فرق چندانی نیست بزرگترین بدی نداشتن vib هست که احتمالا بعدا با اپدیت بهش اضافه می شه کاملا مشخصه از عمد این کار انجام شده نسخه pc از aa بهتری ب نسبت ps4 داره نسخه ی ps4 از af پشتیبانی نمی کنه برای همین تکسچرهای دوردست شفاف نیستن اما نسخه ی pc از ao پشتبانی نمی کنه که سایه هاش دقت کمتری دارن

اینم 1 فیلم با کیفیت hd بین 3 نسخه لینک هم ف نیست

DOA 5 Last Gen Vs Current Gen Vs PC
نسخه PS3 که هیچی،اصلا بحثی سرش نیست!!
ولی با توجه به عکسها به جرات میتونم بگم اگرچه نسخه PC توی بعضی از تکنیکها نظیر HBAO ضعیفتر هست ولی در عوض جزئیات کاراکترها(علی الخصوص مو و صورت)و همینطور anti aliasing بسیار قویتری داره به نحوی که میشه گفت در کل نسخه PC کمی چشم نوازتر هم میزنه چون با توجه به دقتی که در مو و صورت کاراکترها شده و این بازی هم به طور خاص روی جاذبه های بوووووووووق :dتاکید داره لذت بازی دو چندان میشه!!

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
بعد از 2,3 ساعت بازی:
بازی خوبیه ولی کارکتر مرد درست و حسابی نداره:d
Brad Wong خیلی به Lei Wulong Tekken شبیه:-*
qw9n963tyf30tyfnlob2.png
yk5wlryqapweqgaqrotr.png
این Devil Jin خودمون نیست؟
p4aevgkoy8t4z6dghcny.jpg
استیج Temple of the Dragonدقیقا مثل فیلم The Game of Death بروس لیه که با کریم عبدالجبار مبارزه میکنه:d
5rtu0j89fkf44w8ng27m.jpg

g1kekgffab83dz75ai6h.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر