F1 2015

jpg

درود

با شروع فصل جدید مسابقات فرمول 1 شرکت Codemasters هم همانند گذشته اما اینبار کمی زودتر از عنوان بعدی مرتبط با فصل 2015 این مسابقات پرده برداری کرد
بر طبق اطلاعات منتشر شده از چندی پیش همانطور که انتظار میرفت از نسل جدید موتور EGO برای این عنوان استفاده شده و برای پلتفرم های PC ، PS4 ،XBOX ONE عرضه خواهد و خبری از نسخه ای برای نسل قبل نیست
از مواردی در این نسخه پیشرفت داشته است می توان به افزایش قابل توجه جلوه های گرافیکی و بهتر شدن فیزیک هندلینگ اتومبیل ها و همچنین مدل های جدید شامل پیشرفت ها و اضافاتی در بیش از 20 قسمت اتومبیل مانند موتور
، آیرودینامیک ، مخزن سوخت و از همه مهمتر فیزیک کاملاً جدید برای تایر ها اشاره کرد. ویژگی جدید و قابل توجه دیگر که به این نسخه اضافه شده قابلیت تعامل راننده (( شما )) با مهندس خود به صورت گفتاری در طول مسابقه است که این قابلیت در نسخه های
PS4 و XBOX ONE از طریق Kinect و Playstation Camera فراهم شده به این صورت که می توان از مهندس راننده مواردی مانند وضعیت مسابقه تا به آن لحظه ، آخرین بروزسانی آب و هوا یا تعویض تایر و بال جلو را درخواست کرد
همچنین به علت اینکه دارندگان کنسول های جدید خواهان نسخه فصل 2014 هم بودند کلیه رانندگان و ماشین ها و پیست ها مربوط به فصل 2014 کاملاً بر اساس ورژن جدید موتور EGO ساخته شده و به همراه نسخه جدید فصل 2015 عرضه خواهد شد
نسخه جدید این بازی بر خلاف قبل شامل in-season update خواهد بود

همچنین تاریخ لانچ این عنوان بر روی همه پلتفرم ها ماه June سال 2015 اعلام شد

تصاویر بازی :

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
خوشحال شدم به این میگن ماشین بازی چون هم جو خوبی داره هم واقعن جذابه و فکر میکنم project car رو که هردو بازی تاریخ انتشارشونم نزدیکه شکست میده چون همه چیزه فرمولا 1 رو داره و codemasters نشون داده تو این 3 4 ساله این بازیرو خوب داره رو به جلو میبره و الان هم که شک ندارم بهتر از قبل میشه

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
این بازی جاش صفحه 5 به نظرم نبود...بازی تا 2 3 روز دیگه میادددد....بازیه خوبی نشون میده حیفه راجبش گفته نشه....امسال گویا خیلی چیزا اضافه شده از حواشیه دنیایه فرمول 1....

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
فعلاً امتیازات بازی کامل نیومده ولی چیزی که مشخصه یکم از گرافیک بازی ایراد گرفتن که خب میشه با تغییر از 30 فریم به 60 فریم نسبت به نسخه های قبلی کنسولی نسل قبل کمی نادیده گرفتش.
چیزی اصلی که امیدوارم نسبت به نسخه های قبلی بهتر بشه هوش مصنوعی بازی و بالانس کردن قدرت خودرو های حریف هست چون تو زمان بارون AI های بازی برخلاف ما چسبندگی خیلی بهتری داشتن تو بازی

بازی به بازار اومده.... ایا کسی تهیه کرده ببینیم ارزش خرید داره یا نه !!!

اگه واقعاً عاشق F1 هستی که واقعاً برات ارزش خرید داره
کلاً این بازی اینجا طرفدار خیلی نداره چون هم حوصله هم مهارت زیاد میطلبه اگه بخوای تمام تنظیمات کمکی بازی رو Off کنی بازی واقعاً سخت میشه. سرعت تو بازی بسیار بالاست یه مقدار تمرین میخواد تا با setup کردن ماشین ها تو هر پیست آشنا بشی و همینطور مصرف سوخت و تایر خودت رو کنترل کنی

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
فعلاً امتیازات بازی کامل نیومده ولی چیزی که مشخصه یکم از گرافیک بازی ایراد گرفتن که خب میشه با تغییر از 30 فریم به 60 فریم نسبت به نسخه های قبلی کنسولی نسل قبل کمی نادیده گرفتش.
چیزی اصلی که امیدوارم نسبت به نسخه های قبلی بهتر بشه هوش مصنوعی بازی و بالانس کردن قدرت خودرو های حریف هست چون تو زمان بارون AI های بازی برخلاف ما چسبندگی خیلی بهتری داشتن تو بازی

اگه واقعاً عاشق F1 هستی که واقعاً برات ارزش خرید داره
کلاً این بازی اینجا طرفدار خیلی نداره چون هم حوصله هم مهارت زیاد میطلبه اگه بخوای تمام تنظیمات کمکی بازی رو Off کنی بازی واقعاً سخت میشه. سرعت تو بازی بسیار بالاست یه مقدار تمرین میخواد تا با setup کردن ماشین ها تو هر پیست آشنا بشی و همینطور مصرف سوخت و تایر خودت رو کنترل کنی
دوست داشتنش که دوست دارم ولی الان خیلی وقته سراغش نرفتم ... توی چندجا خوندم که خیلیها به این نسخه امیدوار هستند گویا تغییرات خوب و بهتری داشته

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
فقط فيليپه مسا
فقط آیرتون سنا
ولی جدا از شوخی یه سوال از دوستانی که بازی رو خریدن داشتم
سوالم در مورد بخش آنلاین بازی هست
دوستان تا حالا بخش آنلاینش رو امتحان کردن؟
مثلا برای مسابقه دادن باید منتظر موند 20 تا راننده کانکت بشن؟
ضمنا مسابقات فصلی هم داره که برای اون فصل راننده ها یکسان باشن و راس ساعت خاصی مسابقه شروع بشه تا اینکه امتیازات به طور مشخص بین راننده های یکسانی تقسیم بشه؟
خلاصه یه کمی در مورد بخش آنلاینش توضیح بدید عالی میشه
متاسفانه این بخش خیلی سوت و کور هست و بر خلاف دنیای واقعی که فرمول یک حرف اول رو میزنه در اینجا کمتر کسی دیده میشه
یاد حرف یکی از دوستان افتادم که میگفت بازی کردن این بازی فقط کار حرفه ای هاست که دقیقا حرفش رو تایید میکنم و هر کسی با هر سنی نمیتونه این بازی رو انجام بده
با تشکر

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
سلام
دوستان ببخشید این بازی پر از اشکاله واس من. همش گیر میکنه یا باگ دارهو ازینچیزا!!!!
میشه بگید در حال حاضر آخرین آپدیتی که براش اومده کودوم آپدیته و اگه ام میشه لینک آپدیتو برام بزارید ؟؟؟
ممنونم

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من بازي رو خريدم بازي كردم و بعنوان يك فن فرميولا وان دارم لطت ميبرم.گرافيك بشدت بالاس ولي بازي مشكلاتي هم دازه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر