نقد و بررسی PS4 به قلم خودم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خو عمو الان بگو! من شاید به همین دلیل برم اکس باکس بخرم!!!:D نه جدی مشکلش چیه؟ ممنون!
ببین دسته چیز مهمیه. امکانات دسته ps4 واقعا عالیه. امکاناتش جوریه که کاملا یک حال خاص و متفاوتی بهت میده. از لایت بارش بگو که بسته به بازی در شرایط متفاوتش رنگ عوض می کنه و تا اسپیکر روی دسته که یک حال 3بعدی خیلی خفنی بهت میده طوری که حس می کنی دقیقا تو بازی هستی! تاچ پدش هم عالیه.
خوش دستی هم واقعا خوش دسته. سبکی هم مثل دسته ds3 رو اعصاب نمیره ولی مثل 360 سنگین نیست. خیلی متعادل و عالیه.
تنها مشکلش کیفیت بدشه! دکمه هاش بعد 1-2 ماه یکم حالت موندن میگیرن سر جاشون و حتی دکمه هاش زدنش یکم زیادی شل هستن. r2-l2ش بعد مدتی قیژ قیژ میکنن که با اسپری درست میشه ولی خودم تست نکردم. همین طور من 6 ماهه تقریبا کنسول رو خریدم سر qte بازی 1886 همش مورد میگرفت که حس می کنم مشکل دسته بود!!!

دسته x1 خیلی خوشدسته و طراحی واقعا ماوورایی دااره ولی اصلا اون امکانات خاص رو نداره ولی در عوض کیفیت عالی ای داره مثل 360.

انتخاب با خودته. بجز دسته بقیه چیز ها رو حتما مورد بررسیت قرار بده.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
بنابر گزارشات متعدد منابع رسمی و غیر رسمی یکی از اعضای تیم Lizard Squad تونسته با استفاده از یک حفره امنیتی توی فریمور 2.03 یک سری از کدهای پیش نویس رو با کدهای دلخواه خودشون جایگزین و یک سری امکانات جدید به کنسول اضافه کنه که از جمله اونها اجرا کردن فایل های ISO هست. قراره این جیل بریک در زمان نامعلومی از سال 2015 عرضه عمومی بشه. البته در جای دیگه ای از مطلب هم ادعا شده با استفاده از این روش میشه بدون مشکل از PSN برای آپدیت بازی ها و دریافت dlc هم استفاده کرد که یک مقدار بعید به نظر میرسه. اگر همون بخش اول خبر هم درست باشه میشه حالت آفلاین بازی ها رو با کپی کردن فایل ISO روی هارد کنسول اجرا کرد.
من هم خیلی موافق هک شدن شبکه و قابلیت های آنلاین کنسول نیستم ولی اگر بشه با یه روشی بعضی بازی های آشغال مثل Order 1886 یا بازی هایی که بیشتر تمرکزشون روی بخش آفلاینه رو بدون صرف هزینه بازی کرد من همون شب قطعی شدن خبر کنسول رو میخرم. از همون شروع نسل پول خرید کنسول رو کنار گذاشتم منتهی به هیچ وجه حاضر نیستم این همه پول برای بازی هاش هزینه کنم

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
ببین دسته چیز مهمیه. امکانات دسته ps4 واقعا عالیه. امکاناتش جوریه که کاملا یک حال خاص و متفاوتی بهت میده. از لایت بارش بگو که بسته به بازی در شرایط متفاوتش رنگ عوض می کنه و تا اسپیکر روی دسته که یک حال 3بعدی خیلی خفنی بهت میده طوری که حس می کنی دقیقا تو بازی هستی! تاچ پدش هم عالیه.
خوش دستی هم واقعا خوش دسته. سبکی هم مثل دسته ds3 رو اعصاب نمیره ولی مثل 360 سنگین نیست. خیلی متعادل و عالیه.
تنها مشکلش کیفیت بدشه! دکمه هاش بعد 1-2 ماه یکم حالت موندن میگیرن سر جاشون و حتی دکمه هاش زدنش یکم زیادی شل هستن. r2-l2ش بعد مدتی قیژ قیژ میکنن که با اسپری درست میشه ولی خودم تست نکردم. همین طور من 6 ماهه تقریبا کنسول رو خریدم سر qte بازی 1886 همش مورد میگرفت که حس می کنم مشکل دسته بود!!!

دسته x1 خیلی خوشدسته و طراحی واقعا ماوورایی دااره ولی اصلا اون امکانات خاص رو نداره ولی در عوض کیفیت عالی ای داره مثل 360.

:| اینایی که گفتی تنها زمانی پیش میاد شما دسته رو بندازه زمین با کلنگ بیفتی به جونش :| استفاده کردن سفت نمیکنه معمولا :D بدتر شلش میکنه .
اون صداهای l و r هم خیلی مشکل نداره بالاخره دسته واسه استفادس نه به صداش گوش کردن :D
دسته هم خراب شد خب میرم یه دونه دیگه میخرم کنسول خراب نشه مهمه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

:| اینایی که گفتی تنها زمانی پیش میاد شما دسته رو بندازه زمین با کلنگ بیفتی به جونش :| استفاده کردن سفت نمیکنه معمولا :D بدتر شلش میکنه . (1)
اون صداهای l و r هم خیلی مشکل نداره بالاخره دسته واسه استفادس نه به صداش گوش کردن (2):D
دسته هم خراب شد خب میرم یه دونه دیگه میخرم کنسول خراب نشه مهمه :D (3)

1--- :| عزیزم مطمئنی درست خوندی؟
2 و 3- :|

ناراحت نشی ولی خیلی جوابت غیر منطقی بود...

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
@Sylvestér

مبارکت باشه و امیدوارم فنش برات کلی بچرخه

از خوندن متنت لذت بردم

در مورد کنترلر من خودم دکمهای Rو L کنترلر DS3 رو خیلی بهتر و با کیفیت تر میدونم

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
1--- :| عزیزم مطمئنی درست خوندی؟
2 و 3- :|

ناراحت نشی ولی خیلی جوابت غیر منطقی بود...

نه ناراحت نمیشه ولی حرف شما بی منطق تر بود ;)
همچین میگی مشکل پیدا میکنه معلوم نیست از دسته چه استفاده ای میشه کرد! :| عزیز دل من خودم یه دسته ps3 الان 3 ساله دارم و هر روز هم دارم استفاده میکنم آخ هم نگفته ! wii u هم انالوگش با این که دورش کیفیتش پایینه ، اذیت نمیکنه و دسته xbox 360 هم واسه pc الان دو ساله دارم فقط یکم دو تا دکمه y و x سفت شده :|
سونی دسته ای میزنه دیگه این قدر افتضاح نیست با تعریف شما ! کاملا هم درست خوندم . بازم میگم دسته هر طور شدش خب یا میشه اهمیت نداد یا یه دونه دیگه خرید ولی مطمئنم یکم بیش از حد مشکلاتشو بزرگ میکنید :D

- - -ویرایش - - -

علی فعلاً جو گرفتتش فاز گرفته ندیده غیب میگه ! :D

:| جو گیر شدن داره ؟ این همه آدم گرفتن فقط یه سری از روی انالوگ اون اوایل اعتراض داشتن ! این مورد خب برام عجیب بود :|

- - -ویرایش - - -

@Sylvestér

مبارکت باشه و امیدوارم فنش برات کلی بچرخه

از خوندن متنت لذت بردم

در مورد کنترلر من خودم دکمهای Rو L کنترلر DS3 رو خیلی بهتر و با کیفیت تر میدونم

ممنون عزیز :x انشالله

خواهش میکنم :D

در مورد دکمه های چهار تای سمت راست که نظر من اینه مال ps3 هم راحت تر میشه فشارشون داد :D یه ایرادی هم که دیدم تو دسته به خاطر طراحیش این نزدیکی دکمه های l1 و l2 و r1 و r2 هست که تو دالشوک 3 فاصله داشت ! موقعی که دارم یونیتی بازی میکنم بعضی وقتا اعصاب خرد میکنه .
ولی فعلا از کیفیتش واقعا راضیم :x

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
احتمالا برای فشار کم تر رو دی وی دی بلوری هست با توجه به حجم سنگین بازی ها ! البته این کار بسیار سریع انجام میشه ! مثلا من که یونیتی رو خریدم واسه کنسول 41 گیگ دیتا در عرض 1 دقیقه حتی کم تر کپی شد که فکر کنم اگه قرار بود رو ps3 کپی شه 45 دقیقه ای طول میکشید
این مورد برای منم سوال بود
منم دیسک کال اف رو گداشتم ۲ دقیقه کپیش کرد
سوالی تو ذهنم بود که اخه مگه میشه هر دقیقه ۲۰ گیگ؟؟!!!!میشه هر ثانیه ۳/. گیگ حتی ssd هم اینقدر سریع نیست
بعدش به این نتیحه رسیدم که بعضی بازی ها نصب هوشمند دارند یعنی اولش فقط مرحله اول و یسری احتیاجات رو کپی میکنن بعدش در هنگام بازی بقیه دیتا رو کپی میکنند
مثلا دیسک gta اینجوری نیست و ۴۵ مین طول میکشه نصب شه!

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
میشه دقیقا منطق این حرف رو بپرسم،مثلا اگر کپی خور شه چه اتفاقی براش میوفته که شما میندازیش تو فاضلاب فقط لطف کنید دقیق بگید چون الان دونبال یک دلیل میگردم که ps3 و Xbox 360 رو بندازم توی فاضلاب
شما زیاد حرص نخور
شوخی کرد
این آقا خودش کپی خور کننده است :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر