System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
پس اگر مشکل حل شده !! کسانی که فریمور قبلی دانلود کردن و به قول دوستان مشکل داره چکار باید بکنن !!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
پس اگر مشکل حل شده !! کسانی که فریمور قبلی دانلود کردن و به قول دوستان مشکل داره چکار باید بکنن !!
مشکل هنوز حل نشده ! اونی که من دانلود کردم 2.36 بود که روی سرور Playstation گذاشتند ! اونایی هم که ریختن و مشکلی نداشتن که هیچی ولی اونایی که ریختن و مشکل داشتن باید صبر کنن که Firmware ـه جدید رو سونی عرضه کنه و بریزن تا درست شه...

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,706
نام
امیر
به احتمال زیاد sony ورژنشو عوض میکنه مثلا میذاره 2.41 تا کسانی هم که قبلا دانلود کرده بودن بتونن دوباره اونو روی ps3 شون نصب کنن.

ولی من در تعجبم :confused: . اینا میذاشتن یک ماه از زمانی که 2.36 رو دادن بیرون بگذره و با خیال آسوده روش کار میکردن بعدا میدادن بیرون بدون هیچ مشکلی . چونکه فعلا بازی نداریم که از سیستم trophy پشتیبانی کنه به جز 2 ، 3 تا بازی در پیت . فکر می کنم یک کم عجله کردن اینجا!

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
ه احتمال زیاد sony ورژنشو عوض میکنه مثلا میذاره 2.41 تا کسانی هم که قبلا دانلود کرده بودن بتونن دوباره اونو روی ps3 شون نصب کنن.

ولی من در تعجبم . اینا میذاشتن یک ماه از زمانی که 2.36 رو دادن بیرون بگذره و با خیال آسوده روش کار میکردن بعدا میدادن بیرون بدون هیچ مشکلی . چونکه فعلا بازی نداریم که از سیستم trophy پشتیبانی کنه به جز 2 ، 3 تا بازی در پیت . فکر می کنم یک کم عجله کردن اینجا!
چرا داریم.توی بخش اخبار نیما خان نمونش رو زده و تازه خودش هم گرفته.اگه به PSN وصل بشی و پروفایلشون رو ببینی متوجه می شی.

ویرایش

توضیحاتی در مورد نحوه عملکرد سیستم Trophy در بازیهای PS3

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,706
نام
امیر

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اخریش 2.40 بود که الان از روی سرور سونی برداشته شده !!
اما از اینجا میتونی دانلود کنی !!
http://www.ps3-hacks.com/file/52
اونی که اونجا هست معلوم نیست ریجنش چیه، پس بهتر هست که دانلود نکنید. به احتمال زیاد UC هست ولی باز هم من دانلود نکردم. ( البته دانلود کردم ولی نریختم. :D )
در ضمن حجمش 136MB هست که معلوم هست دستکاری شده تو Firmware. ( حجم خارج کردن از فشرده سازی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر