PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Sony Santa Monica Has No Plans for More God of War PS4 Remasters; Explains Why Remasters Are Made

Sony Santa Monica Community Strategist Aaron Kaufman :

No plans for others in the franchise to bring over.
We hear you and that’s OK, remasters often help us open the door to new players who perhaps did not play God of War 3 5yrs ago, but who we can bring it to on the PlayStation 4. People often forget, the more players we can bring into a franchise, the better for everyone. At Santa Monica Studio, we’d like as many PlayStation fans to experience our games as possible, form generation to generation.

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من که خیلی خوش حال شدم رو این موضوع ولی کاش سونی کالکشن رو میداد.:x
میگم کاش سونی کیلزون 3 رو هم بازسازی میکرد نمیدونید چقدر عاشق شدم اگه ندادن مجبورم دوباره PS3 هم بخرم.:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چون اصلا 60 نبود!!!
در بهترین حالتش نزدیک به 45 میشد و وقتی درگیری زیاد میشد تا 25 هم پایین میومد. من مرده ی این دوستایی هستم که میان جو میدن که 60 بوده!
DF هنوز ویدیوش باید باشه.

نه بابا از اتاق فرمان میگن بازی روی 5 فریم اجرا میشده گاهی اوقات هم برای حال دادن به گیمر روی 10 فریم میرفته ! نقل قول از DF :
God of War III's performance throughout the game varies from around 30FPS right up to 60

سواد که داری ؟ داره میگه از دور و ور 30 فریم تا 60 فریم متغیره.
زیر 30 فریم و ماکسیمم 45 فریم رو از کجاتون در میارید ؟ تنقلات عید گویا کیفیت خوبی نداشته !

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نه بابا از اتاق فرمان میگن بازی روی 5 فریم اجرا میشده گاهی اوقات هم برای حال دادن به گیمر روی 10 فریم میرفته ! نقل قول از DF :

زیر 30 فریم و ماکسیمم 45 فریم رو از کجاتون در میارید ؟ تنقلات عید گویا کیفیت خوبی نداشته !
۳۰ تا ۶۰ متغیر هست کاملا درست هست ولی اکثرا روی ۴۵ بود ویدعوی زیر گویای همه چیز هست(از df)
https://www.youtube.com/watch?v=kYnydQ4t0aU

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
قیمت GoD oF War 3 توی آمازون 10 دلار هست ، احتمالا ریمتسرش هم 20 دلار باشه ، چون یه بازی قدیمی هست
GTA V و The Last of US قیمتش 50 دلار بود بخاطر اینکه تا یک سال بعدشم فروش میکرد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
۳۰ تا ۶۰ متغیر هست کاملا درست هست ولی اکثرا روی ۴۵ بود ویدعوی زیر گویای همه چیز هست(از df)
https://www.youtube.com/watch?v=kYnydQ4t0aU

باشه آقا اکثراً روی 45 اصن میگیم 30 که شماها راضی باشید ;;)
پ.ن : یه کلاس زبان و ادبیات فارسی جهت یادگیری واژگان "گاهی اوقات" و "اکثراً" توضیه میشه :)

شما در مورد چی داری با من بحث میکنی
yahoo_4.gif
آقا بازی اکثرا 45 بود انتقادی بود به سانتا مونیکا بگید
yahoo_4.gif

بعضی ها فقط میخوان مخالفت کنن
yahoo_4.gif
(دور از جون بعضی از بعضی ها
yahoo_4.gif
) الآن من بگم شبه یکی میاد میگه نه روزه دلیل هم میاره
yahoo_4.gif

همون دیگه منم دارم میگیم این ویدئو در برگیرنده ی 99% از گاو 3 ـه واسه همین میشه اکثراً

پ.ن : چی میشه اینایی که از 360 کوچ کردن به 4 ، هر چه سریعتر 4 ها رو بفروشن بلکه مثل نسل قبل بشه توی این بخش ها چند تا بحث درست حسابی داشت ! خدایا خودت به ما رحم کن ! ملت یه سری بازیها رو از نزدیک هم ندیدن بحث فلسفی هم میکنن ! من دیگه حرفی ندارم !

ما نسل قبل ۳ داشتیم این هم اکک : nosrati2 اینجا بعضی از دوستان من ر میشناسن gow3 هم بازی کردم
yahoo_4.gif

میخوایی مراحلش ر بپرسی
yahoo_4.gif

نه همون یادگیری واژه ی "اکثراً" کفایت میکنه :D

پ.ن هم کلی بود ، چند وقتیه خیلی شیک و مجلسی این بخش شده مرکز رسیدگی به شکایات از دست سونی !

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
پ.ن : یه کلاس زبان و ادبیات فارسی جهت یادگیری واژگان "گاهی اوقات" و "اکثراً" توضیه میشه :)
شما در مورد چی داری با من بحث میکنی:d آقا بازی اکثرا 45 بود انتقادی بود به سانتا مونیکا بگید:d
بعضی ها فقط میخوان مخالفت کنن:d(دور از جون بعضی از بعضی ها:d) الآن من بگم شبه یکی میاد میگه نه روزه دلیل هم میاره:d

- - -ویرایش - - -

همون دیگه منم دارم میگیم این ویدئو در برگیرنده ی 99% از گاو 3 ـه واسه همین میشه اکثراً

پ.ن : چی میشه اینایی که از 360 کوچ کردن به 4 ، هر چه سریعتر 4 ها رو بفروشن بلکه مثل نسل قبل بشه توی این بخش ها چند تا بحث درست حسابی داشت ! خدایا خودت به ما رحم کن ! ملت یه سری بازیها رو از نزدیک هم ندیدن بحث فلسفی هم میکنن ! من دیگه حرفی ندارم !
ما نسل قبل ۳ داشتیم این هم اکک : nosrati2 اینجا بعضی از دوستان من ر میشناسن gow3 هم بازی کردم:d
میخوایی مراحلش ر بپرسی:d

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad

چی میشه اینایی که از 360 کوچ کردن به 4 ، هر چه سریعتر 4 ها رو بفروشن بلکه مثل نسل قبل بشه توی این بخش ها چند تا بحث درست حسابی داشت ! خدایا خودت به ما رحم کن ! ملت یه سری بازیها رو از نزدیک هم ندیدن بحث فلسفی هم میکنن ! من دیگه حرفی ندارم !

3 سالته؟ این جنگولک بازیا چیه دیگه؟!

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
هیچکدومتون اندازه من یکی گاو بازی نکردین بیشتر از 20 دفه فقط نسخه 3 رو بازی کردم فریم بازی بین 30 تا 60 بود خواهشا بعضی ها که
هنوز حتی بازی رو هم از نزدیک ندیدن سخن استادانه نگن دیگه زیر 30 فریم و نهایت 45 فریم از خودتون در نیارین نسل قبلم هدف سانتا 60 فریم بود
که بهش رسیدن منتهی قفل نبود که الان قفله

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
هیچکدومتون اندازه من یکی گاو بازی نکردین بیشتر از 20 دفه فقط نسخه 3 رو بازی کردم فریم بازی بین 30 تا 60 بود خواهشا بعضی ها که
هنوز حتی بازی رو هم از نزدیک ندیدن سخن استادانه نگن
God of War: Ascension هم تونستی 20 بار تمام کنی؟:d
من که از سختی اون آخرش که از یک آسانسور میرفت پایین و دشمنا میریختن سرت، گریه ام گرفته بودx_x

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من که از سختی اون آخرش که از یک آسانسور میرفت پایین و دشمنا میریختن سرت، گریه ام گرفته بودx_x
ههههه GOW:AS بحثش جداست فکرکنم سخت ترین نسخه گاو باشه اونو 7 دفه بازی کردم دیگه رفتم سراغ مولتی پلیرش
بخش اسانسور که هیچی همه یه 5-6 دفه ای You Are Dead شدن روی Hard تقریبا رد کردنش غیر ممکنه:d

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان

واقعا از نظر تو GoW:A سخت بود؟ پس شماها NG رو روی Master Ninja بازی کنید چیکار میکنید!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر