PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
یعنی چی باو همش که شد ریمستر!!!! :|
باو یه بازی جدیدی چیزی... با این حساب من هرچی بازی واسه نسل هشت بیاد نمیخرم چون تو نسل نه ریمستر میشه...

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مسخره بازیه بدون Ascension... برای من GoW III اهمیت نداره چون چندین بار بازی کردم ولی Ascension رو بازی نکردم و منتظر بودم خبر ریمستر شدنش بیاد. 8-|
چون تو بازی نکردی کیوان مسخره بازی شده که چرا این نسخه اومده :| ، چند وقته اخلاقات عوض شده :d فقط خودیو خود

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نکنه این کنسولهایی که الان ما خریدیم هم ریمستره کنسولهای نسل هفت باشن:-s
بازی ها شدن مثل انرژی . از نسلی به نسل دیگه منتقل میشن

• Like
Reactions: Sony+

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
چون تو بازی نکردی کیوان مسخره بازی شده که چرا این نسخه اومده :| ، چند وقته اخلاقات عوض شده :d فقط خودیو خود

مگه من قرار مدعی العموم باشم و راجب همه صحبت کنم؟ :D من اون چیزی برای خودم اهمیت داره و نداره رو گفتم. به من ربطی نداره بقیه چی میخوان یا نمی خوان :D

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
1.عید بر همه پیشاپیش مبارک.
2.خاک بر سر سرانه سونی که همش ما رو با خودشون با این بازی های باز تولید سر کار گذاشته..
3.امیدوارم 4 ماه دیگه که میشه july بیاد بازیش کنیم :d
4.منتظره باز تولید بازیه LAIR و HAZE:)) نیز باشیم..
5.همون 4 ماه پیش تو همین سایت بار ها گفتم سونی سر کار گذاشته همه رو

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
به شکل خیلی مرموزی حس میکنم قضیه مثل DMC4SE هست.یعنی یا تو داستان یه چیزی تغییر میکنه یا دارن ملتو اماده gow 4 میکنن.در هر صورت هرچه از گاو رسد نیکوست:bighug:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دیگه تابلو شد Gow IV ادامه Gow III هست . اینو ریمستر کردن که ملتی که بازی نکردن یه کم با داستان و پایان شماره 3 آشنا بشن و آماده بشن برای شماره 4 .
خیلی خوشحالم :D
ویرایش : تریلرش چقدر خفنننن بود یعنی خیلی خوب تریلر بازی .
رفتیم برای اولین تریلر Gow IV برای E3 امسال . ای جانم ای جاان :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این هم مثل تلو برای اونایی هست که تعدادشون هم کم نیست نسل پیش کلا پلی۳ نداشتن و احتمالا نسخه بعدی هم مرتبط با این هست.
اگه مشکلی با ریمستر گاو۳ دارید نخریدش. اگه مشکلتون حاد تره کلا پلی۴ رو بفروشید. به همین راحتی.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
واقعا خورد تو ذوقم.
خیلی خبر بدی بود برای کسایی مثل من که نسل قبل ps3 درست و حسابی ( ! ) نداشتن و از اون چرخه بازی عقب موندن.
بهترین حالت پکیج 1,2,3,psp`s ,Ascension بود با قیمت تقریبی 65 تا هفتاد دلار.
من خودم چند بار تو فیسبوک سونی یا سانتا مونیکا کامنت گذاشتم ولی ظاهرا طرفدارا کمن برای همچین کیسی.

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
حالا میبینیم این کسایی که میگن همش ریمستر و فلان چجوری واسه خریدن بازی با کله میرن...
خداییش دیگه چقد کفر نعمت این بازی فوق شاهکاره بازی پنج سال پیش عرضه شده گرافیکشو ببینید نسل هشتمه اصلا گیم پلی محشر
باس فایت های بی نظیر

• Like
Reactions: Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر