Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
DyingLight

s.1
به نظر من بهترین گرافیک کامپیوتر رو دراگون داره هر چند خودم روسیستم نصب کردم و خیلی خوشم نیومده ازش ولی تا به حال طراحی جنگل و همه محیط به این زیبایی رو ندیده بودم بافت های درختاش حتی از کراسیس 3 هم بهتره!

NEED FOR SPEED RIVALS
Ultra

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
AC UNITY(بهترین گرافیک تا امروز)
موافقم و تنها ایرادی که من دیدم LOD های نچندان با کیفیتی که استفاده شده بود بعلاوه اپتیمایز نبودن بازی.

به طور مثال این عکس:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
صحبت از DA:I شد. Bokeh واقعاً عالیی داره و با سلیقه ی من خیلی جور در اومد.

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379

16280903389_43d8a70716_z_d.jpg

برادر عکسات باز نیمشه هیتلره:d

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
خب از Vp,n استفاده کنید دیگه...

فعلا لینک دانلود عکس ها روداشته باشید.

فدات،داداش میشه بپرسم چجوری این عکس های هنری رو میگیری؟ مثلا عکس آخری دارگون کفم برید:x

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
فدات،داداش میشه بپرسم چجوری این عکس های هنری رو میگیری؟ مثلا عکس آخری دارگون کفم برید:x

با Cinematic Tools که البته توی این عکس ها کانفیگ ها برای هر کدوم فرق میکنه ولی واسه Depth of Field تقریباً از یک ستینگ ثابت استفاده کردم.
در ضمن برای Sharpening هم از SweetFx استفاده کردم.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976

با این وضعی که بازیا دارن پیش میرن، تو هر بازی که light bokeh نداشته باشه سری آدم سرد میشه از بازی! :D ولی به شخصه خودم تو جاهای خاصی دوسش دارم. منو ها دیالوگها فیلم ها و... اگه همیشه تو گیم پلی باشه سرم درد میگیره و خاموشش میکنم.

یه چند تا عکس هم من بزارم:

بالاترین تنظیمات ممکن - fxaa + 90% render 1080p

بالاترین تنظیمات ممکن - 1080p - no uber -no sharpening - no vintage
sharpening + vintage واقعاً تو بازی اضافی هستن.

برای عکس و فیلم هم من dxtroy رو پیشنهاد میکنم. تنظیماتش واقعاً عالی هست. حتی برای فیلم گرفتن میشه کدک انتخاب کرد که واقعاً خیلی خوشم اومد از این کارش. قابلیت fps cap هم داره که واقعاً برای سیستم های امروزی نیازش شدید هست.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
با این وضعی که بازیا دارن پیش میرن، تو هر بازی که light bokeh نداشته باشه سری آدم سرد میشه از بازی! :D ولی به شخصه خودم تو جاهای خاصی دوسش دارم. منو ها دیالوگها فیلم ها و... اگه همیشه تو گیم پلی باشه سرم درد میگیره و خاموشش میکنم.
برای اینکه یه حالت سینماتیک به عکس ها بدم و از ابجتکی که میخوام ازش شات بگیرم یه همچین ستینگی انتخاب کردم وگرنه که بازی اصلا Unplayable میشه (نه از لحاظ فریم، بلکه کنترل روی بازی رو خیلی نافرم میکنه) :D

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
با Cinematic Tools که البته توی این عکس ها کانفیگ ها برای هر کدوم فرق میکنه ولی واسه Depth of Field تقریباً از یک ستینگ ثابت استفاده کردم.
در ضمن برای Sharpening هم از SweetFx استفاده کردم.
سلام برادر کارات عالین میاونی تک فایل تنظیمات sweet fx رو بزاری
باتشکر

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من فقط نیم ساعت از dragon age بازی کردم خیلی نظری ندارم

AC unity با اینکه به 3.5 نیم رم گرافیکی برای اجرا نیاز داره اما من با 2 گیگ رم تا الان زیر 30 فریم نداشتم لگ خاصی هم ندارم با حساب گرافیک عالی بازی خیلی هم غیر اپتیمایز نیست به نظرم غیر از کات سین هاش که البته با اپدیت بهتر شدن

این بازی به خاطر کنسول ها بیشتر از این lod نشده بهش بدن اما lod در عکس هایی که گداشتم به نظرم خوبه شوکه کننده ترین چیز بازی حجم خیلی زیاد ادم ها در 1 صحنه هست نه انیمشن ادم ها ضعیف می شه عیت dead rising 3 نه گرافیک اون ها تاره موهای شخصیت های غیر اصلی هم برف می زنه که بار اولی هست که مشاهده می کنم
به زودی عکس از crysis 2 maldo texture هم می ذارم با این ماد بازی بی نظیر می شه

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من فقط نیم ساعت از dragon age بازی کردم خیلی نظری ندارم

AC unity با اینکه به 3.5 نیم رم گرافیکی برای اجرا نیاز داره اما من با 2 گیگ رم تا الان زیر 30 فریم نداشتم لگ خاصی هم ندارم با حساب گرافیک عالی بازی خیلی هم غیر اپتیمایز نیست به نظرم غیر از کات سین هاش که البته با اپدیت بهتر شدن

این بازی به خاطر کنسول ها بیشتر از این lod نشده بهش بدن اما lod در عکس هایی که گداشتم به نظرم خوبه شوکه کننده ترین چیز بازی حجم خیلی زیاد ادم ها در 1 صحنه هست نه انیمشن ادم ها ضعیف می شه عیت dead rising 3 نه گرافیک اون ها تاره موهای شخصیت های غیر اصلی هم برف می زنه که بار اولی هست که مشاهده می کنم
به زودی عکس از crysis 2 maldo texture هم می ذارم با این ماد بازی بی نظیر می شه
گرافیکت چیه؟ رو چه تنظیماتی بازی میکنی؟ طراحی جنگل دراگون رو دیدی؟ گرافیک رو آخرین درجه حتما امتحان کن. به نظر من هم بهترین پورت رو نسبت به بقیه بازی های PC داره ولی من نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد ار پی جی فقط اسکایریم،وچیر،فال اوت،مس افکت،و...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر