استخراج خودکار لینکهای دانلود برای PSX و اضافه کردن خودکار به IDM جهت دانلود

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
با سلام خدمت دوستان گلم.
از اونجایی که این در آوردن لینکها و اضافه کردنشو به IDM برای دانلود کار حوصله سر بری بود.... این برنامه رو نوشتم تا آخر نسل خیالم راحت باشه!!!
فقط کافیه لینک اول رو وارد کنید خودش از سرور های سونی چک میکنه هم لینکها رو لیست میکنه هم حجم بازی و هر پارت رو در میاره در آخر میشه همه لینکها رو و یا به صورت انتخابی ، مستقیم از برنامه داخل IDM اضافه کرد.
هم فارسی داره هم انگلیسی البته من زبانم در حد رفع کوتیه!!! دئستان فایلهای lng رو میتونن تغییر بدن و بدن بزارم همینجا تا آبرو مندانه تر بشه!
اگر کسی به زبان دیگه ای مسلط هست هم میتونه هر سطر رو به زبان دیگه ترجمه کنه و برنامه به اون زبان ترجمه میشه.

اگر باگی موردی مشکلی پیشنهادی هم دارید بدید که انشالله تکمیل بشه.

برنامه نیاز به توضیح نداره فقط ارتباط با اینترنت میخواد که لینکها رو چک بکنه.
تو همه ویندوزها از 32 و 64 بیت و Xp و 7 و 8 و 8.1 کار باید بکنه ولی من فقط رو 7 نسخه 64 بیت تست کردم.

PSX Link Generator.rar - 143 KB
0.1.0.0 اولین ارائه نرم افزار

PSX Link Generator 0_1_3_0.rar - 190 KB

0.1.3.0 تغییر در روش تنظیم و آماده سازی برنامه جهت استفاده از دانلود منیجر ها
امکان استفاده از دانلود منیجر IDA
تغییرات جزیی در UI

آخرین ویرایش:

SM_DARKSIREN

کاربر سایت
Oct 28, 2014
58
برنامه در ویندوز 8.1 (x64) تست کردم عالی کار میکنه بدون هیچ مشکلی

بازی GTA تست کردم ببینم که لینک ها درست میده که بازم عالی بود و تمام لینک ها به درستی و البته با سرعت زیاد لیست کرد

ممنون از زحمتی که کشیدی برای نوشتن این برنامه

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
ممنون بخاطر برنامه خوبت.سه تا انتقاد دارم:

1-حتما برنامه رو واسه idm ننویس چون ممکنه بعضی ها که از دانلود منیجر های دیگه استفاده میکنن مشکل بخورن.مثلا من از ida استفاده میکنم.

2-بهتره امکان باز شدن لینک های ساخته شده رو توی مرورگر یا امکان کپی کردنشون رو بدی.

3-یه help ساده هم به زبان فارسی و هم انگلیسی به برنامه اضافه کن.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
برنامه در ویندوز 8.1 (x64) تست کردم عالی کار میکنه بدون هیچ مشکلی

بازی GTA تست کردم ببینم که لینک ها درست میده که بازم عالی بود و تمام لینک ها به درستی و البته با سرعت زیاد لیست کرد

ممنون از زحمتی که کشیدی برای نوشتن این برنامه
ممنون دوست عزیز که اطلاع دادید. خوشحالم که از برنامه رضایت دارید.
ممنون بخاطر برنامه خوبت.سه تا انتقاد دارم:

1-حتما برنامه رو واسه idm ننویس چون ممکنه بعضی ها که از دانلود منیجر های دیگه استفاده میکنن مشکل بخورن.مثلا من از ida استفاده میکنم.

2-بهتره امکان باز شدن لینک های ساخته شده رو توی مرورگر یا امکان کپی کردنشون رو بدی.

3-یه help ساده هم به زبان فارسی و هم انگلیسی به برنامه اضافه کن.
در مورد اولین مطلب شما باید تست کنم که ida قابلیت دریافت command داره یانه. چون idm به لحاظ ساختاری باهوش تر عمل میکنه و خودم هم ازش استفاده میکردم برای اون نوشتم. البته قبول دارم که تو بعضی موارد ida بهتره.
امکان کپی کردن لینکها هم هست. کافیه شما با کلیک چپ یک لینک رو انتخاب کنی وبعد با کلیک راست مستقیم به کلیپ بورد کپی میشه. امکان خروجی گرفتن در فایل تکست هم که موجوده.
در مورد راهنما هم اگر استقبال خوب باشه بعد از رفع ایراد ها و خروج از نسخه بتا ، به کمک خود دوستان به برنامه help اضافه میکنم.
از شما هم بابت همفکری و نظرتون ممنونم دوست عزیز.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
به پیشنهاد دوستمون THE CORRE (مجتبی) امکان استفاده از IDA به برنامه به همراه موارد دیگه اضافه شد. میتونید از پست اول دانلودش کنید.
در مورد DAP هم کلی گشتم ولی مثل اینکه Command ساپورت نمیکنه یا من چیزی پیدا نکردم. دوستان اگه دانلود منیجر دیگه ای مد نظرشون هست چک کنن اگه Command Line ساپورت میکنه، برنامه دیگه قابلیت اضافه کردن رو داره و میشه بهش ساپورت بقیه فایل منیجر ها رو هم اضافه کرد.

برای استفاده از IDA و حتی باز گشت به IDM کافیه از منو گزینه Download Manager Path فایل exe دانلود منیجرتون رو بهش آدرس بدید. در صورت Cancel کردن این قابلیت غیر فعال میشه تا زمانی که از همین روش دوباره دانلود منیجرتون رو معرفی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر