راهنمایی در مورد ارتقا سیستم کامپیوتری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

H.E.7

کاربر سایت
May 12, 2014
20
با عرض سلام
دوستان این مشخاص فعلی سیتم منه:
matherboard : Gigabyte Technology Co., Ltd. G41MT-S2PT
cpu:Intel Core 2 Duo E7500 @ 2.93GHz
ram: 4.00 GB Dual-Channel DDR3 @ 531MHz
vga: AMD Radeon HD 5570 2gb
Hard drive: 488GB Seagate ST3500413AS ATA Device

میخوام سیستم ارتقا بدم که تا چن سالی بازی های جدید ساپورت کنه
بودجه: پونصد تا هفتصد با در نظر گرفتن پولی که از فروش قطعات بالا گیرم میاد

PLEASE HELP ME :)

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
سی پی یو تون رو بفروشین و بجاش یک مدل قوی از سری core2quad بخرید

گرافیکتونم بفروشید و بجاش یک gtx 750 ti بخرید

اگر پاورتون زیر 300 وات هست , باید اونم ارتقا بدید

H.E.7

کاربر سایت
May 12, 2014
20
سی پی یو تون رو بفروشین و بجاش یک مدل قوی از سری core2quad بخرید

گرافیکتونم بفروشید و بجاش یک gtx 750 ti بخرید

اگر پاورتون زیر 300 وات هست , باید اونم ارتقا بدید

واسه cpu به نظرم یه amd fx 8320 بهتره با مادربورد amd و کارت 7770 HD اینجوری سازگاری قطعات بیشتره با دو رم چها گیگی آداپتا و یه پاور بالا 500...نظر شما چیه

سازگاری 7770 با پردازنده amd به نظر شما بیشتر نیس از gtx 750

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
واسه cpu به نظرم یه amd fx 8320 بهتره با مادربورد amd و کارت 7770 HD اینجوری سازگاری قطعات بیشتره با دو رم چها گیگی آداپتا و یه پاور بالا 500...نظر شما چیه

سازگاری 7770 با پردازنده amd به نظر شما بیشتر نیس از gtx 750

دوست عزیز با کار شما, دارین کلا یک سیستم جدید میبندین و اسمش ارتقا نیست

بعدشم شما وقتی سی پی یو رو از یک سوکت دیگه برمیدارید , باید مادربورد رو هم عوض کنین که + گرافیک + پاور , بالای 1600 خرج داره

تازه با این قیمت اصلا نمیصرفه سمت AMD برید و سیستم بر مبنای اینتل خیلی بهتون پرفورمنس بهتری میده با مصرف خییلی کمتر و به طبع حرارت کمتر و هزینه کمتر

الان شما به نظر من یک سی پی یو Q9500 یا Q9650 دست دو بخرید و سی پی یو خودتون رو بفروشید که حدود 200 هزینه داره
+
رم هاتون رو هم بفروشین و یک جفت رم 4گیگ DDR3 با باس 1333 تهیه کنید که این هم حول و حوش 200 تومن هزینشه
+
یک کارت گرافیک کم مصرف مثل gtx 750ti تهیه کنید که مصرفش 60 وات بیشتر نیست که مصرف سیستم از 250 وات در حالت فول لود تجاوز نخواهد کرد و فکر نمیکنم نیازی به ارتقا پاور باشه (این کارت رو هم میتونید 500 تهیه کنید که از 7770 به مراتب قویتره )

H.E.7

کاربر سایت
May 12, 2014
20
دوست عزیز با کار شما, دارین کلا یک سیستم جدید میبندین و اسمش ارتقا نیست

بعدشم شما وقتی سی پی یو رو از یک سوکت دیگه برمیدارید , باید مادربورد رو هم عوض کنین که + گرافیک + پاور , بالای 1600 خرج داره

تازه با این قیمت اصلا نمیصرفه سمت AMD برید و سیستم بر مبنای اینتل خیلی بهتون پرفورمنس بهتری میده با مصرف خییلی کمتر و به طبع حرارت کمتر و هزینه کمتر

الان شما به نظر من یک سی پی یو Q9500 یا Q9650 دست دو بخرید و سی پی یو خودتون رو بفروشید که حدود 200 هزینه داره
+
رم هاتون رو هم بفروشین و یک جفت رم 4گیگ DDR3 با باس 1333 تهیه کنید که این هم حول و حوش 200 تومن هزینشه
+
یک کارت گرافیک کم مصرف مثل gtx 750ti تهیه کنید که مصرفش 60 وات بیشتر نیست که مصرف سیستم از 250 وات در حالت فول لود تجاوز نخواهد کرد و فکر نمیکنم نیازی به ارتقا پاور باشه (این کارت رو هم میتونید 500 تهیه کنید که از 7770 به مراتب قویتره )

ممنون ازراهنماییت فقط چنتا سوال
این cpu که شما معرفی کردی جوابگو نسل هشتم هست؟ و اینکه رو مادربورد من نصب میشه؟کارت گرافیک چی؟
پاورم 350 واته.کافیه؟
بعد به نظر شما این سیستم بازیها رو با چه تنظیماتی بالا میاره و تا چندسال جواب میده ؟؟؟؟
بازم ممنون

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
ممنون ازراهنماییت فقط چنتا سوال
این cpu که شما معرفی کردی جوابگو نسل هشتم هست؟ و اینکه رو مادربورد من نصب میشه؟کارت گرافیک چی؟
پاورم 350 واته.کافیه؟
بعد به نظر شما این سیستم بازیها رو با چه تنظیماتی بالا میاره و تا چندسال جواب میده ؟؟؟؟
بازم ممنون

اگر انتظارتون از این سیستم , 1080p ultra هست که خیر جوابگو نیست ولی با رزولوشن 900p , تقریبا تمام بازی هارو روی high میتونید بزنید

مادربوردتون هم مشکلی نداره و درکل مادربورد خوبیه

پاور هم کفایت میکنه ولی اگر ارتقاش بدید بهتره

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
سلام سیستمم
Graphic:Amd Redeon hd 5670
Ram: DDr3 4gb
Cpu:Amd athlon(tm)II×2 260
Motherboard:Foxconn A78ax 3series
این سیستمم هست میخوام ارتقا بدم چون پول خیلی دستم نیست و این سیستم رو برا بازی میخوام یه سیستمی پیشنهاد بده که من تیکه تیکه بتونم تهیه کنم مثلا اول cpu بگیرم رو مادربرد خودم نصب کنم بعدش خود مادر برد عوض کنم بعد رم بعد کارت گرافیک که بتونم همزمان استفاده هم کنم یه سیستم عالی ولی بصرفه پیشنهاد بده قیمت هم مهم نیست چون قراره تیکه تیکه بگیرم فکر نکنم مشکلی باشه

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
سلام دوستان.خسته نباشيد.با اجازتون تصميم دارم كيسم رو ارتقا بدم ولى متاسفانه نمى دونم ديگر قطعاتم گرافيك جديد رو ساپورت ميكنن يا نه.ليست قطعاتم رو مى نويسم اگه ميشه كمك كنيد. ممنون
Mother board gigabyte model : ep45t-ud3r

Ram : 4Gb

Graphic:Nvidia 9800Gt ino3d

Cpu: Intel core2quad model:Q9400 2.66Gh,2.67Ghz
به نظر خودم ٤گيگ رم و يه گرافيك خوب كافى باشه براى ٢ سال بازيها رو اجرا كنم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون هيچ شناختى راجع به پردازندم و برد اصليم ندارم و فقط در صورتى كه بتونن ساپورت كنن ميتونم ارتقا بدم چون نه ميخوام نه مقرون به صرفه است كه بخوام كامل عوض كنم.
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام دوستان.خسته نباشيد.با اجازتون تصميم دارم كيسم رو ارتقا بدم ولى متاسفانه نمى دونم ديگر قطعاتم گرافيك جديد رو ساپورت ميكنن يا نه.ليست قطعاتم رو مى نويسم اگه ميشه كمك كنيد. ممنون
Mother board gigabyte model : ep45t-ud3r

Ram : 4Gb

Graphic:Nvidia 9800Gt ino3d

Cpu: Intel core2quad model:Q9400 2.66Gh,2.67Ghz
به نظر خودم ٤گيگ رم و يه گرافيك خوب كافى باشه براى ٢ سال بازيها رو اجرا كنم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون هيچ شناختى راجع به پردازندم و برد اصليم ندارم و فقط در صورتى كه بتونن ساپورت كنن ميتونم ارتقا بدم چون نه ميخوام نه مقرون به صرفه است كه بخوام كامل عوض كنم.
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

درود اینجا مطرح کنید بودجتونم بنویسید
http://forum.bazicenter.com/thread41/page2228/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر