بهترین و بیاد ماندنی ترین دستگاه شما و چرا

بهترین رزیدنت اویل تا به امروز و چرا ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
من بشخصه از دسته و زیبایی ظاهری دستگاه و بازیهایی که فقط در کلبه و شهر بازی سابق میشود انجام داد را در خونه توسط
سگا دریم کست لذت بردم از جمله سگا رالی , سنیک ها و کرزی تاکسی رزیدنت اویل کد ورونیکا و ....

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بدون شک تمام کنسول های سگا از مگا درایو تا ساترن و بعد دریم کست و حتی اندکی مستر سیستم برای من بسیار خاطره انگیزن اما نکته اینه که همه اونها مال برادر بزرگم بودن اولین کنسول خود من که بسیار هم خاطره دارم باهاش و خاطراتی که اکثرا در ایران ندارن بدون شک ایکس باکس اورجینال هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بدون شک تمام کنسول های سگا از مگا درایو تا ساترن و بعد دریم کست و حتی اندکی مستر سیستم برای من بسیار خاطره انگیزن اما نکته اینه که همه اونها مال برادر بزرگم بودن اولین کنسول خود من که بسیار هم خاطره دارم باهاش و خاطراتی که اکثرا در ایران ندارن بدون شک ایکس باکس اورجینال هست

ایکس باکس اورجینال که کنسول خیلی توپی بود اینجام تاپیکش هست

http://forum.bazicenter.com/thread94186/page16/

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
sega mega drive forever

یادمه اون قدیما سوپر نینتندو هم بیسار گرون بود و فقط بچه مایدر ها میتونستن داشته باشن
و همچنین نینتندو ۶۴ که بازیهاش کارتریج بود و بسیار گرون در توپ خونه .بنابر این من سگا مگا دریو داشتم و بعد سونی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
playpower.jpg
playpower.jpg

1_1_1359786.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با تشکر این چه سیستمی هست ؟

کمپانی نینتندو یه pc تولید کرده بود که 8 بیتی بود که هم pc بود هم کنسول بازی nes ( میکرو )

بعد ها این مدل ها چینی اومد که چندین مدل دارن بهش میگفتن میکرو کامپیوتر

بیشتر برای آموزش بود من خودم از کانون پروروش فکری یه دونه ایرانیشو خریده بودم 39 هزار تومن که وقتی کارتجشو میزاشتی روشن میکردی ورد 97 - اکسل 97 - آموزش انگلیسی و ...... داشت پرینترم بهش وصل میشد

در اصل اینا برای آموزش بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر