PlayStation White Night | PS4

Formats: PlayStation 4 , Xbox One, and PC
Price: £13.99
Publisher: Activision
Developer: OSome Games
Release Date: 4th March 2014
Age Rating: 12
White Night is by new French studio OSome Games, and while it has plenty of new ideas of its own its influences are very obvious. This is old school survival horror that harkens back to the original Alone In The Dark, the French classic which started the whole genre and was such an influence on the first Resident Evil.
b-)
بازی به صورت سیاه سفید هست در سبک survival horror و در بازی دوربین کلاسیک به کار رفته شده:x

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از نظره هنری خیلی جالب به نظر میرسه !
اصلا در جریانش نبودم . یهویی توی utube دیدم سونی تبلیغش رو گذاشته بود
چند وقت پیشا یه بازی اومد توی Pc به اسمه neverending nightmares که اونم توی همین حالت هنری بود خیلی جالب ود
اینم اگر خوب باشه باید جالب باشه . کلا این بازیا بیشتر روی اتمسفر و روایت داستان فکوس میکنن.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
از نظره هنری خیلی جالب به نظر میرسه !
اصلا در جریانش نبودم . یهویی توی utube دیدم سونی تبلیغش رو گذاشته بود
چند وقت پیشا یه بازی اومد توی Pc به اسمه neverending nightmares که اونم توی همین حالت هنری بود خیلی جالب ود
اینم اگر خوب باشه باید جالب باشه . کلا این بازیا بیشتر روی اتمسفر و روایت داستان فکوس میکنن.

درسته تو حالت هنری هست بازی خوبی باید باشه من چندین گیم پلیش را که دیدم جالب بود به خصوص عاشق اون زاویه دوربین کلاسيکشم :d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
تریلر بازی رو دیدم ، خیلی خوشم اومد . احتمال داره درآینده تخفیف بخوره ؟! چون من که فعلا به خاطر بازی دیگه ای باید قید اینو بزنم .

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
تریلر بازی رو دیدم ، خیلی خوشم اومد . احتمال داره درآینده تخفیف بخوره ؟! چون من که فعلا به خاطر بازی دیگه ای باید قید اینو بزنم .

احتمال زیاد تا یک مدت دیگه تخفیف خوب میخوره مثل بقیه گيمها و تو تخفیف واقعا نمیشه از دستش داد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر