مشکلات Assassin's Creed Rogue (نصب و مشکلات گرافیکی و ......)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط MEHRDAD.F, ‏Mar 6, 2015.

1. MEHRDAD.F

کاربر فعال

نام:
    مهرداد

نسخه کامل توسط CODEX ریلیز شد.

Assassin's Creed Rogue
    Size: 7.2 GB
    Release Date: 06/03/2015

حد اقل سیستم مورد نیاز:

2. B@tman-Forever

کاربر سایت

نام:
    Ali
    ای جان :x یه هفتس منتظرش بودم :D
    مهرداد فدایی داری انصافا :D دمت گرم :D زدم واسه دانلود :bighug:

3. LORD SKY

کاربر سایت

نام:
    حسین
    نسخه Xbox 360 رو بازی کردم قبلا . داستانش بی نهایت برام جذاب بود. گرافیکشم خوب بود اما گیم پلی با اون باگ هاش و تقلید هاش از IV زیاد برام جالب نبود. اما در کل بازی متوسط به بالا می تونه باشه
    الانم روی PC دانلود می کنم شاید باگ های کمتری رو ببینم و گرافیکم پیشرفت هایی داشته باشه. نسخه x360 واقعا باگ هاش رو اعصاب بود.
    فقط امید دارم مثل Unity رو PC عمل نکنه

4. B@tman-Forever

کاربر سایت

نام:
    Ali
    تقلید هاش از iv ؟؟؟!!!!! :| عزیزم iv هم ماله خوده یوبی سافت بود بعد میگی خودشون از خودشون تقلید کردن ؟ :D دیدن گیم پلی iv خوب بود اینم شبیه همون ساختن .
    خودم رو ps3 تا همین چند روز پیش بازیش میکردم .
    نسخه pc رو الان دارم بازی میکنم . گرافیکش فوق العادس و بازی به شدت بهینس :x

5. LORD SKY

کاربر سایت

نام:
    حسین
    داداش اولا استدیو های سازندش فرق داشتن
    دوما به این اسکی رفتن ها بگیم الگو برداری؟:d از اون حرفا بود ها :| تیم سازنده اومدن دریانوردی رو کپی قبلی زدن با اندکی تخلیص.حالا به اندازه یه نخود خلاقیت نشون ندادن. در کل به نظرم گیم پلی چیزی نداره برای ارائه جدید نداره ولی می تونه سرگرم کننده باشه

در ضمن بازی دانلود شد. فریم گیری بسیار عالی. پورت خوبی بود. گرافیکشم پیشرفت داشته نه اون قدر

6. Assassin's Creed

کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    این یه نسخه ی فرعی برای نسخه ی 4 بازی هست!
    معلوم که قرار نیست چیز جدیدی ببینید.
    مثلا AC BH که بعد از AC II بود و همه چیز بازی شبیه ACII بود میشد اسکی رفتن؟

7. LORD SKY

کاربر سایت

نام:
    حسین
    هر چند که این جا جای بحث در خصوص ماهیت بازی نیست ولی خب خودتون خواستید. ببین BH مثل سایر AC ها بود. یک AC استاندارد که از گیم پلی استاندارد همین سری استفاده کرده بود و از اون سو چیز های جدیدی رو هم داشت اگر با دقت تماشا می کردیم. پیشرفت هایی هم بود. اما در Rouge در تعدادی از بخش ها نقاط قوت هم به ضعف تبدیل شدن. می خواین تا براتون نام ببرم؟ کلا معلوم بود که rouge یک عنوانی بود که یوبیسافت بسیار سر سریع فاز توسعه اون رو پیش برد. این کاملا معلومه. اگر کسی باشه و IV رو بازی کرده باشه می فهمه که نقص در این بازی کم نیست
    مراحل تکراری، هوش مصنوعی ضعیف دشمنان، گیم پلی بدون چالش و بدون ایده، مبارزاتی بسیار راحت چه در خشکی و چه در دریا، ماموریت های فرعی نه چندان مناسب، باگ های گرافیکی. کافی نیست این مشکلات؟ فک کنم تفهیم کننده باشه. آقا ایده به کنار. نقاط قوت این نسخه که به قول شما نسخه فرعیه iv هستش، نسبت به iv هم بعضیاشون از بین رفته. مبارزات خوب در دریانوردی و خشکی شدن یه سری مبارزات ساده که واقعا مردن در اون خیلی سخت تر از زنده موندنشه. گیم پلی چالش برانگیز نسخه قبل از بین رفته. هوش مصنوعی دشمنان در نسخه قبل اگر چه اون هم مشکلاتی رو گاها داشت اما باز هم از این نسخه بهتر بود. ماموریت های فرعی نسخه iv خیلی جذاب تر بودن. محیط iv خیلی پویا تر بود در حالیکه توی این نسخه یک محیط پوچ رو می بینم که با یک سری منظره های خاص خودش شاید از این ناراحتی بکاهه.

یکم دید رو باید تغییر داد. زمانیکه Ubisoft Sofia ترجیحا اومده همون سیستم دریانوردی IV رو اضافه کرده و تازه از جذابیت اون هم کاسته نمی شه پشتیبانی کرد. بعضی اشخاص میان می گن تقلید نیست الگو برداری. خیلی مضحکه این حرف. بازی کلا معلوم در بعضی جاها تاکید می کنم در بعضی از جاها، تقلید از IV رو الگو قرار دادن. فرقی نمی کنه. ما بیایم بگیم که هر دو نسخه مال یوبیسافته پس تقلید نیست، الگوبرداریه؟ تقلید این چیزا رو نمی شناسه. استدیو ها فرق دارن. موقعیتشون فرق داره. نمیدونم چه جای بحثی در این خصوص باقی مونده باشه.
    امیداوارم این نکاتی رو که گفته باشم رو دوستان درک کرده باشند که اگر چه کسانی هستند که دوست دارن چشماشون رو از روی این قضیه ببندن

8. blackj

کاربر سایت

همه assassins رو بازی کردم بجز این و unity حالا بازیش حال میده بگیریم یا مضخرفه؟

9. B@tman-Forever

کاربر سایت

نام:
    Ali
    دوستان یه چیز عجیب این ubisoft game luancher هم با خود ستاپش نصب میشه دیگه . حالا با این ubisoft game luancher من اولین بار بعد هر بار روشن کردن سیستم میخوام اساسین 2 رو بازی کنم بعد نشون دادن لوگوی یوبی فقط صدا هست و تصویر نداره و مجبورم از بازی خارج شم و بعد دوباره وارد شم تا درست شه :D
    مشکل چیه؟

10. B@tman-Forever

کاربر سایت

نام:
    Ali
    عزیزم یوبیسافت که مال بابام نیست بیام حرص بخورم ! :)
    من iv رو بازی کردم اومدم rogue هم بازی کردم به خاطر این که خوشم اومده . حالا تقلید یا هر چیز دیگه خیلی بازی قشنگی هست . باور کن مجبور نکردن شما رو که بازی کنی !
    این دقیقا عین زمانیه که arkham origins اومد همه گفتن کپی arkham city هست که بازی نمیکردیش خیلی چیزا رو نمیفهمیدی در مورد سری های بعد و اتفاقا بازی هم خیلی قشنگ بود :) همون کسانی هم که گفتن ارکهام اوریجینز بهتر بود به عنوان یه dlc واسه سیتی میومد زمانی که خبر اومد که "ارکهام اوریجینز طبق خواسته راک استیدی ساخته شده و برنامه ریزی شده بود" همونا گفتن خیلی بازی قشنگی بود ! بالاخره ملت ما هستند دیگه عادیه تغییر فاز بدن هی .
    اسپم دادن هم تو تاپیک مشکلات بازی کافیه دلت خواست برو تاپیک بقلی تو بخش بحث و تبادل :)

11. LORD SKY

کاربر سایت

نام:
    حسین
    اصن قرار نیست که همه از یه بازی خوششون بیاد. عده ای هم هستن که زیاد با بازی و المان هاش ارتباط برقرار نمی کنن. اگه اینطوری بود مفهوم نقد و بررسی کلا بی معنی میشد. چون دقیقا همه منتقدا یک نظر رو می دادن. به هر حال یکی مثل شما به خاطر تکرار تجربه های همانند نسخه قبل خوشتون اومده از بازی و یکی هم مثل من و اکثریت اگیمر ها با المان های بازی زیاد لذت نمی بره. به هر حال سلایق مختلفه. و سلیقه شما هم جای احترام داره.
    من رو هم کسی مجبور نکرده که این بازی رو انجام بدم . شما رو هم مجبور نکردن که بازی رو انجام بدی.به نکته خوبی اشاره کردی و اون هم اینه که امکان داره AC های بعدی مرتبط با این Ac باشد و به خاطر همین هم باید تجربش کرد. ولی خب نمیشه چشم رو بر روی یه سری مشکلا بست که ممکنه این مشکلات برای عده ای زیاد خودش رو جلوه نده.
    بهتره این بحث تموم شه چون به هیچ جایی نمرسه

اگه میشه بیشتر توضیح بدین. اگر مشکلتون همون سیاهی تصویره که با نصب نرم فازار های جانبی حل میشه چون خود من توی فارکرای 3 همین مشکل رو داشتم و نرم افزار ها رو که ریختم درست شد. اروری چیزی نمیده در این بین؟

#11 LORD SKY, ‏Mar 8, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Mar 8, 2015
  12. B@tman-Forever

کاربر سایت

نام:
    Ali
    درسته بالاخره هر کسی سلیقه ای داره :)

در مورد مشکل با run as admin حل شد ! خودم موندم یکم :D

در ضمن دوستان دارم دقت میکنم بازی نسبت به نسخه ps3 باگ خیلی داره :| سرباز میاد با ژست اساسین رو لبه کشتی میشینه !!! :))

13. 655

655
    کاربر سایت

نام:
    RZA
    سلام بازی برای من این ارور رو میده

The program cant start because MSVCP110.dll is missing from your computer.. try to reinstalling the program to fix this problem

چه کار کنم ؟

14. LORD SKY

کاربر سایت

نام:
    حسین
    داداش نرم افزار های مورد نیاز رو نصب کنی درست میشه. مثل نرم افزار های مرتبط ++C

15. aha2012

کاربر سایت

نام:
    SubZero
    salam
    stop working میده موقع ران کردن بازی.
    چ کنم؟
    assassin IV black flag رو راحت اجرا کردم.
    گرافیکم gts 250

#15 aha2012, ‏Mar 9, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Mar 9, 2015