محصولات جدید

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
در مورد The Last of US Remastered -Digital Code سوال دارم
اگه این کد رو تو پروفایل وارد کنیم بعد یه مدت از بازی استفاده کنیم بعدش به دلایلی مجبور بشیم دیتای بازی رو پاک کنیم دوباره بازم امکان دانلود بازی وجود داره یا فقط یک بار اجازه دانلود داریم ؟

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
سلام
اگه این کد رو تو پروفایل وارد کنیم بعد یه مدت از بازی استفاده کنیم بعدش به دلایلی مجبور بشیم دیتای بازی رو پاک کنیم دوباره بازم امکان دانلود بازی وجود داره یا فقط یک بار اجازه دانلود داریم ؟

شما وقتی این کد رو وارد میکنید مثل این میمونه که اون بازیو به صورت دیجیتالی خریداری کردید،یعنی لایسنسش وارد پروفایلتون شده و شما در هر زمان و هر دستگاه دیگه ای میتونید بازیو دانلود کنید.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام

سلام

دوست عزیز ken47 پاسخ سوال شما را دادند.

شما وقتی این کد رو وارد میکنید مثل این میمونه که اون بازیو به صورت دیجیتالی خریداری کردید،یعنی لایسنسش وارد پروفایلتون شده و شما در هر زمان و هر دستگاه دیگه ای میتونید بازیو دانلود کنید.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام

عنوان های جدید با قیمت ها بسیار مناسب برای کنسول Xbox One به فروشگاه اضافه شدند.

Halo: The Master Chief Collection

mschief-228x228.jpg

----------------------------------------------
TITANFALL

TITAN-228x228.jpg

--------------------------------------------

همچنین مجددا موجودی The Last of Us و four Game Chose One برای کنسول PS4 به روز شد و در دسترس قرار گرفتند.

کاهش قیمت در انواع کارت های PSN نیز در نظر گرفته شده است.

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر