محصولات جدید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
برای من خیلی جالب هست کسی که فروش اینترنتی میزنه قاعدتا به خاطر ندادن پول اجاره مغازه و آب و برق و عوارض و... باید قیمتش ها پایین تر از بازار باشه ولی در مورد شما پایین تر که نیست هیچ ، خیلی هم گرونتره!!

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام
بازار سنتر دوباره كي راه اندازي ميشه؟

مدیران سایت پیگیر موضوع هستن و مشکل به زودی حل میشه

بخش فروش بازیهای فیزیکی ویتا رو کی راه می اندازید.
من میخاستم یه ویتا دسته دو بخرم ولی بازیهاش نیست.

فروش بازی ها با توجه به مشکلات پیش آمده هنوز مشخص و قطعی نیست.

برای من خیلی جالب هست کسی که فروش اینترنتی میزنه قاعدتا به خاطر ندادن پول اجاره مغازه و آب و برق و عوارض و... باید قیمتش ها پایین تر از بازار باشه ولی در مورد شما پایین تر که نیست هیچ ، خیلی هم گرونتره!!

اصولا وب سایت هم بر روی یک سرور قرار میگیره و هزینه های مربوط به خودش و داره. در ارتباط با وسایل قبلا توضیح داده شده که به چه دلیل به این صورت قیمت گذاری شده. سایر محصولات مانند گیفت کارت ها هم به جرات میتونم بگم بهترین قیمت ها نسبت به سایر فروشگاه ها ارائه میشه.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام و خسته نباشید ، میخواستم ببینم ، اون محصولتون که بازی انتاخابی بین 4تا دیجیتال پک بود برا ps4 دیگه موجود نمیشه?

سلام

به محض اینکه توزیع کننده عرضه کنه برای فروش قراذ داده خواهد شد.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
درود .

برنامه ای برای عرضه هدست پالس الایت ؛ یا گلد رو برای PS4 ندارید ؟

سلام

برای تابستان احتمالا اضافه خواهد شد

پ.ن:
قیمت بازی last of us نسخه دیجیتال به 53 هزارتومان کاهش یافت.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
گیفت کارتاشون واقعا قیمتش نسبت به جاهای دیگه عالیه ، سرعت عملشون هم برای کامل کردن درخواست خیلی خوبه . برای اقدامو کامل کردن سفارش سرعت بالایی دارن . اینم یه عکس از خرید من ، شما هم ببین ایراد الکی نگیر ;)

2higoghpcpqw3fbss6mg.jpg

تنها مشکل فروشگاه کمبود جنسه . خیلی خلوته :d از کی دارید قول میدید و امروز فردا میکنید :( ولی هیچ اتفاقی نمیافته .

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام

باندل Assassins Creed برای Xbox One به محصولات فروشگاه اضافه شد.
با خرید این باندل شما در حقیقت دو عنوان بازی (Assasins Creed Unity و Assasins Creed IV Black Flag ) را خریداری نموده اید و میتوانید هر دو بازی را بر روی کنسول خود دانلود نمایید.

موجودی PSN Plus سه ماهِ نیز به روز شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر