سوالات و راهنمایی در مراحل بازی Silent Hill Orginis

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
آخرین ویرایش:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
مخلصیم, منم با 4 بیشتر حال میکنم اون ترکیب بندی زندان آرزوها یا کلید سرگردانی یا تپه سایلنت:eek:.اما آهنگ اصلی opening تو silent hill1 رو ,زنگ موبایلم گذاشتم.یه روز تو جاده ورامین سر این آهنگ یارو مسافر کشه از این آهنگ خوشش اومد داشت میزد به ماشین جلویی نمیدونم این بازی چیه که هر دفعه یه بلایی سر ما میاره شاید سرنوشت منم تو سایلنت هیل هست:biggrin1:

من از سری سایلنت هیل فقط 4 و origins رو بازی کردم و تموم کردم، شنیدم 3 هم قشنگه، هنوز

فرصت نکردم بازیش کنم، آهنگ 1 رو هم نشنیدم اگه امکانش هست یه جای دیگه آپ کن نمیشه

دانلود کرد

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
من از سری سایلنت هیل فقط 4 و origins رو بازی کردم و تموم کردم، شنیدم 3 هم قشنگه، هنوز

فرصت نکردم بازیش کنم، آهنگ 1 رو هم نشنیدم اگه امکانش هست یه جای دیگه آپ کن نمیشه

دانلود کرد
همه سریهای silent hill محشره ، ولی من خودم خیلی تعریف 2 رو شنیدم ، 80% dl شده ، فردا باید برم تو کارش.................:love:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
همه سریهای silent hill محشره ، ولی من خودم خیلی تعریف 2 رو شنیدم ، 80% dl شده ، فردا باید برم تو کارش.................:love:

من که 4 رو بازی کردم میخوام 3 رو هم بازی کنم ولی فکر نکنم 2 زیاد جالب باشه خیلی قدیمیه...

البته اونایی که بازی کردن باید نظر بدن

ولی 4 یه چیز دیگه بود...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان من تو اونجا که یک جا هست وسط دوتا وان!میزنم یک کلیده میره پایین!بعد میرم آخرین طبقه میهوام
ورش درم روش حصار داره و نمیشه ورش داشت!plz کامل راهنمایی کنین!همون EAST PIPS ROOM
!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
کرفتم پس گاوم زایید!:cheesygri
هی باید اینه عوض کنم تا به مقصد برسم:cheesygri
اول از وان افتاد wc بعدم پایین!ماشالا همه پرستارام خوش صدا و خوش برخوردن:laughing:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
اره بالاخره یافت کردم!:cheesygri
بابا بگم بخندین!همه جارو میگشتم نگو کلید تو اتاق پرستارا و جلو چشم بوده!بعد رفتم از پایین............
الانم دارم میرم اتاق ارشیو:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر