سوالات و راهنمایی در مراحل بازی Silent Hill Orginis

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
همین کلی حال میده!با این اوضاع حالیم و مشکلاتم باور کن بهزاد عزیز فکر میکنم زندگیم تو سایلنت هیله!:cheesygri
حالا تا اینو تموم کنم اونیکی نسخه هم میاد:cheesygri

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
معلومه دیگه این بازیها تو این مواقع زاپاش محصوب میشه:cheesygri
شب ایشالا بازی کنم حالم بد شه یکم!حالا نمیشد یکم پرستاراش خوشگلتر یودن و ارایش و اینا:cheesygri

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
پرستارا خوشگل میشدن که میشد Barbie hill :cheesygri
من الان خیلی بازی توپ دارم بازی کنم ، ولی پروژه دانشگاه سرویس کرده منو..........:((

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
همه یک جور گرفتارن!حالا barbi hill هم بد نیستا!اخه یکی رو لگد مال نکرده بودم!
یهو اومد آمپول بزنه گفتم اگه خوشگل بودی الان خودم میومد بزنی.در نمیرفتم:laughing:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
من سايلنت هيل 2 رو هم دانلود كردم، عين اوريجينزه !

با گيم پليش نتونستم كنار بيام، رو ‌pc نميشه بازي كرد... حال نكردم باش

3 هم همينجوريه ؟‌

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
عزیز 3 مال ps2 هم هست که خیلی زیباست!
من که از بیمارستان در رفتم!الان تو همون سینما هستم!عجب عروسکای چمدشی داره ها!
:cheesygri
کل روحیمو باختم:laughing:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
آقا من به شدت توصیه میکنم شماره 3 رو بازی کنید و از سرنوشت hary mason , cheriel mason که کاراکترهای قسمت یک بودن آگاه شوید.من عاشق cheriel بودم.دیوانه اون نگاه مزلومانه بودم.این کونامی هم این shatred memories رو نمیده بیرون آخه این بازی بازسازی شماره 1 هست.فکر کنم تو این سری اطلاعات بیشتری در مورد فرقه داهیلا منتشر بشه.فقط مواظب باشید اگه بازی اومد هیچ سلاحی در دسترس نیست و با یک چوب بستنی باید به جنگ گودزیلا بروید :eek::laughing::eek::laughing::eek::laughing::eek:یعنی میشه بار دیگر از چیزی بترسم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
خوب همین الان تمومش کردم!باش آخرش خیلی مسخره بود!موزیک پایانی خوب!
ککنوم از تمام دوستانی که کمکم کردن تا تمومش کنم

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
ببینم یکی از این PSP بازای قدر، میتونه بگه آخر این بازی چطور تموم میشه تا ما که PSP نداریم بفهمیم که Silent Hill چطور Silent Hill شد؟!!! :-b

mimusik

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1
سلام و ممنون از راهنمایهاتون... تو رو خدا راجع به نحوه ی باز شدن این گاو صندوق که 5 تا درجه داره بیشتر و کاملتر توضیح بدید...باید روی شماره ی خاصی باشه یا چیزه دیگه ای هست و اون عقربه که سمت راست پایین هست داستانش چیه که زیادی با درجه ها ور میریم میچسبه بالا؟؟؟؟؟!!!!!

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
هی یادش بخیر اون موقع که تازه اومده بود من یدونه پی اس توشو خریدم تا اخرش رفتم خیلی هیجان داشت مخصوصا سر اون قصابه تا یک مدت فکرم درگیر شخصیتش بود خیلی مرموز بود

من کلا فقط یکم سر اون ماشین رخشوییه گیر کردم و اگرنه کله بازیشو راحت تا اخر رفتم خیلی بازیه توپیه تو سایلنت هیل ها نمونه نداره مثلا چندتا از برتری هاش نصبت به این دان پور اینه که خیلی بازی فضا داره که این به زیبایی کار اضافه می کنه من تو دان پور یدونه مثلا مپ به ادم میده ادم می گه اه چقدر بزرگه در صورتی که کلش تو این قسمتاش ضربدر قرمز می خوره یعنی یا دره هست یا خرابه کلا من یه بار تو کل هیکل دان پور پیچیدم راست بعد بالا بازی تموم شد !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر