سوالات و راهنمایی در مراحل بازی Silent Hill Orginis

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان سلام ، به سبب علاقه ی شدید بیشتر دوستان به این بازی من این تاپیک رو زدم که هر کس در هرجای بازی به مشکل برخورد بیاد اینجا سوالشو بپرسه تا دیگر دوستان مشکلش رو حل کنند .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اول از خودم شروع می کنم ، من تا بیمارستان رفتم و کلید اتاق Exam رو پیدا کردم . بعد که رفتم تو اتاق Exam یه مرده رو دیدم که تو بدنش خالیه ! انگار ما باید تمام اجزای بدنش رو طبق قاعده درش قرار بدیم . من 4 تا از اجزای داخل شکمش رو پیدا کردم . فقط بین اون 2 تا کیسه که تو سینش قرار می گیره یه جای کوچیکه خالی هست که من نمی دونم چی باید جاش بگذارم !
کسی از دوستان اگر می دونه بگه که باید اینو از کجا پیدا کنم ؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یکی دیگه از اجزای بدنش رو باید بزاری که فکر کنم تو یه جعبس که کد میخواد تو یکی از اتاق ها.وقتی همه ی اعضای بدنش رو بزاری از چشم هاش....

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اول از خودم شروع می کنم ، من تا بیمارستان رفتم و کلید اتاق Exam رو پیدا کردم . بعد که رفتم تو اتاق Exam یه مرده رو دیدم که تو بدنش خالیه ! انگار ما باید تمام اجزای بدنش رو طبق قاعده درش قرار بدیم . من 4 تا از اجزای داخل شکمش رو پیدا کردم . فقط بین اون 2 تا کیسه که تو سینش قرار می گیره یه جای کوچیکه خالی هست که من نمی دونم چی باید جاش بگذارم !
کسی از دوستان اگر می دونه بگه که باید اینو از کجا پیدا کنم ؟
همون ماكت رو ميگي؟

Intestines
Stomach
Liver
Heart
Lungs

كدوم از اينا رو نداري؟

اگه قلب رو نداري، قلب داخل يه جعبه هست كه رمز داره و رمزش 312319 هست.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
همون ماكت رو ميگي؟

Intestines
Stomach
Liver
Heart
Lungs

كدوم از اينا رو نداري؟

اگه قلب رو نداري، قلب داخل يه جعبه هست كه رمز داره و رمزش 312319 هست.
آره ایول دنباله همین قلبه بودم ، ممنون . یه سوال هم دارم ، میشه بگی رمز جعبه رو از کجا و چطوری فهمیدی ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آره ایول دنباله همین قلبه بودم ، ممنون . یه سوال هم دارم ، میشه بگی رمز جعبه رو از کجا و چطوری فهمیدی ؟
توي مسيري كه ميومدي يه سري اسم و عدد بود:

AMY 31
Lucy 23
Sarah 19

حالا اسم ها رو بذار كنار و عدد ها رو پشت هم بچين: 312319

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
قشنگه؟! :laughing:

در حال حاضر به همراه mgs: portable ops مقام اول بازی های psp با امتیاز9 در گیم زون داره!
بازی واقعا از همه لحاظ عالی هست! خصوصا داستان و موزیک بازی به علاوه گرافیک و اصلا هر چیزی رو که فکرش رو بکنی!!! ;)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
به نظره من بهترین بازیه PSP همین Silent Hill Orginis است . گرافیکش که توپه ، صداگذاریش که خیلی خفنه ، گیم پلیش که محشره ، داستانشم که اینقدر خفنه که اصلا نمیشه تعریفش کرد !
در کل رو همه چیز بازی کار شده ، الان من تو بازی از بیمارستان اومدم بیرون .
بهتون پیشنهاد می کنم حتما این بازی رو یا دانلود کرده یا بخرید چون واقعا محشره !;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
چقدر بازی آسون شده:laughing:.یادمه Silent Hill 1 &2&3&4 جونم در میومد تا 1 ساعت از بازی رو رد کنم.این از اون موقع که بازی رو شروع کردم یه 3 ساعتی بیشتر برای خودش داره میره.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
خوب من تو 3:59:17 ثانیه بازی رو تموم کردم.
واقعا فوقوالعاده بود.مخصوصا اینکه خیلی شبیه SH1 بود من خودم با SH1 بیشتر از بقیه SH ها حال کردم.خیلی شبیه طوری که فکر کنم همون شهر بود و اصلا تغییرش ندادن آخرای بازی کلی Movie با کیفیت میبینیدنمیدونم چندتا پایان داره ولی بهترین رو دیدم شاید فقط همون یکی باشه.حتما بازیش کنید.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من تو مرحله اول همون بيمارستانه كه ميره تو يه اتاق آينه داره بعد ميره اون وره آينه . از اونجا رفتم چند تا اتاق ولي ديگه گير كردم و اونجايي كه ميره طبقه پايين جلوتر نرفتم . كسي ميتونه كمكم كنه ؟ مرسي

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
منم همین جا گیر کردم البته تو دموش.آخه اولین باریه که یه بازی ترسناک می کنم هیچی حالیم نیست.کاشکی یکی میومد یه راهنمای قدم به قدم(گام به گام):p میذاشت

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام دوستان.
با عرض معذرت میخواستم بگم که من بازی رو کپی گرفتم و ریختم تو Psp یم ولی وقتی میرم تو بازی در میاد و یه ارور میده که الان حفظش نیستم ولی از همون ارور هاست که همیشه همه میگن. میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ مرسی.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من پنج تا قسمت اون مرده رو پيدا كردم ولي نميدنم چرا سه تا رو كه ميزارم وقتي ميخام چهارمي رو بزارم ميگه another anatomy is in the way يه يه چيزي شبيه به همين . حالا مشكل به نظر شما كجاست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر