لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام دوستان من این لینک چطوری ادیت کنم که بتونم باقی لینکاشو گیر بیارم میدونم باید قسمتیشو حذف کنم بعد حی 0 یا 1 یا 2 بزنی تا جایی که اخرین پارت بگیری ایا اموزشی روشی هستش بشه دید یا دگرفت دقیق ممنون .
این لینکه نیست این لینک DP بازیه
ی لینک دیگه هم بهت میده که اون صفر داره بعد ادیت میکنی درست میشه صفره هم دقیقا قبل pkg هست
لازم هم نیست هی 1 و 2 اینا بزنی میری تو دانلود گروهی idm از اونجا جا صفر ستاره میزنی بعدش از یک تا مثلا 10 بهش برنامه میدی همه ی لینک ها رو میده
خودش شاتل لند نذاشته اپدیت رو ؟

• Like
Reactions: moein274

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
این لینکه نیست این لینک DP بازیه
ی لینک دیگه هم بهت میده که اون صفر داره بعد ادیت میکنی درست میشه صفره هم دقیقا قبل pkg هست
لازم هم نیست هی 1 و 2 اینا بزنی میری تو دانلود گروهی idm از اونجا جا صفر ستاره میزنی بعدش از یک تا مثلا 10 بهش برنامه میدی همه ی لینک ها رو میده
خودش شاتل لند نذاشته اپدیت رو ؟
مرسی ممنون خوب اگه این لینک dp این هم نیاز هسش ولی لینک اولیشو از کجا گیر بیارم کدوم قسمت دقیقا ای دی ام این لینک بزنم تا همرو بده کروکی دقیق میگین کدوم تبش برم تشکر . بعدش شاتل لند گذاشته بوده پاک کرده به علت دستور کارگروه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مرسی ممنون خوب اگه این لینک dp این هم نیاز هسش ولی لینک اولیشو از کجا گیر بیارم کدوم قسمت دقیقا ای دی ام این لینک بزنم تا همرو بده کروکی دقیق میگین کدوم تبش برم تشکر . بعدش شاتل لند گذاشته بوده پاک کرده به علت دستور کارگروه

بعد از اینکه DP و بریزی لینک آپدیت بهت میده اگه هم میخای از قبل داشته باشی کد بازیو میزنی داخل این سایت لینکهای دانلود رو میگیری
PS4 PKG Database

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
تب اول دومی
خود psx باید لینکو بده اگه نداد همون موقع بزار dp دان بشه یا دانلودش کن بریزش بعد لینک رو بهت میده. dp معمولا زیر 100 مگه
از ادمینش بپرس ببین جایی نذاشته احتمال اینکه گذاشته باشه کم نیست و فقط از سایت برداشته باشه
ویرایش: دوستمون کاملا درست میگه اصلا دیگه نیازی به استفاده از psx برای لینک گرفتن نیست مگر لینک خود بازی باشه
از همون سایت راحت میتونی لینک ها رو بدست بیاری ولی از ادمین شاتل لند هم سوال کن

• Like

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
بعد از اینکه DP و بریزی لینک آپدیت بهت میده اگه هم میخای از قبل داشته باشی کد بازیو میزنی داخل این سایت لینکهای دانلود رو میگیری
PS4 PKG Database
این عالیه من دقیقا دنبال همین سایت بودم راحت بگردم لینک بیاد عالیه ، الان فقط مشکل بزرگم اینه که شاتل لند میخام 4 گیگ اپلود کنم نمیزاره فکر کنم تهش 2 گیگ میزاره ایا روشی راه حلی هست این فایلای 4 گیگی سونی بشه 2 گیگ . ایا سایت دیگه هستش 2 گیگی بزاره مثل همین سایت ممنون میشم اگه هست بزارین یا راه حلی هستش بگین تشکر .

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این عالیه من دقیقا دنبال همین سایت بودم راحت بگردم لینک بیاد عالیه ، الان فقط مشکل بزرگم اینه که شاتل لند میخام 4 گیگ اپلود کنم نمیزاره فکر کنم تهش 2 گیگ میزاره ایا روشی راه حلی هست این فایلای 4 گیگی سونی بشه 2 گیگ . ایا سایت دیگه هستش 2 گیگی بزاره مثل همین سایت ممنون میشم اگه هست بزارین یا راه حلی هستش بگین تشکر .

سایت مجانی من خبر ندارم الان ولی سایت پولی هست که گرونه نمیصرفه اصلا

• Like

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سایت مجانی من خبر ندارم الان ولی سایت پولی هست که گرونه نمیصرفه اصلا
مجانی بودن یا نبودنش مهم نیست مهم اینه بشه این فایل 4 گیگی یه سایتی باشه بشه 2 گیگ گذاشته باشه بشه لینکشو برداشت و اپلودش کنم رو شاتل لند که مفت میفته همین . من نمیخام لیچ یا سایت خاصیو بخرم من همین لینکارو میخام یه ساتی گذاشته باشه فقط 2 گیگ 2 گیگ تا بشه اپلودش کرد تو شاتل لند همین داداش خوبم باز ممنون از شما .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر