لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
بازی Battlefield Hardline ریجن 1 اضافه شد

- - -ویرایش - - -

آپدیت 1.01 بازی Battlefield Hardline اضافه شد

- - -ویرایش - - -

بازی Styx: Master of Shadows ریجن 1 اضافه شد

بازی Saints Row: Gat out of Hell ریجن 1 اضافه شد

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان وقتی پ ر و کسی ست نیست حجم دانلود برای فلان بازی 12 گیگه ولی وقتی میخوام از پ ر و کسی برای تنظیم و استفاده از برنامه psx استفاده کنم میشه حجمش 3 گیگ و یه لینک 4 گیگی بیشتر بهم نمیده psx الان من چیکار کنم تا این مشکل رفع بشه ممنون میشم کمک کنید دوستان.
پیشاپیش متشکرم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان توی آموزش زده لینکی که از خود PSX می گیریم رو چی کار کنیم...
الان من دیتا رو دانلود کردم تو سیستمم هست چه فُرمی منتقل کنم به کنسول؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان وقتی پ ر و کسی ست نیست حجم دانلود برای فلان بازی 12 گیگه ولی وقتی میخوام از پ ر و کسی برای تنظیم و استفاده از برنامه psx استفاده کنم میشه حجمش 3 گیگ و یه لینک 4 گیگی بیشتر بهم نمیده psx الان من چیکار کنم تا این مشکل رفع بشه ممنون میشم کمک کنید دوستان.
پیشاپیش متشکرم

داداش وقتی میخای انتقال بدی با پر و کسی یعنی دیتا داره منتقل میشه ، شما باید کل دیتا بازیو بگیری که حجمش همون 12گیگ هست ، بعد دیتا رو که به دستگاه انتقال بدی اول اون 3 گیگ منتقل میشه و بعدش میتونی وارد بازی شه و یه قسمتهایی از بازیو انجام بدی ، ادامه دانلود در پشت Background دانلود میشه
تا زمانی که لینکهایی که PSX بهت میده 4گیگ دقیق هست ، یعنی پارت بعدی هم در کاره :d باید ادامه بدی تا یه لینک کمتر از 4 بده

- - -ویرایش - - -

دوستان توی آموزش زده لینکی که از خود PSX می گیریم رو چی کار کنیم...
الان من دیتا رو دانلود کردم تو سیستمم هست چه فُرمی منتقل کنم به کنسول؟

شما همه فایل ها رو بریز توی یه پوشه ، بعد طبق آموزش PS4 و سیستم رو بهم منتقل کن ، راحت بازی انتقال پیدا میکنه

آموزش رو کامل بخون داداش کامل توضیح داده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر