لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
كاش اين تاپيك مثل قديما نظم داشت ... دوستان زحمت ميكشن ولي چن فايده اصن آدم رغبت نميكنه بياد توش
كاش يكي از دوستان زحمت كش زحمت ساماندهي تاپيك رو به عهده ميگرفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: negrasombra

parsaian

کاربر سایت
May 27, 2010
68
نام
مجتبی
سلام دوستان
اگه کسی لینک آپدیت 1.12 فاینال فانتزی 15 رو داره ممنون میشم.
از دوستان کسی سایت مناسبی برای پیدا کردن لینک دانلود بازی ها و آپدیت ها سراغ داره من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم . توقع داشتم یکی دوتا سایت چینی یا روسی در این مورد پیدا کنم که به طرز مشکوکی چیزی رو چیدا نکردم/:)/:)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
اگه کسی لینک آپدیت 1.12 فاینال فانتزی 15 رو داره ممنون میشم.
از دوستان کسی سایت مناسبی برای پیدا کردن لینک دانلود بازی ها و آپدیت ها سراغ داره من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم . توقع داشتم یکی دوتا سایت چینی یا روسی در این مورد پیدا کنم که به طرز مشکوکی چیزی رو چیدا نکردم/:)/:)
چرا توقع داشتید همچین سایتایی رو پیدا کنید؟
درآوردن این لینکا فقط از طریق خود کنسول و داشتن بازی امکان پذیره جوری نیست که از اینترنت و دوتا کلیک بشه درآورد برای عموم قرار داد
همه جای دنیا یا اینترنت نامحدوده یا حجم خیلی زیاده راحت با خود کنسول دانلود میکنن هیچ جایی ندیدم مثل ایران بگن مثلا 2 تا 6 صب بشینید دانلود کنید که ملت این همه به مشکل بخورن

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
چرا توقع داشتید همچین سایتایی رو پیدا کنید؟
درآوردن این لینکا فقط از طریق خود کنسول و داشتن بازی امکان پذیره جوری نیست که از اینترنت و دوتا کلیک بشه درآورد برای عموم قرار داد
همه جای دنیا یا اینترنت نامحدوده یا حجم خیلی زیاده راحت با خود کنسول دانلود میکنن هیچ جایی ندیدم مثل ایران بگن مثلا 2 تا 6 صب بشینید دانلود کنید که ملت این همه به مشکل بخورن

از 2 تا 6 صبح هم نمیشه دان کرد دلیلش همین سرعت افتضاحه سرورش تو ایرانه :-"

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
Crash_Bandicoot_N._Sane_Trilogy_cover_art.jpg

crash bandicoot n sane trilogy
region 1:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...aaed42b419224b68f6388f56f86f601f4f&threadId=0
اعداد تا 5 هست به حجم 21.72 GB
update version 1.01:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...4b60a&downloadType=ob&product=0184&threadId=1

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
سایتی نیست که لینک های خود بازی رو بده تا دیگه عدد ها رو عوض نکنیم؟
یا یه راهی که سریعتر اینکارو انجام بدیم
سایتی نیست که بشه ازش لینکای دیتارو درآورد
ولی میتونید توی یه فایل txt لینکو چند بار زیر هم paste کنید و عدد اخرشو راحت تغییر بدید بعدم بصورت bulk بدید به دانلود منیجر
یه نرم افزار هم به اسم psn link generator هست که توی همین انجمن گذاشتن از اونم میتونید استفاده کنید خودش خودکار عددو تغییر میده بصورت txt سیو میکنه بعدم خودتون به دانلود منیجر میدید تا دانلود کنه

• Like
Reactions: ehsas1

m0123456

کاربر سایت
Feb 12, 2017
114
سایتی نیست که بشه ازش لینکای دیتارو درآورد

سلام
سایتی نیست که لینک های خود بازی رو بده تا دیگه عدد ها رو عوض نکنیم؟
یا یه راهی که سریعتر اینکارو انجام بدیم

3160-Untitled.png

لینک رو درست کردم ممنون بابت اطلاع رسانی
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

پارت صفر
اول
دوم
سوم
چهارم
پنجم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند