لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اول میریزم روی سرور upera .... مشکلی با فایل های 4 گیگ نداره
از اونجا باید به 2 گیگ تقسیم کنم که بتونم بریزم روی شاتل لند . چون شاتل لند بیشتر از 2 گیگ نمی شه ( شاتل لند برای کسانی که شاتل دارن رایگان هست . البته بستش رو باید خرید )

ممنون از توضیحاتت
آها قضیه اینه وگرنه از همون upera هم میتونی بگیری.سعی کن همون4گیگو یه جا بگیری تا ازین اتفاقات نیفته
خود شاتلند و مابقی سایتها که میذارن اونا با ریکاوری میذارن که اینجور مشکلها بوجود نیاد اما شما چون ریموت میکنی دیگه نمیشه ریکاوری زد

• Like
Reactions: shylord

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
اول میریزم روی سرور upera .... مشکلی با فایل های 4 گیگ نداره
از اونجا باید به 2 گیگ تقسیم کنم که بتونم بریزم روی شاتل لند . چون شاتل لند بیشتر از 2 گیگ نمی شه ( شاتل لند برای کسانی که شاتل دارن رایگان هست . البته بستش رو باید خرید )

ممنون از توضیحاتت

سلام دوست عزیز
ببین دقیقا این کار شما رو کل برو بچه های دیتا فروش انجام میدادن ...

حالا من میگم چرا این مشکل براتون بوجود اومده
اگر یادت باشه چند وقت پیش قبل از عید شاتل گفت که چند روزی قسمت آپلود تعطیله تا تعمیر بشه بعد از اون این اتفاق افتاد که دیگه هر چی ریموت میکنی حجمش تغییر میکنه و دیگه کار نمیکنه

البته اگر فایل شما تک پارت باشه مشکلی بوجود نمیاره اما اگر اسپیلیت یا همون تقسیمشون کنید به دلیل محدودیت ریموت تا 2 گیگ در سرورهای شاتل، دیگه موقع دانلود حجمشون تغییر میکنه و به همین دلیل که بیتها تغییر کردن دیگه PSX نمیشناسدشون
به همین راحتی
برای مثال هر فایل 4 گیگ باید با حجم دقیق 4/194/304 باشه . اگر شما این فایل رو به دو یا سه قسمت اسپیلیت کنید و بعد ریموت کنید تا از سرورهای شاتل بگیریدشون، بعد از اینکه پارتها رو میچسبونید بهم میبینید که حجم از 4/194/304 فراتر رفته و به همین دلیل ارور Currept میگیرید.

من هم بابت مستقیم کردن لینکهای 4K یوتیوب از همین روش شما استفاده میکردم که متاسفانه از بین رفت.یعنی شاتل فهمید قضییه چیه و جلوشو گرفت.کلی هم بهشون ایمیل زدم اما خودشون رو زدن به اون راه که نه هیچ مشکلی نیست.حتی عکس فرستادم که یک فایل با یک حجم روی سرورهای شما تغییر حجم پیدا کرده و بیتها تغییر کردن، خیلی راحت گفتن به ما ربطی نداره مشکل ازسیستم شماست.

اگر باز هم راهنمایی خواستین پی ام بدین که اینجا شلوغ نشه

آخرین ویرایش:
  • Like

m0123456

کاربر سایت
Feb 12, 2017
114
سلام دوست عزیز

اگر یادت باشه چند وقت پیش قبل از عید شاتل گفت که چند روزی قسمت آپلود تعطیله تا تعمیر بشه بعد از اون این اتفاق افتاد که دیگه هر چی ریموت میکنی حجمش تغییر میکنه و دیگه کار نمیکنه

البته اگر فایل شما تک پارت باشه مشکلی بوجود نمیاره اما اگر اسپیلیت یا همون تقسیمشون کنید به دلیل محدودیت ریموت تا 2 گیگ در سرورهای شاتل، دیگه موقع ریموت حجمشون تغییر میکنه و به همین دلیل که بیتها تغییر کردن دیگه PSX نمیشناسدشون
به همین راحتی
برای مثال هر فایل 4 گیگ باید با حجم دقیق 4/194/304 باشه . اگر شما این فایل رو به دو یا سه قسمت اسپیلیت کنید و بعد ریموت کنید تا از سرورهای شاتل بگیریدشون، بعد از اینکه پارتها رو میچسبونید بهم میبینید که حجم از 4/194/304 فراتر رفته و به همین دلیل ارور Currept میگیرید.

من هم بابت مستقیم کردن لینکهای 4K یوتیوب از همین روش شما استفاده میکردم که متاسفانه از بین رفت.یعنی شاتل فهمید قضییه چیه و جلوشو گرفت.کلی هم بهشون ایمیل زدم اما خودشون رو زدن به اون راه که نه هیچ مشکلی نیست.حتی عکس فرستادم که یک فایل با یک حجم روی سرورهای شما تغییر حجم پیدا کرده، خیلی راحت گفتن به ما ربطی نداره مشکل ازسیستم شماست.

قسمت آپلود شاتل لند مشکل داره..
فایل ها رو میشه اسپلیت کرد و اپلود کرد اما بیشتر مواقع ارور الکی میده و میگه اپلود ناموفق
من کل دیتا هامو از همین روش دانلود میکنم و تا الان هیچ مشکلی نداشتم

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
فایل ها رو میشه اسپلیت کرد و اپلود کرد اما بیشتر مواقع ارور الکی میده و میگه اپلود ناموفق

بله مشکل داره شما خودتون امتحان کنید و یک فایل با حجم 4 گیگ دقیق 4/194/304 رو اسپیلیت کنید و ریموت رو انجام بدین بعد از دانلود میبینید که حجمش تغییر کرده برای مثال شده 4/203/563.به همین دلیل که بیتها و کلا حجم تغییر پیدا کرده دیگه PSX نمیشناسدشون...
این اتفاق جدیدا افتاده تا زمانی که میشد دسته ایی آپلود کرد هیچ مشکلی نبود از روزی که تک تک ریموت میشه این اتفاق افتاده
بنده کلی با قسمت مشکلات فنی حرف زدم و عکس ارسال کردم و حتی حاضر شدم فیلم براشون بفرستم اما زیر بار نرفتن که نرفتن.روش بسیار خوبی بود که متاسفانه جلوش گرفته شد.

• Like

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام دوست عزیز

البته اگر فایل شما تک پارت باشه مشکلی بوجود نمیاره اما اگر اسپیلیت یا همون تقسیمشون کنید به دلیل محدودیت ریموت تا 2 گیگ در سرورهای شاتل، دیگه موقع دانلود حجمشون تغییر میکنه و به همین دلیل که بیتها تغییر کردن دیگه PSX نمیشناسدشون
به همین راحتی

من هم بابت مستقیم کردن لینکهای 4K یوتیوب از همین روش شما استفاده میکردم که متاسفانه از بین رفت.یعنی شاتل فهمید قضییه چیه و جلوشو گرفت.کلی هم بهشون ایمیل زدم اما خودشون رو زدن به اون راه که نه هیچ مشکلی نیست.حتی عکس فرستادم که یک فایل با یک حجم روی سرورهای شما تغییر حجم پیدا کرده و بیتها تغییر کردن، خیلی راحت گفتن به ما ربطی نداره مشکل ازسیستم شماست.

۷

دقیقا من همین مشکل رو دارم
حجمش بیشتر می شه و psx نمی تونه منتقل کنه
من فکر می کردم مشکل از جاییه که split می کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر