لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

linuxx2011

کاربر سایت
Sep 16, 2012
63
سلام واحترام:
بخشید سوالی داشتم
من بازی ای رو خریدم اما ریجن بازی 2 هست طبق آموزشهای تاپیک اول رفتم جلو و لینک دانلود بازی رو بهم داد اما واقعا هر کااری میکنم لینکهای دانلود بعدی رو پیدا نمیکنم چون اصلا شبیه بقیه لینکها نیست
تو خود کنسول راحت دانلود میشه اما لینک میخوام استخراج کنم نمیتونم و جالبتر اینکه پارت اولش حدود 2.5 گیگ هست یکی دیگه از بازیام هم استخراج کردم 1 گیگ بود پارت اولش ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا نیاز دارم این هم لینک اول دانلود بازی just cause 3 ریجن 2
لینک پارت اول
JUSTCAUSE3EU0000-A0102-V0100.pkg
این عدد که قرمز رنگش کردم واقعا شبیه لینکهای قبلی نیس!!!
اگی کسی لینکهای دانلود رینج 2 جاست کاز 3 رو داره بیزحمت بفرسته ممنون
ممنونم

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
سلام واحترام:
بخشید سوالی داشتم
من بازی ای رو خریدم اما ریجن بازی 2 هست طبق آموزشهای تاپیک اول رفتم جلو و لینک دانلود بازی رو بهم داد اما واقعا هر کااری میکنم لینکهای دانلود بعدی رو پیدا نمیکنم چون اصلا شبیه بقیه لینکها نیست
تو خود کنسول راحت دانلود میشه اما لینک میخوام استخراج کنم نمیتونم و جالبتر اینکه پارت اولش حدود 2.5 گیگ هست یکی دیگه از بازیام هم استخراج کردم 1 گیگ بود پارت اولش ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا نیاز دارم این هم لینک اول دانلود بازی just cause 3 ریجن 2
لینک پارت اول
JUSTCAUSE3EU0000-A0102-V0100.pkg
این عدد که قرمز رنگش کردم واقعا شبیه لینکهای قبلی نیس!!!
اگی کسی لینکهای دانلود رینج 2 جاست کاز 3 رو داره بیزحمت بفرسته ممنون
ممنونم
دوست عزیز این لینکی که شما گذاشتی مربوط به آپدیت بازی هست معمولا PSX چندتا لینک میده ببین بقیه ی لینک هاش هم به همین شکل هست یا خیر ؟!

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
لطفا اپدیت اخر بازیهای انچارتد ریجن آل و بتمن ریجن 2

با تشکر

- - -ویرایش - - -

linuxx2011

کاربر سایت
Sep 16, 2012
63
دوست عزیز این لینکی که شما گذاشتی مربوط به آپدیت بازی هست معمولا PSX چندتا لینک میده ببین بقیه ی لینک هاش هم به همین شکل هست یا خیر ؟!

ممنون میشه بدونم چجوری فهمیدین آپدیته؟
کسی نداره لینکهای دیتا ریجن 2 جاست کاز به ما بده؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

توی PSX حتما 2تا لینک اومده اون که فایل کمتر از 4 گیگه آپدیته و اون یکی فایل دیتا

حالا اگه نیومده، شما فایل آپدیت رو دانلود کن انتقال بده بعد از اون فایل دیتا میاد توی PSX

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
معمولا لینکهای آپدیت با A0 یا V0 شروع میشند ولی دیتاهای خود بازی به این شکل نیستند . اگر به شما فقط لینک آپدیت رو میده میخوای اول آپدیت رو دانلود کن و بعد PSX رو دوباره وصل کن ببین لینک خود بازی رو میده یا نه ! شاید اول آپدیت رو نصب کرد .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
سلام ببخشید الان اپدیت 1.16 بازی GTA V اومده منم الان دسترسی به مودم ندارم در واقع نمیتونم استخراج کنم . من اپدیت 1.15 رو کامل دانلود کردم الان اون پارتی ک من باید دانلود کنم پارت اوله یا پارت اخر؟
بعدشم که لینکشو میخام اگر میتونین
ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.
خب با هزار بار تلاش اخرش خودم دانلودش کردم ولی اول یه لینکه 17 مگابایت داد ! اینو باید در مرحله انتقال پیش از پارت اول بریزم؟
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A00900_00-BLOODBORNE000000-A0109-V0100-DP.pkg
و لینک پارت اول
http://ic.592bdd5c.00991f.gs2.sonyc...ddr=188.43.72.80&downloadType=ob&product=0187

اینو بزار پیش بقیه پارت ها، این واسه اینه که دانلود رو بتونی Resume و Pause کنی ، بزار روی اینکه خودش اتوماتیک انتقال بده لازم نیست شما لینک بدی بهش

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام یه سوال خیلی مبتدیانه :
در روش اول که توضیح داده شده آیا نیازی هست که ps4 و مودم یا کامپیوتر با کابل lan بهم وصل شوند یا خیر ؟
الان پی سی با کابل لن فقط به مودم متصله و همچنین پی اس با وایفای به مودم متصله

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام یه سوال خیلی مبتدیانه :
در روش اول که توضیح داده شده آیا نیازی هست که ps4 و مودم یا کامپیوتر با کابل lan بهم وصل شوند یا خیر ؟
الان پی سی با کابل لن فقط به مودم متصله و همچنین پی اس با وایفای به مودم متصله

همینطوری هم میشه انتقال داد فقط اینکه باید توی ps4 مدل Wifi رو انتخاب میکنی و سرعتش کنه اینطوری انتقال دادن

a.serious2009

کاربر سایت
Aug 26, 2009
68
اووو ااا این همه توضیحات نداشت ک عزیز :-d اتفاقا الان داشتم دانلود می کردم آپدیتو خدمت شما :

http://ic.bc2262ef.009138.gs2.sonyc...ddr=178.79.242.0&downloadType=ob&product=0187

- - -ویرایش - - -

سلام ببخشید الان اپدیت 1.16 بازی GTA V اومده منم الان دسترسی به مودم ندارم در واقع نمیتونم استخراج کنم . من اپدیت 1.15 رو کامل دانلود کردم الان اون پارتی ک من باید دانلود کنم پارت اوله یا پارت اخر؟
بعدشم که لینکشو میخام اگر میتونین
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر