Sword Coast Legends | PC

هفته گذشته Digital Extremes سازنده Warframe و n-space عنوان Sword Coast legends را معرفی کردند، لازم به ذکر است که تعدادی از سازندگان سابق Dragon Age : Origins(تیم مسئول در ساخت بخش تک نفره) و Neverwinter در ساخت این اثر همکاری می کنند. بازی درکنار بخش تک نفره از Co-op چهار نفره و همچنین حالت Dungeon Master Mode بهره می برد.
بازی نیز 5 نژاد مختلف بهمراه 6 کلاس مجزا وجود دارد .

ناشر : Digital Extremes
سازنده : n-space
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : Q3 2015
سیستم مورد نیاز :
ec415bb1e2da2fe8f30f4b65d306bc7e2364e49d.png

تصاویر :

دانلود اولین تریلر رسمی بخش Campaign : لینک

تاپیک با انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی می شود
.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نمیدونم کسی‌ ویدئو E3 رو دید یا نه. ولی‌ تو بازی یه قسمت Campaign Creation ای وجود داره که باهاش می‌شه هر بازیRPG ای که خواستین رو باز سازی کرد. ملت فکر کنم باهاش Dragon age و Diablo اینا بسازن :D
با این نمایش ها ,SC جزو Most anticipated های من هست امسال.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب بازی قرار بود این هفته عرضه بشه ولی‌ ظاهراً تا ماه دیگه و October 20 تاخیر خورد. دلیلش هم ارائه تجربه بهتر بوده :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ظاهراً کسی‌ اهمیت نمیده اما اومدم بگم که بازی عرضه شده :D
فعلا که تو استیم نظرات ضدّ و نقیض زیادی داشته،یه عده گفتن مثل یه کپی سخت تر از دیابلو هست که Dungeon master هم کنارش هست.یه عده هم تعریف کردن و گفتن تجربه ترکیبی‌ جدید و خوبی‌ رو ارائه می‌کنه و چون کلی‌ ایده جدید توش هست خیلی‌ هارو می‌تونه سورپرایز کنه.اکثر انتقادات هم وفادار نبودن به Sword Coast D&D بوده.
ولی‌ به طور کلی‌ از بازی‌هایی‌ هست که یا عاشقش میشین یا بدتون میاد. همه میگن که حتما امتحان کنین.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب بازی رو یه دو سه ساعتی‌ بازی کردم. حتا مأموریت اول رو هم تموم نکردم :D تا اینجا که شدیدا خر تو خر بود.با هر کسی‌ حرف زدم یه Quest گرفتم،اونم تو یه منطقه خیلی‌ کوچیک. اگه مکان‌های بزرگ هم اینطوری هم باشن راحت 60-70 ساعتی‌ پتانسیل داره :D
گیمپلی بین Diablo و Pillars هست،هم دوز Tactical خودش رو داره هم اکشن خوبی‌ داره،خیلی‌ لذت بردم از این قسمتش.داستان هم که فعلا چیز خاصی‌ ازش رو نشده ولی‌ به نظرم ایده بسیار جالبی‌ داره :D اما یکم احساس می‌کنم کمبود Lore هست تو بازی و Lore یکم با عجله طراحی شده،حالا شاید با پیشروی چیز‌های بیشتری رو بشه و من اشتباه فکر کرده باشم.

در کّل بازی دقیقا چیزی هست که می‌خواستم،عالی‌. بشینین بازی کنین حرف‌های این منتقد هارو گوش نکنین.:d نمیدونم PC gamer با چه فلسفه‌ای بهش 55 داده،به نظر من راحت از بسیاری از بازی‌های متا 80 بهتر هست.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب بازی رو یه دو سه ساعتی‌ بازی کردم. حتا مأموریت اول رو هم تموم نکردم :D تا اینجا که شدیدا خر تو خر بود.با هر کسی‌ حرف زدم یه Quest گرفتم،اونم تو یه منطقه خیلی‌ کوچیک. اگه مکان‌های بزرگ هم اینطوری هم باشن راحت 60-70 ساعتی‌ پتانسیل داره :D
گیمپلی بین Diablo و Pillars هست،هم دوز Tactical خودش رو داره هم اکشن خوبی‌ داره،خیلی‌ لذت بردم از این قسمتش.داستان هم که فعلا چیز خاصی‌ ازش رو نشده ولی‌ به نظرم ایده بسیار جالبی‌ داره :D اما یکم احساس می‌کنم کمبود Lore هست تو بازی و Lore یکم با عجله طراحی شده،حالا شاید با پیشروی چیز‌های بیشتری رو بشه و من اشتباه فکر کرده باشم.

در کّل بازی دقیقا چیزی هست که می‌خواستم،عالی‌. بشینین بازی کنین حرف‌های این منتقد هارو گوش نکنین.:d نمیدونم PC gamer با چه فلسفه‌ای بهش 55 داده،به نظر من راحت از بسیاری از بازی‌های متا 80 بهتر هست.

فعلا که نقد هاش تو Steam هم mixed هست. بازی معمولی هست انگار نه بد نه خوب.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

این PC Gamer روانیه دیگه رسما، جدی نگیرینش بهتره:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فعلا که نقد هاش تو Steam هم mixed هست. بازی معمولی هست انگار نه بد نه خوب.
تو استیم بیشترین گیری که به بازی دادن این بود که یه بازی D&D نیست.ملت ظاهراً دنبال یه D&D نوبتی بودن نه یه RPG با اکشنRT . که خوب خیلی‌‌ها ناامید شدن.اکثر کسایی‌ که میدونستن چی‌ میخوان از بازی راضی‌ بودن ازش. بین سایت‌ها هم حدودا همین بود قضیه،خیلی‌‌ها گفتن RPG خیلی‌ خوبی‌ هست،ولی‌ D&D نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر