Grey Goo | PC

02195459665981404309.jpg

Developer: Petroglyph Games
Publisher: Grey Box
Producer: Six Foot

عنوان استراتژیکی Grey Goo جدیدترین بازی از استدیو Petroglyph می باشد که دارای گیم پلی شناخته شده اما با طراحی و ابزارهای مدرن تلفیق شده است. بازی Grey Goo به بهترین شکل ساخت و ساز پایگاه (Base) مدیریت واحدها و جنگ در فضا را به نمایش می گذارد. همچنین در این بازی یک سری موارد کسل کننده که بعضا بازی های این سبک دچار آن می شوند حذف شود و تمرکز بر روی یک بازی تاکتیکی مبتنی بر ساخت پایگاه و گیم پلی کلاسیک RTS خواهد بود. این بازی دارای سه فرقه است: گروه Beta، انسان ها و Goo. هر کدام استراتژیک ها و واحدهای منحصر به فرد خود را دارا هستند و شما می توانید به صورت تک نفره، Co-op و یا چند نفره آن را تجربه کنید. هوش مصنوعی در بازی Grey Goo بر اساس ایده های آژانس تحقیقات پیشرفته بر روی سیستم پدافند (DARPA – سازمانی که در دنیای واقعی وجود دارد) طراحی شده است و هر مسابقه بجای اینکه از پیش تعیین شده باشد، منحصر به فرد خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor : 3.5 GHz Intel Core i3 Dual Core or equivalent
Memory : 4 GB RAM
(Graphics : 1024 MB DirectX 11 capable video card (GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870
DirectX : Version 11
Network : Broadband Internet connection
Hard Drive : 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Processor : 3 GHz Intel Core i5 Quad Core or equivalent
Memory : 8 GB RAM
(Graphics : 1024 MB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 570 or AMD Radeon HD 7870
DirectX : Version 11
Network : Broadband Internet connection
Hard Drive : 15 GB available space

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازی خوش ساختیه
از به وجود اوردنگان سبک RTS
شدیدا یاد dune انداخت من رو
به نوعی میتونم بگم برای استراتژیک بازای قدیمی و بالای بیست و پنج سال که دوران طلایی westwood رو تجربه کردن یه شاهکاره

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
این یه عنوان rts کلاسیکه به تمام معنا هست
اما گویا زیاد علاقه مند نداره
همینه که سبک RTS داره جمع میشه کلا

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
واقعا جای تاسف داره که بازی ها RTS تا این حد به انزوا رفتن!! دلیلش هم کم کاری بزرگان این عرصه نظیر ماکروسافت و EA و Blizzard و ... هست! دیگه اینقدر بازی rts درست حسابی نیمد که طرفداران بازی های استراتژیک به ناچار به سمت بازی های نظیر Room Toatalwar کشیده شدن !! (خودم به شخصه هیچوقت نتونستم با چنین بازی هایی ارتباط برقرار کنم)

به هرحال grey goo بازی بسیار لذت بخشی برای بازی بازان قدیمی است! امیدوارم به همین یک نسخه ختم نشه و ادامه پیدا کنه!

آخرین ویرایش:

parsaian

کاربر سایت
May 27, 2010
68
نام
مجتبی
بالاخره بازی رو تموم کردم . دیگه داشت یادم میرفت همچین سبکی هم تو دنیای بازی ها وجود داره. بازی بسیار زیبا و با سینماتیک های خفن هست . امیدوارم این سبک بیشتر بشه و نسل استراتژیک هایی مثل توتال وار جمع بشه که بسیار رو اعصابه .

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بالاخره بازی رو تموم کردم . دیگه داشت یادم میرفت همچین سبکی هم تو دنیای بازی ها وجود داره. بازی بسیار زیبا و با سینماتیک های خفن هست . امیدوارم این سبک بیشتر بشه و نسل استراتژیک هایی مثل توتال وار جمع بشه که بسیار رو اعصابه .
البته توتال وار توتال واره و هیچ وقت نباید با تفکر یه عنوان RTS کلاسیک سراغش رفت ولی در هر حال Grey goo فوق العاده هست و به خیلی المان های اصلی وفادار بوده هر چند ترجیح میدادم human ها بیشتر human بودن توش تا droidمن به شخصه با beta خیلی حال کردم و goo خیلی رو مخمه و با human زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم
دوتا سوال دارم من بعد از نصب پچ یک کدکس هم همچنان مشکل قسمت skirmish برام حل نشد و بازی هنوز تو لودینگ این قسمت کرش میکنه البته من نسخه 4.5 گیگ رو دانلود کردم که احتمال میدم از اون باشه کسی همچین مشکلی داره؟
و دوم اینکه میخوام رو استیم بازی رو بخرم کسی رو استیم خریده؟سرورای بازی ***** هست یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر