بازی محشر و خاطره انگیز Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered برای ios منتشر شد.

گفتگو در 'iPhone, iPod Touch, iPad' ایجاد شده توسط Rhodes, ‏Feb 1, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    محمد صادق

$9.99
    Category: Games
    Released: Jan 29, 2015
    Version: 1.0.0
    Size: 1.98 GB
    Language: English
    Seller: Aspyr Media (iDP)
    © 2015 Aspyr Media

بازی Fahrenheit را می توان جز بازی های روانکرانه دانست . در بازی شما نقش مردی به نام Lucas Kane را دارید که به طور مشکوک در دستشویی یک رستوران به قتل رسیده است . در لجظه شروع بازی Lucas Kane از حالت کما بیرون می آید اما هرگز متوجه جسد خون آلود خود پشت سرش نمی شود و حتی چیزی از ماجرا و دستان خون آلودش به یاد نمی آورد . وی اکنون جالنی تحت تعقیب پلیس است که باید با اجتناب از دست پلیس راز این جنایت را فاش کند .<br><br>در بازی فارنهایت شما کنترل ۳ شخص را در دست دارید . Lucas Kane ، Carla Valenti ، Tyler Miles که این ۲ نفر آخری کارآگاهانی هستند که مامور رسیدگی به این پرونده هستند. اما جالبترین نکته که می توان از آن به عنوان یک نکته آموزشی در زندگی اشاره کرد این است که شما روند بازی را با پاسخ هایی که به دیگران می دهید و کارهایی که می کنید تغییر می دهید ولی پایان بازی همیشه مشابه است. یعنی شما با Carla افسر پلیس ازدواج می کنید و با کمک اوست که می توانید بازی را به پایان ببرید. بازی فارنهایت Fahrenheit به کمک تکنولوژی The Motion Capture که امروزه در کارتون های زیاد دیده می شود ساخته شده است.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Code:
    [URL="http://turbobit.net/03766ihgjlux.html"]Скачать файл Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered (v1.0.0 v126714 3GS Univ os70)-Locophone-ICPDA.rc318.ipa. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net[/URL]
    [URL="http://filecore.co.nz/filers214.html"]Filecore | Free Download and Streaming.[/URL]
    [URL="http://www.filepup.net/files/YJeov1422597586.html"]FilePup.net - Dead Simple File Sharing![/URL]

msbazicenter و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

من که ios ندارم اما ios بازا حالشو ببرن :x

3. کاربر سایت

نام:
    کامی
    اولين بارم بود بازي كردم، يعني خيلي بيشتر از بازيه هاي ps4 حال داد، ميشه چندتا بازي ديگه تو اين سبك معرفي كنين؟

playstation1 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    Amir
    Waiting For The Android Vesion
    Android Version Confirmed

- - -ویرایش - - -

کی گفته اینو؟
    در پایان بازی اصلا میتونه Carlaوجود نداشته باشه و شخصیت داستان رو در تنهایی خودش نشون میده که یه جایی مثل برزخه
    این بازی دو پایان داره من حدود 10بار تمومش کردم

5. کاربر سایت

نام:
    عارف
    بقیه ی بازیای استاد :D
    Omikron: The Nomad Soul که کمتر شناخته شدس و برای PC توی استیم موجوده.این بازی چند نسل قبل از GTA V یه حالت open world داشت که میشد توش بین حالت FPS و TPS سوییچ کرد!
    Heavy Rain که برای PS3 اومد و جزو بهترین بازیای نسل قبل بود.
    Beyond : Two Souls هم که باز برای PS3 اومد و آخرین کار کیج و QD تو نسل قبل بود.
    این 3 تا رو بازی کن بعد برو Life is strange رو بازی کن که جدید اومده و رو تمام پلتفرما هست :D

6. کاربر سایت

نام:
    کامی
    هوي رين و بياند تو سولز رو بازي كردم بشدتم بهشون علاقه داشتم خصوصا هوي رين،،، منظورم براي ايفون بود...

اين اخري كه گفتي دادا براي ايفون موجوده؟

7. کاربر سایت

​چی هست اینکه گفتین میشه بیشتر توضیح بدین؟

8. کاربر سایت

نام:
    مهران
    منم قبلا رو PC رفتمش، فوق العاده سینماتیک و داستانش پر کشش بود.

اگرچه با موس خیلی سخت بود اما وقتی شروعش کرد دیگه تا آخرش نمیشه ولش کرد، یادمه گرافیکش از این نسخه ی iOS پایین تر بود اما این یکی Remastered و خیلی عالیه.

- - -ویرایش - - -

یه بازی کلیک اشاره ای دیگه با یه داستان خیلی خوب مثل همین Fahrenheit و کارای دیگه ی دیوید کیج.

داستانش خوبه اما نحوه پرداخت داستان اصلا خوب نیست، اما اگر از این سبک خوشت اومده حتما از اینم خوشت میاد.

9. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    ماشالله چیزی که اپل داره گیم تو سبکای مختلفه...خیلی دلم میخواد دوباره آیپد بخرم ولی کو پول:((
    دوستان یه سوال؟
    میشه دسته ps3 و ps4 رو راحت به آیپد وصل کرد.مشکلی نداره؟ضمنا بازیهای ps1 هم قابل اجران باهاش مثل آندروید؟

10. کاربر سایت

سلام دوستان همتون این بازی رو ده سال پیش بازی کردین ماشالله ماشالله
    ببخشید یک سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید
    من تو اون قسمت که لوکاس میره ب دوران کودکیش بعد شب هم هست و از بالا تخت میاد برادرشو بیدار میکنن بعد از پنجره میپرن پایین بعد یکم جلوتر بع یک جایی میرسن
    من تو همین قسمت گیر کردم اصن تصویر واضح نیست
    میشه یکی راهنمایی کنه چیکار کنم
    سپاسگذارم

این صفحه را به اشتراک بگذارید