Fahrenheit : Indigo Prophecy Remastered | PC

Fahrenheit : Indigo Prophecy Remastered
wnte2pv8f9wu1zxse6ah.jpg

استیم
----------------------
PC Version

1-قابلیت سوییچ به گرافیک نسخه قدیمی رو داره.
2-QD بازی رو Remastered نکرده.
3-تمام تسکچر ها HD شدن
4-از دسته های کنسول ها هم پشتیبانی میکنه.

سیستم مورد نیاز
Windows

• MINIMUM:
    • Processor: Intel Core i3, AMD A10
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: 512 MB ATI HD4450 | 512 MB nVidia 8800 GT | Intel HD 4400
    • DirectX: Version 9.0c
    • Hard Drive: 15 GB available space
    • Additional Notes: Supported Gamepads: Microsoft Xbox 360 Games for Windows (Wired), Microsoft Xbox 360 Games for Windows Wireless Controller with Adapter, Logitech Wireless Gamepad F710, Logitech Gamepad F310, Razor Sabertooth – Gaming Controller for Xbox 360, Thrustmaster GPX
Mac OS X
MINIMUM:
    • Processor: Intel Core i3 (2.2 ghz)
    • Graphics: ATI Radeon HD 3870 | NVidia Geforce 330M | Intel HD 4000
    • Sound Card: required
    • Additional Notes: NOTICE: The following video chipsets are unsupported for Fahrenheit 
 • ATI Radeon X1000 series, HD 2000 series, 4670, 6490, 6630 • NVIDIA GeForce 7000 Series, 8000 series, 9000 series, 320M, GT 100 series • Intel GMA series, HD 3000 NOTICE: This game is not supported on volumes formatted as Mac OS Extended (Case Sensitive)
SteamOS + Linux

• MINIMUM:
    • Processor: Intel Core i3, AMD A10
    • Graphics: NVIDIA GeForce 260 | ATI Radeon HD 5450 | Intel HD 4400
    • Sound Card: required
    • Additional Notes: Supported Gamepads: Microsoft Xbox 360 Controller for Windows (Wired), Microsoft Xbox 360 Games for Windows Wireless Controller with Adapter, & Logitech Wireless Gamepad F710

ساخت این نسخه به عهده Aspyr Media هست.
تقریبا تمامی تکسچر های بازی به صورت hd برای ios و دسکتاپ بازسازی شده.
کنترل بازی برای PC, Mac, Linux و iOS کاملا بهینه سازی شده است.
بازی کاملا از کنترل های ios نیز پشتیبانی میکند.
قیمت بازی 9.99 دلار در itunes امریکا است.
حجم بازی تقریبا 2 گیگ است که پس از نصب به 6 گیگ افزایش پیدا میکند.
عکس های بازی:

screen480x480.jpeg

screen480x480.jpeg

screen480x480.jpeg

منبع
https://itunes.apple.com/us/app/id915049333?mt=8

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ROONEY190

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,081
من که همین چند دقیقه پیش بازیو تموم کردم :d
گرافیک بازی با اینکه هنوزم قدیمیه ولی نسبت به قبل خیلی بهتر شده مخصوصا تکسچرها. حتی کیفیت منو های بازی هم بالاتر رفته
با این بازی خاطرات قدیمیم زنده شد اگه هنوزم طرفدار این بازی هستین حتما این نسخه رو امتحان کنین

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
اونجاش که یاد بچگیهاش میوفته که تو محیط نظامی هستش و باید بره داخل ولی سرباز جلو ورودی وایساده باید چیکار کنم؟ چطوری برم داخل؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
اونجاش که یاد بچگیهاش میوفته که تو محیط نظامی هستش و باید بره داخل ولی سرباز جلو ورودی وایساده باید چیکار کنم؟ چطوری برم داخل؟

فکر کنم اونجا باید مخفی کاری بری (پشت کامیون قایم بشی و با اون حرکت کنی) ...
من نسخه ی معمولیش سر همون جاش گیر کردم دراپش کردم!!! اینبار دیگه میخوام اونجا رو رد کنم:D

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان گرافیک نسخه PC چقدر HD شده؟ این تصاویری که گذاشته شده فکر کنم مربوط به نسخه ios باشه. نسخه PC چقدر با این تصاویر فرق داره؟ اگه گرافیکش در همین سطح باشه که اصلاً ارزش دانلود کردن نداره. همین الان سی دی بازی که مال 7 سال پیشه توی کمدمه میرم همونو نصب میکنم

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
اونجا که تایلر با زنش میخواد برقصه کنار گرامافون پوستر Beyond: Two Souls هستش!!!! یعنی از اونموقع داشتن میساختنش یا تازه وارد بازیش کردن؟!!!!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان گرافیک نسخه PC چقدر HD شده؟ این تصاویری که گذاشته شده فکر کنم مربوط به نسخه ios باشه. نسخه PC چقدر با این تصاویر فرق داره؟ اگه گرافیکش در همین سطح باشه که اصلاً ارزش دانلود کردن نداره. همین الان سی دی بازی که مال 7 سال پیشه توی کمدمه میرم همونو نصب میکنم

کیفیت کمی بهتر شده بیشتر نوشته های داخل بازی به نظرم واضحتر شدن... من هم سی دیهاش رو از چند سال پیش داشتم ولی تا یه جاییش که میرسیدم بازی میپرید بیرون ولی این سالمه... در ضمن با زدن کلید 9 داخل بازی میتونید بین کیفیتهای HD و SD سوییچ کنید

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
آقا یکی به ما کمک کنه من تو قسمت اداره گیر کردم آنجا که باید از دست یکسری سوسکهای غول پیکر فرار کنی .خیلی سری چراغا روشن میشه اصلا فرست نمیشه که کلیدارو بزنیم !!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر