Life is Strange | PC

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموز در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:
Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

تصاویر بازی :
22316145534562854861.jpg

59565963211458759598.jpg

life-is-strange.jpg

12772353577526586934.jpg
http://forum.bazicenter.com/thread94668/

- - -ویرایش - - -

خب دیدم کسی تاپیک pc ایش رو نزده بود خودم زدم بازی قسمت اولش فردا عرضه میشه که میشه 1روز و10 ساعت دیگه رو استیم انلاک میشه بی صبرانه منتظریم :bighug::x

• Like
Reactions: residen and kamyy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
مشکل حل شد حالا زیرنویس اجق وجقه اینو باید چیکار کرد
برای کنسول هم این زیرنویس مشکل داشت ولی درجا پچ داده بودن براش:-"
اگر برای PC هم چیزی هست( من سر در نمیارم:-" ) دانلود کنید حتما:-" :D

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تو سایتای دانلود من جایی ندیدم اپیزود دوم رو جداگونه بزاره، مشکلش چیه؟
مثل بازیای TT نمیشه فایلای اپیزود دوم رو کپی کرد بدون مشکل بازی کرد؟
همه جا اپیزود اول و دوم رو با هم گذاشته

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
حقیقتا بعد بازی کردن این 2 تا اپیزود Life is strange دیگه روم نمیشه به بازیای Telltale نگاه کنم. :d اینقدر خوب کار شده رو این بازی, اینقدر روی جزییات و داستان و شخصیت پردازی و گرافیک بازی کار شده که آدم تازه میفهمه Telltale چقد توی ساختن بازیاش کم کاری میکنه و داره با کمترین هزینه بیشترین سود رو میبره. صبر کردن واسه اپیزود بعدی خیلی سخت شد بعد این اپیزود 2 :d
راستی کسی اینجا سریال یا فیلم سینمایی Twin Peaks رو دیده؟! بعد از Alan Wake این دومین بازی هست که یه جورایی مستقیم از Twin Peaks الهام گرفته. وقتی اپیزود اول رو بازی کردم یه جورایی به نظرم اومد از Twin Peaks شاهکار دیوید لینچ الگوبرداری کرده از لحاظ شخصیت پردازی و اتفاقای عجیب و غریب و بدون جواب درست و حتی خود منطقه ی Arcadia Bay توی بازی شباهت زیادی به Twin Peaks داره. بعد توی اپیزود 2 دیگه به طور واضح به Twin Peaks اشاره شده با این جمله که هرکس دیده باشه سریال رو متوجهش میشه و البته اسم فیلم سینمایی مرتبط با سریال هم Twin Peaks : Fire Walk With Me بود!
k31a909v24ruupeex4me.jpg
0s2t50uc7od3b2t321al.jpg
تا بحث Twin Peaks هم هست لازمه پیشنهاد کنم چه اهل سریال دیدن هستین چه نه حتما Twin Peaks رو ببینید چون نه تنها بهترین سریال تلویزیونی تمام دورانه بلکه کلا دیدتون رو نسبت به وضعیت داستانی Alan Wake و این بازی عوض میکنه... :d

آخرین ویرایش:

QUiCK_SiLVER

کاربر سایت
Nov 28, 2014
74
نام
Kiarash
تو سایتای دانلود من جایی ندیدم اپیزود دوم رو جداگونه بزاره، مشکلش چیه؟
مثل بازیای TT نمیشه فایلای اپیزود دوم رو کپی کرد بدون مشکل بازی کرد؟
همه جا اپیزود اول و دوم رو با هم گذاشته

لینک دانلود اپیزود رو واست پخ میکنم.

----

اگه میخواین اپیزود دو رو جدا بریزین.

1-اول باید اپیزود 1 رو اپدیت کنید ( هرکی لینکه اپدیتارو می خواد پخ کنه واسش بفرستم)
2-بعد از دانلود اپیزود 2 جداگونه , فولدر BUILD رو باید بریزین تو فولدر Lifeisstrange توی جایی که بازی رو نصب کردید. ( اپیزود اول نصب بود )
3-اگر هم مشکل سیاه بودنه تکسچرهارو داشتید بگید یه فایلی هست واستون اپ کنم.

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
منم پچ رو ریختم مشکل زیرنویس پارجاست ولی انتخاب دیالوگ ها فیکس شده مثل این که حل شدنی نیست
مشکل اینجاست که sms هم میاد متنها غیر قابل خوندنه من که با صدای کاراکتر ها میفهمن باید چیکار کنم زیرنویس کلا تعطیله

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم پچ رو ریختم مشکل زیرنویس پارجاست ولی انتخاب دیالوگ ها فیکس شده مثل این که حل شدنی نیست
مشکل اینجاست که sms هم میاد متنها غیر قابل خوندنه من که با صدای کاراکتر ها میفهمن باید چیکار کنم زیرنویس کلا تعطیله
من مجبور شدم نسخه اپیزود 2 را کامل بگیرم اون دیگه مشکل نداشت و نیازی هم به پچ نداره

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
بازی های telltale در برابر این بازی هیچه انگار داری فیلم میبینی هرکاریم کنی میدونی آخرش همون چیزی میشه که میشه اما این بازی آخر همین اپیزود 2 حدود 5 حالت پیش میاد...

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
لینک دانلود اپیزود رو واست پخ میکنم.

----

اگه میخواین اپیزود دو رو جدا بریزین.

1-اول باید اپیزود 1 رو اپدیت کنید ( هرکی لینکه اپدیتارو می خواد پخ کنه واسش بفرستم)
2-بعد از دانلود اپیزود 2 جداگونه , فولدر BUILD رو باید بریزین تو فولدر Lifeisstrange توی جایی که بازی رو نصب کردید. ( اپیزود اول نصب بود )
3-اگر هم مشکل سیاه بودنه تکسچرهارو داشتید بگید یه فایلی هست واستون اپ کنم.

قربون دستت من بازی رو اجرا کردم زیرنویس سالم بود ولی از همون اول که تو اتاق خوابگاه بیدار میشه تکسچرهای سیاه داره (گویا نور خورشیده سیاه افتاده!:d)چیکار کنم؟
این دپوزیت فایل واسه من باز نمیشه.جای دیگه ای هست پچ 1.08 رو گذاشته باشه؟

آخرین ویرایش:

QUiCK_SiLVER

کاربر سایت
Nov 28, 2014
74
نام
Kiarash
قربون دستت من بازی رو اجرا کردم زیرنویس سالم بود ولی از همون اول که تو اتاق خوابگاه بیدار میشه تکسچرهای سیاه داره (گویا نور خورشیده سیاه افتاده!:d)چیکار کنم؟
این دپوزیت فایل واسه من باز نمیشه.جای دیگه ای هست پچ 1.08 رو گذاشته باشه؟

اول باید اپدیت 5 قسمت اول رو نصب کرده باشی . از اینجا د.ل کن.
دانلود فایل فیکس زیرنویس Subtitle and Bug Fixer بازی
اینو نصب کن توی فولدری که بازی رو نصب کردی
اگه نشد
اینو بریز توی x:\Life Is Strange\LifeIsStrangeGame\Config

---------

کلا هرکی مشکل زیرنویسو داره فیکس زیر نویسو نصب کنه.برای بعضیا مشکل تکسچرهارو هم رفع کرده.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
اول باید اپدیت 5 قسمت اول رو نصب کرده باشی . از اینجا د.ل کن.
دانلود فایل فیکس زیرنویس Subtitle and Bug Fixer بازی
اینو نصب کن توی فولدری که بازی رو نصب کردی
اگه نشد
اینو بریز توی x:\Life Is Strange\LifeIsStrangeGame\Config

---------

کلا هرکی مشکل زیرنویسو داره فیکس زیر نویسو نصب کنه.برای بعضیا مشکل تکسچرهارو هم رفع کرده.

این کارها رو کردم تکسچر درست شد ولی آینه های اتاق و حموم سبز شدن!!الان زیرنویس هم خراب شده که مشکلی نیست میتونم بفهمم کاراکترها چی میگن ولی sms های chloe هم خراب میاد (بقیه سالمن).مشکل اصلی این sms هسات میخوام بدونم چی میگن

QUiCK_SiLVER

کاربر سایت
Nov 28, 2014
74
نام
Kiarash
این کارها رو کردم تکسچر درست شد ولی آینه های اتاق و حموم سبز شدن!!الان زیرنویس هم خراب شده که مشکلی نیست میتونم بفهمم کاراکترها چی میگن ولی sms های chloe هم خراب میاد (بقیه سالمن).مشکل اصلی این sms هسات میخوام بدونم چی میگن

دقیقا همین مشکلاتم واسه من هستن ( اینه ها و SMS ها ) تنها راه اینه که منتظر اپدیت باشی..

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
فیکس ندادن هنوز؟ منم همین مشکلو دارم. زیرنویس اشکال نداره میشه یه کاریش کرد.بافتای سیاه واقعا اذیت میکنه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من خدا رو شکر از نظر گرافیک و بافت ها مشکلی ندارم ولی این زیر نویس و انتخاب دیالوگ هایی که مثل ادرس و اسم فایل هستن خیلی چرته. اصلا درست نشد. هم اون patch ه رو اینستال کردم و هم config رو کپی کردم. هییچ کدومشون درست نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر