آموزش Update کنترلر Xbox one برای اتصال سریع تر به کنسول

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music

اگر از فن های Xbox one باشید میدونید که از زمان روشن کردن کنترلر Xbox one یک تاخیر چند ثانیه ای وجود دارد تا به خود کنسول متصل شود

و اینک مایکروسافت Update داده هست که شما میتونید این تاخیر چند ثانیه ای رو از بین ببرید

برای این کار شما نیاز دارید کنترلر یا هدست یا هر لوازم جانبی رو با کابل USB به Xbox one متصل کنید و بعداز این نیز کارهای زیر رو انجام بدید

2exm2s0.jpg

To update your controller firmware:
muemur.jpg

• Connect a controller to your Xbox One with a USB cable. Keep any headsets connected to the controller.
  • Connect to Xbox Live.
  • Press the Menu
  • Go to Settings > Devices & accessories. Select the controller.
    • If you have multiple controllers attached, you can select Buzz – which will cause the selected controller to vibrate.
  • Then select Update to download the new firmware to the controller attached via the USB cable, and the screen will show the Updating controller … progress screen
  • When you see the Controller updated screen, press ‘B’ to go back to the Devices & accessories main page
  • Reselect the controller, the Firmware version, should now be: 1.2.2236.0
سوالی بود در خدمتیم...

• Like
Reactions: sadegh93

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوست عزیز ممنون از تاپیکت اما بحثی‌ که اینجا هست اینه که این آموزش تو خود سایت ایکس‌باکس وجود داره شما باید زحمت میکشیدی مرحله به مرحله به زبان فارسی و با عکس قرار می‌دادی برای دوستانی که مشکل دارن... اما به‌هرحال کار منو راه انداخت فقط یه سوال شخصی‌ دارم اونم اینکه برای اتصال کنترلر به ایکس‌باکس اون سیم مورد نظر و از کجا باید تهیه کنم ؟ سیم مخصوص کنسول هست یا می‌تونم از جاهای دیگه با برند‌های دیگه هم استفاده کنم اگه راجعبه اون کابل توضیح بدی ممنون میشم

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
با هر کابل میکرو یو اس بی میشه
کنترولر و به اکس باکس وان وصل کرد و اپ دیت کرد

اره اگر پورت USB به کنترلر خورد مشکلی نداره

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز ممنون از تاپیکت اما بحثی‌ که اینجا هست اینه که این آموزش تو خود سایت ایکس‌باکس وجود داره شما باید زحمت میکشیدی مرحله به مرحله به زبان فارسی و با عکس قرار می‌دادی برای دوستانی که مشکل دارن... اما به‌هرحال کار منو راه انداخت فقط یه سوال شخصی‌ دارم اونم اینکه برای اتصال کنترلر به ایکس‌باکس اون سیم مورد نظر و از کجا باید تهیه کنم ؟ سیم مخصوص کنسول هست یا می‌تونم از جاهای دیگه با برند‌های دیگه هم استفاده کنم اگه راجعبه اون کابل توضیح بدی ممنون میشم
با USB کابل PS4 فرقی نداره هر کدوم رو بگیری راحتی روی ان یکی هم مچ میشه...شما فروشگاه کنسول یا کامپیوتری هم میتونی سر بزنی
اسم کابل Micro USB هستش

• Like
Reactions: sadegh93

mohammadavril

کاربر سایت
Jun 27, 2006
23
نام
محمد رضا
سلام دوستان من دسته رو آپديت كردم ولي ورژن دسته ١.١.٢٣٦٠ شد و ميگه ديگه آپديتي وجود نداره
و اين ورژني كه ذكر شده نشد

derakht chenar

کاربر سایت
Jun 20, 2015
24

اگر از فن های Xbox one باشید میدونید که از زمان روشن کردن کنترلر Xbox one یک تاخیر چند ثانیه ای وجود دارد تا به خود کنسول متصل شود

و اینک مایکروسافت Update داده هست که شما میتونید این تاخیر چند ثانیه ای رو از بین ببرید

برای این کار شما نیاز دارید کنترلر یا هدست یا هر لوازم جانبی رو با کابل USB به Xbox one متصل کنید و بعداز این نیز کارهای زیر رو انجام بدید

2exm2s0.jpg

To update your controller firmware:
muemur.jpg

• Connect a controller to your Xbox One with a USB cable. Keep any headsets connected to the controller.
  • Connect to Xbox Live.
  • Press the Menu
  • Go to Settings > Devices & accessories. Select the controller.
    • If you have multiple controllers attached, you can select Buzz – which will cause the selected controller to vibrate.
  • Then select Update to download the new firmware to the controller attached via the USB cable, and the screen will show the Updating controller … progress screen
  • When you see the Controller updated screen, press ‘B’ to go back to the Devices & accessories main page
  • Reselect the controller, the Firmware version, should now be: 1.2.2236.0
سوالی بود در خدمتیم...

سلام . دوست عزیز . می خواستم بدونم می تونم با شما تز طریق لاین ، کیک ، اینستاگرام یا هر چیز دیگه ای که آی دی بخواد ( در صورت عدم تمایل از طریق واتس اپ و ..) داشته باشم . با تشکر

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر