مشکل با رسیور دسته ایکس باکس ۳۶۰ برای پی سی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام دوستان
راستش یه مدت زیادی عادت کرده بودم که از دسته X360 رو پی سی استفاده کنم
از این پک های مایکروسافت هم خریده بودم که اصلا برای PC هستش یه رسیور وایرلس برای PC هم داره

c7b2b22a8229d4606a67124aea2c0119e164de75.jpg

تا اینکه دیروز هر دوتاشون با هم دیگه کار نمیکنن
هر دو رو با صد تا درگاه یو اس بی رو PC تست کردم جلوی کیس ،‌ پشت کیس ، اینو اونور ولی اصلا نشد که نشد !
حالا نمیدونم سوختن یا نه ! (چون اصلا چراغشون روشن نمیشه)

اگه مجبور شم از این رسیور ها قطع امید کنم راهی هست بشه با کابل به PC وصل کرد دسته X360 رو ؟

بینهایت ممنون میشم کمک کنید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
پویا جان از Windows 8.1 استفاده میکنم
نیازی به درایور نداشت قبلا بدون درایور راحت کار میکرد
یکدفعه حتی چراغشم روشن نمیشه‌ !!!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
پویا جان از Windows 8.1 استفاده میکنم
نیازی به درایور نداشت قبلا بدون درایور راحت کار میکرد
یکدفعه حتی چراغشم روشن نمیشه‌ !!!
سیستم دیگه داری که وین 7 باشه روش؟ یا بزن به لپتاپت ببین روشن میشه یا نه؟ اگه روشن نشد که به رحمت الهی رفته اگه شد که مشکل از ویندوزته درایورشو از اینجا بگیر نصب کن ببین میشناسه یا نه اگه نشناخت با برنامه هایی مثل advance core system ریجستری ویدوز را تعمیر کن اگه بازم نشد که مجبور به نصب مجدد ویندوز هستی
منم خودم وقتی 8.1 داشتم این مشکلات را داشت بعضی مواقع نمیشناخت اما الان رو 7 مشکلی ندارم باهاش

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
معمولا موقعی این مشکل پیش میاد که از برنامه امولاتور دسته استفاده میکنی.فکر کنم برنامه موشن جوی میزد کلا این رسیور من رو از کار مینداخت.راه حلشم اینه که باید بری تو دیوایس منیجر اونجا بگردی قسمت مال دسته 360 رو پیدا کنی و برش گردونی به حالت اول{باور کن یادم رفته !خیلی وقته دارم از دسته ایکس وان استفاده میکنم و دسته 360 داره یه گوشه خاک میخوره}.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر