مشکلات بازی Dying Light ( نصب,مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط ⓘceғℓoฬer, ‏Jan 27, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Meti-D.K

Release Date: 26 January 2015
    Publisher: Techland
    Developer: Techland , WB Games
    Genre: Action , Role Playing Game
    Mods: Single Player , Multiplayer , COOP
    Platforms: PC , PS4 , Xbox One

Antoineشخصیت اصلی ما ملقب به سردسته است و همین! بله هیچ چیزی درباره ی او نمی دانیم بجز این که به دنبال آدم ها و زامبی ها می رود تا مأموریتش را به هر نحوی کامل کند ولی، در اینجا Techland کمی خلاقیت به خرج داده است، بیشتر از کمی، خیلی زیاد! وقتی که شب می شود تمامی زامبی ها از قدرت زیادی برخوردار می شوند، از زامبی یک سبزی فروش تا زامبی یک آتش انداز ارتش که روزی برای نجات شهر می جنگیده است. البته این تمامی داستان نیست، در شب سر و کله ی زامبی هایی پیدا می شود که شباهت زیادی به هالک دارند! اینجا به یک نکته ی مثبت دیگر بازی می رسیم، شما نمی توانید همه چیز و همه کس را بکشید و از سر راه خود بردارید مخصوصا این گونه دشمنان را. شخصی به نام Razor در بازی وجود دارد که رئیس یک گروه از راهزنان است و آنتیاگونیست اصلی بازی به شمار می رود، او از بازماندگان اولین روز شلوغی و شیوع بیماری است. شما موظف هستید قبل از شب به پایگاهتان برگردید وگرنه کسی از بازماندگان جرئت نخواهد داشت که در را برای شما باز کند و شما باید تمامی شب را بیرون از پایگاه و در مقابله با هیولاها بگذرانید که البته Techland قول داده است بعضی مراحل بازی اصلا در شب اتفاق می افتد تا بعضی از بازیکنان ترسو مزه ی ترس و اضطراب را بکشند. البته اگر کمی در مقابل دشمنان نبوغ داشته باشید می توانید از دست آن ها فرار کنید ولی به یکی دیگر از جنبه های مثبت بازی بر می خورید، هیچ جای دنیای بازی برای شما امن نیست. از دست هر گله ای که فرار کنید تعداد بیشتری مقابل شما می آیند و اگر از دست آن ها فرار کنید باز هم به همین منوال بازی طی می شود که شما را به استفاده از راه های مختلف برای بقا ترغیب کند.
    خوب نوبتی هم که باشد نوبت به گرافیک و جلوه های بصری بازی ما می رسد تا با حال و هوای نسل بعدی تزئین شود. جلوه های بصری و گرافیکی بازی به بهترین شکل ساخته شده اند چون Dying Light اولین بازی هست که با موتور Chrome Engine 6 ساخته می شود و با توجه به عرضه ی بازی برای کنسول های نسل بعد باید بدانیم که سازندگان برای گرافیک بازی چیزی کم نگذاشته اند. با پشتیبانی کنسول های نسل هشتمی و DirectX 11 از این بازی باید بدانیم که بازی از لحاظ گرافیکی مشکلی نخواهد داشت. شما در بازی با انیمیشن های زیبایی مواجه می شود از جمله لیز خوردن و افتادن و قابلیت های دیگر مانند پاشیدن خون از سر قطع شده ی یک زامبی. از تمامی این ها که بگذریم یک بازی Open World خواهیم داشت که مهمترین فاکتور همچنین بازی هایی گرافیک بالای آن هاست. درخت ها، ساختمان ها، زمین ها و اسلحه های بازی و حتی مدل های زامبی با حداکثر دقت و تجربه طراحی شده است. اگر باران بیاید حرکت شما در زمینی پر از گل و لای سخت می شود و ممکن است لیز بخورید. مرگ های مختلف برای زامبی ها در تله های بازی هم به خوبی کار شده است و شما می توانید شوک وارد شده به یک زامبی پس از برق گرفتگی را ببینید و یا ببینید که زامبی هایی که با بمب صوتی ترکانده اید تکه تکه شده اند و این برای یک بازی با محوریت آخرالزمانی بسیار جالب و زیباست. از دیگر خلاقیت های سازندگان بازی حالت چهره و عکس العمل تمامی کاراکتر های بازی است، از جمله زامبی ها. شما می توانید فرق بین یک زامبی که حضور شما را حس کرده است و یک زامبی بی خبر را به وضوح ببینید و تغییر چهره ی آن ها را موقع ضربه خوردن مشاهده کنید
    .
    منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

نام:
    Behnam
    دورد دوستان
    وقتی میخوام پچ 1.11 روی 1.10 نصب کنم ارور زیر رو میده،چطوری ارور زیر رو رفع کنم و پچ رو نصب کنم؟
    در ضمن نسخه بازیم Corepack V2

3. کاربر سایت

نام:
    احمد
    دوست عزیز تو اپدیت های دیگه ای هم تو بازیت ریختی ؟ چون نسخه های اپدیت باید با نسخه های بازی یکسان باشن به طور مثال پی اس 2016 نسخه ریلود وقتی اپدیت براش میاد بیاد نسخه ریلود رو دانلود کنی چون من توی اکثر بازی ها اینطور. مشکلاتی دیدم مثلا یارو نسخه بلک باکس بود بازیش ولی اومده اپدیت ریلود روش گذاشته بعد کار نکرده اپدیت و ارور داده.

Behnams923 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    Behnam
    نه آپدیتی روش نریختم،خواستم همینو نصب کنم که ارور میده،نسخه بازی نسخه 1.10 ریلوده

5. کاربر سایت

نام:
    احمد
    پس واس همینه نسخه بازی کورپکه دیگه اونم ورژن دو . کورپک دقیقا مثل بلک باکسه ولی کورپکه به صورت فوق العاده فشردس و همراه با مشکلاتیه. اصلا کورپکی که ریلود باشه نداریم اگرم باشه اسمش رو تغییر دادن. الان حجم بازی دقیق شما چند گیگه ؟ برید با حجم اصل بازی مقایسه بکنید ببین چقدر کم داره . این اپدیت ها اکثرا با نسخه باید همخوان باشن

6. کاربر سایت

با سلام
    من تازه با این بازی آشنا شدم و از این بازی هیچی نمیدونم.
    Cd این بازی رو خریدم و نصب کردم ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته. مشکلش چیه؟
    Good night good luck با the flowing فرق داره؟

7. کاربر سایت

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    داداشای گلم من چنتا مشکل دارم
    با اجازه میپرسم اگر کسی جوابی داشت ممنون میشم راهنمایی کنه
    1-من حدود 30 تا 45 دقیقه که بازی میکنم وقتی میخوام برم تو اسانسور F رو که نگه میدارم میرم تو اسانسور که برم بالا یا پایین که به مرحله برسم یا وارد جایی بشم بعضی وقتا گیر میکنه مجبور میشم بازی رو ببندم و دوباره وا کنم که میره از اول مرحله میخوام بدونم راه حلی چیزی داره درستش کنم که بد فورم رو مخه تنها مشکلم تو این بازی همینه من بازی رو راحت دارم اجرا میکنم بدون هیچ مشکلی جز همینی که عرض کردم
    2- من حال دانلود بازی رو نداشتم واس همین رفتم خریدم ولی نمیدونم نسخه بازی چیه میخوام بدونم نسخه بازی چیه که بفهمم ایا میتونم انلاین بازی کنم یا نه فایل کل بازی رو هم میزارم ببینین شاید شما بفهمین نسخش چیه
    http://s9.picofile.com/file/8278140634/dying_light_the_following.jpg
    3- اگر میشه هم بگین میشه من روی این بازی اپدیت و dlc هایی که امده رو میتونم نصب کنم یا نه اگر میشه یه راهنمایی کنین ممنون میشم
    شرمنده یکم طولانی شد و منتظر پاسخ شما هستم

8. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    چه میکنه این the following DLC ! عالیه به معنی واقعی کلمه ! به نظرم خیلی سخت تر از خود بازی اصلیِ با اینکه SKILL TREE های من هر 4 تا ، تا اخرین دونه آپگرید شده خب من تقریبا یک ساله که سراغش نرفته بودم تا این DLC رو از استیم گرفتم ! حالا ی اسکیل تازه باز شده ! دوستانی که این DLC رو دارن بیان با هم کو آپ بزنیم

9. کاربر سایت

اقایون کسی نمیتونه جواب به من بده

10. کاربر سایت

درود
    بازی رو (نسخه ریلودد) نصب کردم و اجراشد بدون مشکل.
    بعد آپدیت 1.11.0 ریلودد+کرکش رو ریختم ارور
    0xc0000142
    رو می ده. کرک اصلی بازی رو که می ریزم ارور خراب بودن فایل بازی رو می ده.
    کرک فیکس ریلودد هم یه ارور عجیب غریب دیگه می ده و این که واسه نسخه آپدیت نیست.
    چه کنم؟؟

11. کاربر سایت

دو تا آپدیت جدیدتر زیر رو هم میتونی امتحان کنی, اولی 4.5 گیگ و دومی (که به اولی هم نیاز داره) 18 مگ:

Code:
    Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition.Update.v1.12.0
    Code:
    Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition.v1.12.H1.Update

12. کاربر سایت

خیلی ممنون.

البته مشکل ریختن کرک اصلی بازی رو پس از آپدیت کردن خودم فهمیدم.
    برای آپدیت باید 15-10گیگ اضافه تراز اون 4گیگ آپدیت در پارتیشن نصب جا باشه وگرنه آپدیت درست انجام نمی شه.
    دوباره که آپدیت رو درست و کامل انجام دادم، کرک اصلی بازی واسه آپدیت کارکرد.

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

سلام ببخشید بازیه من یه مشکل خیلی اعصاب خورد کن داره اگه میشه راهنمایی کنین
    مشکل اینه که اصلا بعضی چیزایه بازی لود نمیشه مثلا زمین زیر پام کاکترایه بازیو این چیزا الان چن upload_2017-6-16_14-37-12.png

مشخصات سیستمم اینه
    intel core i 5
    win 8.1
    nvidia 720m
    64 bit
    فک کنم همین قدر کافی باشع

Attached Files:

14. کاربر سایت

کارت گرافیکت که ضعیف می زنه. ولی آپدیت کن شاید مشکلت حل شد:

Code:
    Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition.Update.v1.11.0
    Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition.Update.v1.12.0
    Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition.Update.v1.12.2

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2017
    FableBW این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

بازی را اورجینال گرفتم مشکل از اپدیتا این چیزا نیست کارت گرافیکمم زیاذ بد نیست خود مشخصات بازی که گفته حداقل سیستمش چیه

16. کاربر سایت

البته اون آپدیت سومی همین دیروز منتشر شد (حتی برای original دارها)

حداقل سیستم مورد نیاز هم کارت 560 رو پیشنهاد داده که 6 برابر قویتر از کارت گرافیک خودته!!

560 = 3129
    720M = 540

PassMark - GeForce GTX 560 - Price performance comparison
    PassMark - GeForce GT 720M - Price performance comparison

احتمالا مشکل همون گرافیکت هست.

این صفحه را به اشتراک بگذارید