مشکلات بازی Dying Light ( نصب,مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط ⓘceғℓoฬer, ‏Jan 27, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Meti-D.K

Release Date: 26 January 2015
    Publisher: Techland
    Developer: Techland , WB Games
    Genre: Action , Role Playing Game
    Mods: Single Player , Multiplayer , COOP
    Platforms: PC , PS4 , Xbox One

Antoineشخصیت اصلی ما ملقب به سردسته است و همین! بله هیچ چیزی درباره ی او نمی دانیم بجز این که به دنبال آدم ها و زامبی ها می رود تا مأموریتش را به هر نحوی کامل کند ولی، در اینجا Techland کمی خلاقیت به خرج داده است، بیشتر از کمی، خیلی زیاد! وقتی که شب می شود تمامی زامبی ها از قدرت زیادی برخوردار می شوند، از زامبی یک سبزی فروش تا زامبی یک آتش انداز ارتش که روزی برای نجات شهر می جنگیده است. البته این تمامی داستان نیست، در شب سر و کله ی زامبی هایی پیدا می شود که شباهت زیادی به هالک دارند! اینجا به یک نکته ی مثبت دیگر بازی می رسیم، شما نمی توانید همه چیز و همه کس را بکشید و از سر راه خود بردارید مخصوصا این گونه دشمنان را. شخصی به نام Razor در بازی وجود دارد که رئیس یک گروه از راهزنان است و آنتیاگونیست اصلی بازی به شمار می رود، او از بازماندگان اولین روز شلوغی و شیوع بیماری است. شما موظف هستید قبل از شب به پایگاهتان برگردید وگرنه کسی از بازماندگان جرئت نخواهد داشت که در را برای شما باز کند و شما باید تمامی شب را بیرون از پایگاه و در مقابله با هیولاها بگذرانید که البته Techland قول داده است بعضی مراحل بازی اصلا در شب اتفاق می افتد تا بعضی از بازیکنان ترسو مزه ی ترس و اضطراب را بکشند. البته اگر کمی در مقابل دشمنان نبوغ داشته باشید می توانید از دست آن ها فرار کنید ولی به یکی دیگر از جنبه های مثبت بازی بر می خورید، هیچ جای دنیای بازی برای شما امن نیست. از دست هر گله ای که فرار کنید تعداد بیشتری مقابل شما می آیند و اگر از دست آن ها فرار کنید باز هم به همین منوال بازی طی می شود که شما را به استفاده از راه های مختلف برای بقا ترغیب کند.
    خوب نوبتی هم که باشد نوبت به گرافیک و جلوه های بصری بازی ما می رسد تا با حال و هوای نسل بعدی تزئین شود. جلوه های بصری و گرافیکی بازی به بهترین شکل ساخته شده اند چون Dying Light اولین بازی هست که با موتور Chrome Engine 6 ساخته می شود و با توجه به عرضه ی بازی برای کنسول های نسل بعد باید بدانیم که سازندگان برای گرافیک بازی چیزی کم نگذاشته اند. با پشتیبانی کنسول های نسل هشتمی و DirectX 11 از این بازی باید بدانیم که بازی از لحاظ گرافیکی مشکلی نخواهد داشت. شما در بازی با انیمیشن های زیبایی مواجه می شود از جمله لیز خوردن و افتادن و قابلیت های دیگر مانند پاشیدن خون از سر قطع شده ی یک زامبی. از تمامی این ها که بگذریم یک بازی Open World خواهیم داشت که مهمترین فاکتور همچنین بازی هایی گرافیک بالای آن هاست. درخت ها، ساختمان ها، زمین ها و اسلحه های بازی و حتی مدل های زامبی با حداکثر دقت و تجربه طراحی شده است. اگر باران بیاید حرکت شما در زمینی پر از گل و لای سخت می شود و ممکن است لیز بخورید. مرگ های مختلف برای زامبی ها در تله های بازی هم به خوبی کار شده است و شما می توانید شوک وارد شده به یک زامبی پس از برق گرفتگی را ببینید و یا ببینید که زامبی هایی که با بمب صوتی ترکانده اید تکه تکه شده اند و این برای یک بازی با محوریت آخرالزمانی بسیار جالب و زیباست. از دیگر خلاقیت های سازندگان بازی حالت چهره و عکس العمل تمامی کاراکتر های بازی است، از جمله زامبی ها. شما می توانید فرق بین یک زامبی که حضور شما را حس کرده است و یک زامبی بی خبر را به وضوح ببینید و تغییر چهره ی آن ها را موقع ضربه خوردن مشاهده کنید
    .
    منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

سلام
    من یه مشکل بزرگ با بازی دارم
    وقتی میرم تو بازی روی تنظیمات ultra بالای 30 فریم میگیرم ولی به محض نگاه کردن به پشت سر یا کنار بازی 2-3 ثانیه هنگ میکنه
    روی low یا ultra فرقی نداره غیر قابل بازیه
    با سیستم توی امضام اجرا میکنم
    رزلوشن هم از hd به 800x600 تغییر دادم از بیرون بازم فرقی نداره
    اخرین اپدیت هم زدم

3. کاربر سایت

نام:
    مبین
    cpu ات 4 هسته ای هم باشه هم قدرت single core و multi core اش تو بنچمارکها ضعیف زده.
    gpu ات هم جدا از بقیه قضایا 1 گیگ هست که برای بازی من باشم پیشنهاد نمیکنم. بازی معمولاً بیشتر از یک گیگ میخواد و vram شما هی پر و خالی میشه با هر چرخیدن شما و گرافیک شما هم نمیتونه بهش به سرعت برسه. شاید دلیل همین باشه.
    برای خالی کردن vram میتونی یه لانچر ماد دانلود کنی و تمام افکتها و سایه ها رو غیر فعال کنی + texture ها رو از med رو low بزاری (تو خود بازی نمیشه) ولی بازم فکر کنم نزدیک 1 گیگ بیشتر بخواد.
    + حداقل مورد نیار بازی 4 گیگ رم ddr 3 هست که واسه شما ddr 2 هست اینم بی تاثیر نمیتونه باشه.

4. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر همه

بچه ها من قبلا این بازی رو رفته بودم ورژن Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition رو گرفتم نصب کردم ابدیت بعدیشم گرفتم اما بازی اصلی بدون ابدیت نصب شد و یه ساعتی بازی کردن ابدیتشو فرداش دانلود کردم ریختم بدون هیچ مشکلی نصب شد کرشم ریختم اما موقع اجرا بازی ارور میده الان

کسی یه این مشکل خورده...؟

5. کاربر سایت

نام:
    Saman
    منم دقیقا همین مشکلو دارم

6. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

من اخرش نفهمیدم چی شد ولی کرک ابدیته ارورو میده کرکه خودشو که همراه بازیDying.Light.The.Following.Enhanced.Edition بودو ریختم رفت تو بازی حالا نمیدونم ابدیته کار کنه یا نه ولی میره تو بازی .....

7. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    سلام برای سیو نشدن بازی با کرک 3DM فکر کنم باید درست کرک قبلی رو پاک کرد بعد با کرک 3DM بازی رو اجرا کرد.
    اون DLC شماره 24 چی هست که باز نمیشه حالا این خوبه با کرک معمولی خود ریلودد نصف DLC ها باز نبود.

8. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

فردا پاکش میکنم از اول میریزم ببینم درست میشه یا نه

اینم عکس پوشه dlc 24

9. کاربر سایت

سلام، من نسخه استیم بازی رو دارم و الان هم آخرای بازی اصلی هستم. می خواستم بدونم آیا لول هایی که تا به حال کسب کرده ام، به نسخه The Following بازی نیز منتقل میشه؟ یعنی اگه بخوام این دی ال سی رو بازی کنم، دیگه نیاز نیست از لول 1 شروع کنم؟

10. کاربر سایت

بله همه چیز از جمله skill ها و inventory ها به دی ال سی منتقل میشه :)

اقا این the fallowing چرا اینقدر مشکل گرافیکی داره؟ از دیر لود شدن (یا گاهی اوقات اصلا لود نشدن) تکسچر ها تا لگ های گاه و بی گاه!
    بازی اصلی اصلا اینطور نبود واسه من! ورژن بازی هم 1.10.0 هست به 1.11.0 هم که اپدیت کنم اون ارور 000000142 رو میده... 8-|

11. کاربر سایت

نام:
    مبین
    والا من تا حالا بازی رو انقدر بدون مشکل بازی نکرده بودم. همه جا 60 fps رو دارم. روی amd آپدیت خود بازی + درایورهای جدید اصلاً شاهکار بهینه سازی شده بازی!!

12. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما

در مورد گرافیک من تا حالا مشکل ندیدم ولی در مورد اون ارور مشکل کرکه شما کرکی که تو پوشه ابدیت بود ریختی مثله من و این مشکل داره برای همه همین ارور رو میده انگار چند پست بالاتر دوستمون یه لینک گذاشته اون کرکه 3dm از توش کپی کن همه چیز اوکی ولی تنها مشکلی که داره اینه که بازی سیو نیمشه ....

دوستمون گفت باید بازی رو پاک کنی که تنها کرکی که میریزی این باشه یعنی فقط یه کرک باشه ولی بازم درست نشد سیو نمیشه وقتی از بازی کلا خارح میشی میری تو دوباره از اول باید بری....

13. کاربر سایت

ممنون عزیز.

14. F.A.M.I.L.Y ناظم انجمن

نام:
    صابر
    اقا من کرک این اپیدتو ریختم اما بازی اجرا نمیشه ! یه لحظه صفحه سیاه میشه ! بعدش دیگه هیچی !؟

15. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

دوستان بازی رو GOG هم عرضه شد. که همونطور که میدونید نیازی به کرک نداره. تو فروم ها نگشتم ولی احتمالا ملت پچی برای تبدیل نسخه استیم به اون داده باشن بیرون.(فقط میدونم یکی از گروه های ریپک، ریپک خودش رو اپدیت کرده با این نسخه)

16. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما

دو سه پست بالاتر دوستمون یه لینک داده اونو بگیر بریز درست میشه کرک همراه ابدیته خرابه میخواهی امتحان کنی کرک همراه بازی اصلی رو بریز بازی اجرا میشه اما ناقص از اینجا میفهمی کرکه خرابه برای همین اون کرکی که دو سه پست بالاتره بریز درست میشه البته اگه نسخه Dying.Light.The.Following.Enhanced.Edition و ابدیت 1.11.0 رو ریختی اگر نه که بگو ورژن و بازیت چیه و چه نسخه ای هست تا کرک مناسب بدیم.....

این صفحه را به اشتراک بگذارید