مشکلات بازی Dying Light ( نصب,مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط ⓘceғℓoฬer, ‏Jan 27, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Meti-D.K

Release Date: 26 January 2015
    Publisher: Techland
    Developer: Techland , WB Games
    Genre: Action , Role Playing Game
    Mods: Single Player , Multiplayer , COOP
    Platforms: PC , PS4 , Xbox One

Antoineشخصیت اصلی ما ملقب به سردسته است و همین! بله هیچ چیزی درباره ی او نمی دانیم بجز این که به دنبال آدم ها و زامبی ها می رود تا مأموریتش را به هر نحوی کامل کند ولی، در اینجا Techland کمی خلاقیت به خرج داده است، بیشتر از کمی، خیلی زیاد! وقتی که شب می شود تمامی زامبی ها از قدرت زیادی برخوردار می شوند، از زامبی یک سبزی فروش تا زامبی یک آتش انداز ارتش که روزی برای نجات شهر می جنگیده است. البته این تمامی داستان نیست، در شب سر و کله ی زامبی هایی پیدا می شود که شباهت زیادی به هالک دارند! اینجا به یک نکته ی مثبت دیگر بازی می رسیم، شما نمی توانید همه چیز و همه کس را بکشید و از سر راه خود بردارید مخصوصا این گونه دشمنان را. شخصی به نام Razor در بازی وجود دارد که رئیس یک گروه از راهزنان است و آنتیاگونیست اصلی بازی به شمار می رود، او از بازماندگان اولین روز شلوغی و شیوع بیماری است. شما موظف هستید قبل از شب به پایگاهتان برگردید وگرنه کسی از بازماندگان جرئت نخواهد داشت که در را برای شما باز کند و شما باید تمامی شب را بیرون از پایگاه و در مقابله با هیولاها بگذرانید که البته Techland قول داده است بعضی مراحل بازی اصلا در شب اتفاق می افتد تا بعضی از بازیکنان ترسو مزه ی ترس و اضطراب را بکشند. البته اگر کمی در مقابل دشمنان نبوغ داشته باشید می توانید از دست آن ها فرار کنید ولی به یکی دیگر از جنبه های مثبت بازی بر می خورید، هیچ جای دنیای بازی برای شما امن نیست. از دست هر گله ای که فرار کنید تعداد بیشتری مقابل شما می آیند و اگر از دست آن ها فرار کنید باز هم به همین منوال بازی طی می شود که شما را به استفاده از راه های مختلف برای بقا ترغیب کند.
    خوب نوبتی هم که باشد نوبت به گرافیک و جلوه های بصری بازی ما می رسد تا با حال و هوای نسل بعدی تزئین شود. جلوه های بصری و گرافیکی بازی به بهترین شکل ساخته شده اند چون Dying Light اولین بازی هست که با موتور Chrome Engine 6 ساخته می شود و با توجه به عرضه ی بازی برای کنسول های نسل بعد باید بدانیم که سازندگان برای گرافیک بازی چیزی کم نگذاشته اند. با پشتیبانی کنسول های نسل هشتمی و DirectX 11 از این بازی باید بدانیم که بازی از لحاظ گرافیکی مشکلی نخواهد داشت. شما در بازی با انیمیشن های زیبایی مواجه می شود از جمله لیز خوردن و افتادن و قابلیت های دیگر مانند پاشیدن خون از سر قطع شده ی یک زامبی. از تمامی این ها که بگذریم یک بازی Open World خواهیم داشت که مهمترین فاکتور همچنین بازی هایی گرافیک بالای آن هاست. درخت ها، ساختمان ها، زمین ها و اسلحه های بازی و حتی مدل های زامبی با حداکثر دقت و تجربه طراحی شده است. اگر باران بیاید حرکت شما در زمینی پر از گل و لای سخت می شود و ممکن است لیز بخورید. مرگ های مختلف برای زامبی ها در تله های بازی هم به خوبی کار شده است و شما می توانید شوک وارد شده به یک زامبی پس از برق گرفتگی را ببینید و یا ببینید که زامبی هایی که با بمب صوتی ترکانده اید تکه تکه شده اند و این برای یک بازی با محوریت آخرالزمانی بسیار جالب و زیباست. از دیگر خلاقیت های سازندگان بازی حالت چهره و عکس العمل تمامی کاراکتر های بازی است، از جمله زامبی ها. شما می توانید فرق بین یک زامبی که حضور شما را حس کرده است و یک زامبی بی خبر را به وضوح ببینید و تغییر چهره ی آن ها را موقع ضربه خوردن مشاهده کنید
    .
    منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    bozak هم آپدیت شده. همون لینک following به احتمال قوی آپدیت bozak رو هم داره.

3. کاربر سایت

کلا اولین بار بازیرو نصب میکنم کدوم اپدیتارو بترتیب نصب کنم .

4. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    لینک هایی که دوستمون گذاشتن به ترتیب هست. بعد از نصب بازی به ترتیب نصبشون کن

5. کاربر سایت

سلام تو این ماموریت try to help the locals باید چیکار کرد هیچ علامتی تو نقشه نیست تو بازی فالویینگ اخر بازی هم فکر کنم باشه

6. کاربر سایت

نام:
    سپهر
    برو توی منوی Quest اونجا توی Side Mission هرکدومو انتخاب کنی علامتش رو نقشه میاد

7. کاربر سایت

اقا من اون بوزاک رو دانلود نمیتونم بکنم.این اپدیت 1.6.2 رو دانلود و نصب بکنم بدون نصب هیچ اپدیت قبلی بعد اپدیت 1.6.2 به 1.10 رو نصب کنم کافیه؟

8. کاربر سایت

نام:
    پوریا

بله کافیه

9. کاربر سایت

سلام دوستان بازی فالویینگ را 90 درصد رفتم اخرش یه مامورییت داره نوشته continue aiding the children of the sun ولی هیچ علامتی رو نقشه نیست یه دونه هم هست نوشته fix the cabl یه جا میری یه کابل قرمز هست ولی هیچ کاری نمیکنه کسی این بازی را تمام کرده میدونه چیکار باید بکنم

10. کاربر سایت

نام:
    سینا
    به بازی کردن و انجام ماموریت های جانبی ادامه بده یکم که بری جلو در حد یه دو سه مرحله از طریق بیسیم باهات تماس میگیرن بهت مامورت جدید میدن
    همین ماموریت اصلی هستش که در واقع تمام ماموریت هایی که بهت میدن زیر مجموعه همین ماموریت هستش
    اون ماموریت تا جایی که یادمه رفتی پیش یه پیرمردی داره مشروب میخوره،بهت میگه برای ادامه تحقیقات و نوشتن مطالبش نیاز به نیروی برق داره ازت میخواد برق رو وصل کنی اون کابل قرمز یه 3 نقطش فکر کنم قطع شده باید با نوار چسب های سفیدی که توی تمام بازی هستش به هم بچسبونی و برق رو راه بندازی،این ماموریت هم یکی از همین ماموریت های Continue aiding the children of the sun هستش

آخرین ویرایش: ‏Feb 22, 2016
  11. کاربر سایت

داداش دستت درد نکنه فهمیدم

12. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    شما باید از برنامه 7zip برای استخراج استفاده کنی حواست باشه پارت اول هم پسوند آخرش DL_TF_DLC.7z.001 باشه

13. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    1.6.2 به 1.10 به صورت xdelta هست. باید patch.exe اجرا کنی. bozak horde رو باید با following میگرفتی. فکر نکنم لینک آپدیت شده اش توی نت باشه.

14. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    نه داستانی نیست. چند مرحله challenge خیلی اعصاب خرد کن ولی در آخر بسیار شیرین. چون بهت یه سری آپگرید برای Bow میده. نه Bozak horde رو نداره. خواستی بیخیال شو.

15. کاربر سایت

با سلام
    دوستان من نسخه Dying Light The Following Enhanced Edition رو دانلود و نصب کردم اولای بازی بودم چن تا ماموریت انجام دادم بعدش تو ساختمون اصلی یه پوستر که چهره یه مرد نقاب دار بود رو زدم و بازی رفت توی بخش the Bozak Horde الان دیگه بر نمیگرده به بازی اصلی چیکار کنم
    خواهشاً راهنمایی کنید

16. کاربر سایت

بچه ها من بازیرو نصب کرذم اول اپدیت 1.6.2 بعد 1.6.2 به 1.10 رو ریختم تو محل نصب بعد فالووینگ رو ریختم بعدش اپدیت 1.10.1. بازی رو میخوام اجرا کنم میگ ه game data is corrupted

این صفحه را به اشتراک بگذارید