مشکلات بازی Dying Light ( نصب,مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط ⓘceғℓoฬer, ‏Jan 27, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Meti-D.K

Release Date: 26 January 2015
    Publisher: Techland
    Developer: Techland , WB Games
    Genre: Action , Role Playing Game
    Mods: Single Player , Multiplayer , COOP
    Platforms: PC , PS4 , Xbox One

Antoineشخصیت اصلی ما ملقب به سردسته است و همین! بله هیچ چیزی درباره ی او نمی دانیم بجز این که به دنبال آدم ها و زامبی ها می رود تا مأموریتش را به هر نحوی کامل کند ولی، در اینجا Techland کمی خلاقیت به خرج داده است، بیشتر از کمی، خیلی زیاد! وقتی که شب می شود تمامی زامبی ها از قدرت زیادی برخوردار می شوند، از زامبی یک سبزی فروش تا زامبی یک آتش انداز ارتش که روزی برای نجات شهر می جنگیده است. البته این تمامی داستان نیست، در شب سر و کله ی زامبی هایی پیدا می شود که شباهت زیادی به هالک دارند! اینجا به یک نکته ی مثبت دیگر بازی می رسیم، شما نمی توانید همه چیز و همه کس را بکشید و از سر راه خود بردارید مخصوصا این گونه دشمنان را. شخصی به نام Razor در بازی وجود دارد که رئیس یک گروه از راهزنان است و آنتیاگونیست اصلی بازی به شمار می رود، او از بازماندگان اولین روز شلوغی و شیوع بیماری است. شما موظف هستید قبل از شب به پایگاهتان برگردید وگرنه کسی از بازماندگان جرئت نخواهد داشت که در را برای شما باز کند و شما باید تمامی شب را بیرون از پایگاه و در مقابله با هیولاها بگذرانید که البته Techland قول داده است بعضی مراحل بازی اصلا در شب اتفاق می افتد تا بعضی از بازیکنان ترسو مزه ی ترس و اضطراب را بکشند. البته اگر کمی در مقابل دشمنان نبوغ داشته باشید می توانید از دست آن ها فرار کنید ولی به یکی دیگر از جنبه های مثبت بازی بر می خورید، هیچ جای دنیای بازی برای شما امن نیست. از دست هر گله ای که فرار کنید تعداد بیشتری مقابل شما می آیند و اگر از دست آن ها فرار کنید باز هم به همین منوال بازی طی می شود که شما را به استفاده از راه های مختلف برای بقا ترغیب کند.
    خوب نوبتی هم که باشد نوبت به گرافیک و جلوه های بصری بازی ما می رسد تا با حال و هوای نسل بعدی تزئین شود. جلوه های بصری و گرافیکی بازی به بهترین شکل ساخته شده اند چون Dying Light اولین بازی هست که با موتور Chrome Engine 6 ساخته می شود و با توجه به عرضه ی بازی برای کنسول های نسل بعد باید بدانیم که سازندگان برای گرافیک بازی چیزی کم نگذاشته اند. با پشتیبانی کنسول های نسل هشتمی و DirectX 11 از این بازی باید بدانیم که بازی از لحاظ گرافیکی مشکلی نخواهد داشت. شما در بازی با انیمیشن های زیبایی مواجه می شود از جمله لیز خوردن و افتادن و قابلیت های دیگر مانند پاشیدن خون از سر قطع شده ی یک زامبی. از تمامی این ها که بگذریم یک بازی Open World خواهیم داشت که مهمترین فاکتور همچنین بازی هایی گرافیک بالای آن هاست. درخت ها، ساختمان ها، زمین ها و اسلحه های بازی و حتی مدل های زامبی با حداکثر دقت و تجربه طراحی شده است. اگر باران بیاید حرکت شما در زمینی پر از گل و لای سخت می شود و ممکن است لیز بخورید. مرگ های مختلف برای زامبی ها در تله های بازی هم به خوبی کار شده است و شما می توانید شوک وارد شده به یک زامبی پس از برق گرفتگی را ببینید و یا ببینید که زامبی هایی که با بمب صوتی ترکانده اید تکه تکه شده اند و این برای یک بازی با محوریت آخرالزمانی بسیار جالب و زیباست. از دیگر خلاقیت های سازندگان بازی حالت چهره و عکس العمل تمامی کاراکتر های بازی است، از جمله زامبی ها. شما می توانید فرق بین یک زامبی که حضور شما را حس کرده است و یک زامبی بی خبر را به وضوح ببینید و تغییر چهره ی آن ها را موقع ضربه خوردن مشاهده کنید
    .
    منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    CPu من خیلی قوی نیست I3-3240 هست
    خب با چه تنظمیاتی بازیت اینطوره حتما تنظیمات گرافیکی بالا هست.

3. کاربر سایت

نام:
    مبین
    fx8350 - r9270x
    من آخرین پچ اش رو گرفتم الان بالا 57 فریم میگیرم رو آپشن med و distance 1/5 و 1080p

البته اینم بگم توی بایوس برای turbo core رو از auto روی on زدم و ماکزیمم ریشیو رو زدم 22.5. فعلاً که مشکلی گیر نکردم. خوبیش اینه که اگه قدرت تک هسته بخوام اون هسته میشه 4.5 و اگه قدرت چند هسته بخوام همه میشن 4.1. اگه دما بالا 70 بره هم نصف هسته ها میرن رو 4.0. کلاً بنظرم تکنولوژی جالبیه!

4. کاربر سایت

نام:
    ayat
    الان این قسمت دوم رو زیر دیپلم بگو منم انجام بدم!

- - -ویرایش - - -

خوب والا خیر سرم سیستمم هم بالاس :d. 60 فریمه اکثرا ولی نوسان داره، شاید من زیادی حساس شدم!

5. کاربر سایت

نام:
    مبین
    مهم:
    0. هر کاری میکنی و نتایجش پای خودته. من هیچ مسئولیتی برای کارای شما قبول نمیکنم. خود منم ممکنه تا یه ماه دیگه یا همین فردا یه مشکل از این کارم پیدا کنم و تنظیماتو برگردونم سر جاش شایدم تا آخر عمر pc ام با همین سر کنم.
    1.خو همونطور که میدونی سری fx مخصوصاً 8350 به مشکل دما معروفن پس از الان اخطار میدم این کارو که کردی نری 1 روز کامل prime اجرا کنی cpu ذوب شه! (البته قبل اون سیستمت خاموش میشه اتومات) البته خود turbo core برات داون کلاک میکنه... امیدوار باشیم.
    2. باید mobo ات همراه با هیتسینک mosfet باشه چون ممکنه mosfet داغ کنه و سیستم یهو خاموش شه.
    3. بهتره که یه کولر برای cpu ات داشته باشی. من یه ارزونش رو دارم (45 تومنی) چون مال همراه خود cpu خیلی ضعیف و پر صدا هست.
    4. تهویه هوای کیس ات باید تضمین شده باشه تا هوای گرم نشست نکنه!

خو اگه 4 نکته بالا رو اوکی هستی (که همشون برای اور کردنه بیشتر!) برو تو bios ات (delete بزن موقع استارت pc) و بخش اور کلاکینگ یجا داره turbo core اونو از auto بزار on بعد maximum turbo core ratio رو از auto بزار 22.5. بعد f10 بزن save کن و تمام!

6. کاربر سایت

نام:
    ayat
    خوف کردم! یکی دو ماه دیگه دازم CPU رو عوض می کنم این سری اینتل میگیرم، بیخیال دست نمی زنم بهش پس!

7. کاربر سایت

نام:
    مبین
    چیز ترسناکی نیست. فقط نکته ها رو گفتم که یکم مواظب باشی.
    البته بازم ممکنه برات درست نشه چیزی چون اگه mobo یکم قدیمی باشه تقریباً fx 8350 رو تق و لق support میکنه و میتونی 2 هسته رو خودت دستی خاموش کنی و ببینی تغییری میکنه و بهتر میشه یا نه. اگه دیدی بهتر شد وقتشه یه bios آپدیت کنی... که اونم خطرات خودشو داره باز. :V

کلا با کاری که بالا گفتم cpu-z بهم میگه که امتیازم از تک و چند هسته همقد یه i7 3960x @3.3 هست.
    قدرت تک هسته cpu هم 0.81 برابر قدرت یه i7 5960x @3.0 هست.

آخرین ویرایش: ‏Feb 16, 2016
  8. کاربر سایت

بازیش رو هنوز نگرفتم تازه میخوام بدونم روی سیستمم چطور اجرا میشه که با توجه به حرف دوستان زیاد روی سیستم من جالب اجرا نمیشه

9. کاربر سایت

دوستان چرا اینقدر فریم ۳۰ ۶۰ میشه هیچ راهی نداره بشه فریم را مثلا بشه روی ۳۰ یا ۶۰ قفل کرد مثلا با برنامه ای چیزی

10. کاربر سایت

نام:
    ayat
    کارت گرافیکت چیه؟

11. کاربر سایت

جی تی ایکس ۹۵۰ سی \ی یو i3 4170

12. کاربر سایت

نام:
    ayat
    اﻭﻥ ﻧﺮﻡ اﻓﺰاﺭ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺎﻝ اﻧﻮﻳﺪﻳﺎ ﺭﻭ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﻦ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﺑﺎ اﻭﻥ ﺑﺸﻪ, اﮔﺮ ﻧﻪ ﺑﺎ riva tuner ﻳﻪ اﻣﺘﺤﺎﻧﻲ ﻛﻦ.

13. کاربر سایت

بچه ها دی ال سی رو نمیخواد خواهشا لینک اپدیت 1.10 رو یکی بزاره.تو سایتای ایرانی موجود نیست.ولی تو استیم گفتن جدا از dying light following enhanced edition هم میتونی دانلود کنی.

14. کاربر سایت

کس دیگه ای همثل من مشکل کرش موقع جابجایی اسلحه ها توی enhanced edition رو داره؟
    نسخه اصلی اصلا چننین مشکلی نداشت برام :|

15. کاربر سایت

simorq دمت گرم.یه دنیا تشکر.فقط من از اونجایی که بازیو خریدم این دی ال سی bozak هم باهاش بود.با این اپدیتا دی ال سی هم اپدیت شده و باید دانلودش کنم؟

آخرین ویرایش: ‏Feb 19, 2016
  16. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    نه نیاز نیست این بازی که مثل ویچر 3 نیست

این صفحه را به اشتراک بگذارید