مشکلات بازی Dying Light ( نصب,مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط ⓘceғℓoฬer, ‏Jan 27, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Meti

Release Date: 26 January 2015
    Publisher: Techland
    Developer: Techland , WB Games
    Genre: Action , Role Playing Game
    Mods: Single Player , Multiplayer , COOP
    Platforms: PC , PS4 , Xbox One

Antoineشخصیت اصلی ما ملقب به سردسته است و همین! بله هیچ چیزی درباره ی او نمی دانیم بجز این که به دنبال آدم ها و زامبی ها می رود تا مأموریتش را به هر نحوی کامل کند ولی، در اینجا Techland کمی خلاقیت به خرج داده است، بیشتر از کمی، خیلی زیاد! وقتی که شب می شود تمامی زامبی ها از قدرت زیادی برخوردار می شوند، از زامبی یک سبزی فروش تا زامبی یک آتش انداز ارتش که روزی برای نجات شهر می جنگیده است. البته این تمامی داستان نیست، در شب سر و کله ی زامبی هایی پیدا می شود که شباهت زیادی به هالک دارند! اینجا به یک نکته ی مثبت دیگر بازی می رسیم، شما نمی توانید همه چیز و همه کس را بکشید و از سر راه خود بردارید مخصوصا این گونه دشمنان را. شخصی به نام Razor در بازی وجود دارد که رئیس یک گروه از راهزنان است و آنتیاگونیست اصلی بازی به شمار می رود، او از بازماندگان اولین روز شلوغی و شیوع بیماری است. شما موظف هستید قبل از شب به پایگاهتان برگردید وگرنه کسی از بازماندگان جرئت نخواهد داشت که در را برای شما باز کند و شما باید تمامی شب را بیرون از پایگاه و در مقابله با هیولاها بگذرانید که البته Techland قول داده است بعضی مراحل بازی اصلا در شب اتفاق می افتد تا بعضی از بازیکنان ترسو مزه ی ترس و اضطراب را بکشند. البته اگر کمی در مقابل دشمنان نبوغ داشته باشید می توانید از دست آن ها فرار کنید ولی به یکی دیگر از جنبه های مثبت بازی بر می خورید، هیچ جای دنیای بازی برای شما امن نیست. از دست هر گله ای که فرار کنید تعداد بیشتری مقابل شما می آیند و اگر از دست آن ها فرار کنید باز هم به همین منوال بازی طی می شود که شما را به استفاده از راه های مختلف برای بقا ترغیب کند.
    خوب نوبتی هم که باشد نوبت به گرافیک و جلوه های بصری بازی ما می رسد تا با حال و هوای نسل بعدی تزئین شود. جلوه های بصری و گرافیکی بازی به بهترین شکل ساخته شده اند چون Dying Light اولین بازی هست که با موتور Chrome Engine 6 ساخته می شود و با توجه به عرضه ی بازی برای کنسول های نسل بعد باید بدانیم که سازندگان برای گرافیک بازی چیزی کم نگذاشته اند. با پشتیبانی کنسول های نسل هشتمی و DirectX 11 از این بازی باید بدانیم که بازی از لحاظ گرافیکی مشکلی نخواهد داشت. شما در بازی با انیمیشن های زیبایی مواجه می شود از جمله لیز خوردن و افتادن و قابلیت های دیگر مانند پاشیدن خون از سر قطع شده ی یک زامبی. از تمامی این ها که بگذریم یک بازی Open World خواهیم داشت که مهمترین فاکتور همچنین بازی هایی گرافیک بالای آن هاست. درخت ها، ساختمان ها، زمین ها و اسلحه های بازی و حتی مدل های زامبی با حداکثر دقت و تجربه طراحی شده است. اگر باران بیاید حرکت شما در زمینی پر از گل و لای سخت می شود و ممکن است لیز بخورید. مرگ های مختلف برای زامبی ها در تله های بازی هم به خوبی کار شده است و شما می توانید شوک وارد شده به یک زامبی پس از برق گرفتگی را ببینید و یا ببینید که زامبی هایی که با بمب صوتی ترکانده اید تکه تکه شده اند و این برای یک بازی با محوریت آخرالزمانی بسیار جالب و زیباست. از دیگر خلاقیت های سازندگان بازی حالت چهره و عکس العمل تمامی کاراکتر های بازی است، از جمله زامبی ها. شما می توانید فرق بین یک زامبی که حضور شما را حس کرده است و یک زامبی بی خبر را به وضوح ببینید و تغییر چهره ی آن ها را موقع ضربه خوردن مشاهده کنید
    .
    منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    نسخه ی Enchanted از بلک باکس رو داری؟ شما میخوای سیو بازی رو از کنسول به pc انتقال بدی؟ اصلا همچین چیزی ممکنه نیست. توی گوگل سیو کامل بازی رو سرچ کن

3. کاربر سایت

نام:
    شایان
    آره همین نسخه رو دارم .نه از کنسول که میدونم نمیشه :D آخه چندجا نگاه کردم سیو های بازی فقط ورژن استیم و ریلودد بود .

4. کاربر سایت

با سلام
    میخاستم بدونم برای بازی کردن این نسخه جدید حتما باید نسخه قبلی رو داشته و نصب داشته باشیم؟؟؟؟؟

5. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    آهان، از نظر نسخه که همشون یکین. ریلودد، استیم، ali213 . هیچ فرقی نداره. فقط یه سیو کامل پیدا کن و توی محلی که سیو های بازی ذخیره میشن کپی کن.
    - REVOLT SteamworkFix -- GAMEFOLDER/saves
    - 3DMGAME -- GAMEFOLDER/3DMGAME/3DMGAME/storage
    - ALI213 -- GAMEFOLDER/Profile/saves
    - RELOADED -- %SystemDrive%/ProgramData/Steam/RLD!/239140/storage
    - CODEX -- %SystemDrive%/AppData/Roaming/Steam/CODEX/239140/remote
    - FLT -- %SystemDrive%/AppData/Local/EMU/Steam/239140/remote
    - SKIDROW -- %SystemDrive%/AppData/Local/SKIDROW/239140/storage
    - CPY -- %SystemDrive%/Users/%UserName%/Documents/CPY_SAVES/239140

صد در صد. نسخه ی جدید حدود 8 گیگ اضافه تر باید دانلود کنید (آپدیت + DLC)

6. کاربر سایت

صد در صد. نسخه ی جدید حدود 8 گیگ اضافه تر باید دانلود کنید (آپدیت + DLC)[/QUOTE]

ممنون از جوابتون اما این نسخه ای که من دارم دانلود میکنم حدود 18.5 گیگه !!

7. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    نیاز نیست good luck good night رو از اول بری. فقط کافیه prologue رو تموم کنی که همون آموزش بازی هست. بعد پیغام میده که following و dlc ها فعال شده می تونی انتخابشون کنی.

8. کاربر سایت

نام:
    Masoud
    این نسخه ای که شما دارید میگیرید کامله.
    نیازی به نسخه اصلی نداره.

9. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    فکر نکنم مشکلی داشته باشی. جهت اطمینان اسم فایل یا لینک جایی که داری دانلود میکنی رو برام بفرست که با قطعیت بگم.

10. کاربر سایت

بچه ها من نسخخ اولیه بازی رو دارم هنو نصب نکردم.کسی لینک the following رو جدا نداره؟این تغییراتی که تو بازی اصلی هم میده با اپدیت اینا نمیشه انجام داد؟

11. کاربر سایت

سلام میخواستم بدونم این نسخه جدید که میگن بهینه شده Dying Light Enhanced Edition رو سیستمم خوب اجرا میشه یا به زور میاد؟

ram:3gb
    cpu intel core duo e8400 3GHz
    graphic 5670 1gb direcx 11
    windows 7 64bit

12. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    بازی بهینه است روی سیستم شما هم فکر کنم با تنظیمات میانه بالای 30 فریم بگیرید.

13. کاربر سایت

مرسی، شما سیستمتون چیه؟ این نسخه رو گرفتید؟

14. کاربر سایت

نام:
    ayat
    والا شاید به خاطر CPU من باشه ولی واسه من اصلا خوب اجرا نمیشه. اینقدر فریم بین 30 و 60 متغیره رو مخ می ره. با گرافیک R9 390x و CPU AMD 8350 راضی نبودم از اجراش.

15. کاربر سایت

نام:
    مبین
    vram کم میارید ممکنه فریم ثابت نگیرید.
    بازی هم برای بیشتر از 2 هسته بهینه شده.

الان نصب کردید خودتون؟ خیلی دوست دارم بدونم چند فریم میگیرید!

- - -ویرایش - - -

مشکل اورهد گرافیک های amd هست. مخصوصاً اینکه قدرت تک هسته fx برای مشکل اورهد زیاد قوی نیست...

16. کاربر سایت

نام:
    ayat
    والا اینجوری که دیدم کلا با AMD مشکل داره، انگار بیشتر هم CPU . البته بنچمارک ها رو دیدم بهتر از من بودن نمی دونم قضیه چیه! شاید به خاطر ورژن بازی بود که دانلود کردم! کلا از بازیش خوشم نیومد که برم اصلش رو امتحان کنم بیخیال شدم.

این صفحه را به اشتراک بگذارید