Persona Game Community

Waifu مورد علاقتون؟:D

• Yukari Takeba از P3

رای‌ها: 0 0.0%
  • Mitsuru Kirijo از P3

رای‌ها: 6 37.5%
  • Fuuka Yamagishi از P3

• Aigis از P3

رای‌ها: 1 6.3%
  • Chie Satonaka از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Yukiko Amagi از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Rise Kujikawa از P4

• Naoto Shirogane از P4

• Labrys از P4 Arena

• Rei از PQ

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
سلام ،
منم به تازگی قسمت سوم رو شروع کردم ، خیلی جالبه . موسیقی هاش هم فوق‌العادن :bighug:
أين تازه اولشه:d
هر چه جلو تر بريد اهنگ هايي پخش ميشه كه كف آدم رو مي بره:x
حالا كه شما هم از اهنگ هاي اين بازي خوشتون اومده به اين هم گوش بديد
اسم اين اهنگ Dance! از P4 Dancing All Night هست
[video=aparat;2EGOW]http://www.aparat.com/v/2EGOW[/video]
xheo07fd1rtv3z7kwfy7g.jpg
بيچاره Theodore هميشه بايد كيسه بكس خواهراش باشه.حالا فرقي نداره خواهراش بزرگتر باشند يا كوچك تر:d
xlk3t119kqpnrkozuhn.jpg
اينم چيزي كه تمامي فن هاي پرسونا به بقیه گيمر ها پيشنهاد ميدند:-"
xtus045qb5rwl3tkm660.jpg

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام ،
منم به تازگی قسمت سوم رو شروع کردم ، خیلی جالبه . موسیقی هاش هم فوق‌العادن :bighug:

این علیرضای ما پتانسیل فوق العاده داره بچه ها...
حتما راه رستگاری رو بش نشون بدید...

:d

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
کدوم بازیه روی کارته نوشته ؟
یادم نمیاد
onion053.gif

براش افت داره اون رو نگه داره تو دستش :d
این همین Persona 5 ه دیگه!:d
x9vpi3kdnekkfedyybk0n.jpg

x5nxhjz30piskqk09yam.png
البته یک از فن ها اومده این عکس رو ویرایش کرده و این نوشته رو جای نوشته ی اصلی گذاشته:d
اصلا هم افت نداره!:-"
استریم Persona 5 و FF XV تو یک روز بودند و تریلراشون هم تو همون یک روز منتشر شدند
ویدیو P5 در عرض یک بیش از یک میلیون بازدید داشته ولی ویدیو FF XV فقط 100 هزار بازدید داشتهb-)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته یک از فن ها اومده این عکس رو ویرایش کرده و این نوشته رو جای نوشته ی اصلی گذاشته:d
اصلا هم افت نداره!:-"
استریم Persona 5 و FF XV تو یک روز بودند و تریلراشون هم تو همون یک روز منتشر شدند
ویدیو P5 در عرض یک بیش از یک میلیون بازدید داشته ولی ویدیو FF XV فقط 100 هزار بازدید داشتهb-)
Sarcasm بود به اون اسمه FF

FF خوبه ولی JRPG نیست دیگه . همه میرن فقط به خاطره گرافیکش ببینن

یه صفحه توی reddit پیدا کرده بودم الان گم شد . یه انالیزه جالبی از trailer گذاشته بود ! پیدا کردم میزارم مقالاتش رو

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
آرمان داشت طعنه میزد پارسا :d
بچه ها کسی لینک از Persona 3 The Movie شماره 1 و 2ـش رو نداره :-/ ترجیحاً کیفیت 1080 و Torrent نباشه :d ممنون میشم...
شماره 1ـش رو دیدم، اسمش فکر کنم Spring of Birth بود. ولی 720 بود و اینکه فایلش مشکل داشت، نمیشد تو TV دید :d ولی محشر بود خیلی... کُپه بازیش بود لعنتی :d

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خُب برسیم به سومین آرکانا، البته با شماره 2 :d توی جدول

03- The High Priestess

qfw5sfcbmto13qi0s3tw.jpg

qr1ryvwvqn2rv8bta63a.jpg

معنی: کاهنه اعظم

این آرکانا، همونطور که مشاهده میکنید، خانمی رو به تصویر کشیده که مشخصاً یه راهبه ـست و یه کتاب (یا طومار) باز توی دستهاشه! یکی از ویژگی های این آرکانا Hidden Knowledge یا دانش پنهان ـه...

قبل از اینکه توضیحات بیشتری در مورد این آرکانا بدم بهتره مشخص کنیم که این آرکانا متعلق به کدوم شخصیت بازی ـه.

توی Persona 3 شخصیت Fuuka Yamagishi

dhl9mengj6kay8ghzdxf.jpg
5mha50h2ewd9qk53zc47.jpg

و توی Persona 4 GE یکی از شخصیت های محبوب سری، Yukiko Amagi صاحب این آرکانا هستند...

d0eq2q8j2o7335042yle.jpg
vqmc3mse36jus3effpmt.jpg

خب، در مورد Yukiko، ویژگی دانش پنهان کاملاً به چشم میخوره و صد البته این دانش به هیچ عنوان پنهان نیست. Yukiko یکی از شاگردان ممتاز دبیرستان خودشون ـه و دختریه سخت کوش با هوش بالا. اما Fuuka چطور؟ فکر میکنم اصطلاح دانش پنهان کاملاً برازنده Fuuka باشه...

در ابتدای بازی P3، هیچ اثری از این شخصیت نیست و کار آنالیز Shadow ـها رو Mitsuru انجام میده. اما با پیشرفت توی بازی و آشنا شدن با Fuuka متوجه میشیم که این شخصیت نه تنها توانایی استفاده از Persona رو داره، بلکه یه ویژگی خیلی خاص داره! و اون اینکه میتونه تمامی Shadowـها را آنالیز کنه... نقاط ضعف، نقاط قوت، توانایی ها و ...

نکته دیگه ای رو که میشه با نگاه کردن به تصویر این آرکانا متوجه شد تصویر پشت راهبه ـست! درختی با میوه های انار... این مسئله اشاره مستقیمی به Persophone داره! اما داستان پرسفونه چیه؟

پرسفونه دختر Zeus (خدای خدایان :d "نه اینکه کسی نمیدونست :d : ) و الهه UnderWorldـه! همینطور الهه باروری زمین هم هست اما این مسئله یک دلیل خیلی جالب داره! پرسفونه با خوردن انار مجبور به موندن توی دنیای UnderWorld میشه و به همین دلیل با خدای UnderWorld که همون Hades باشه ازدواج میکنه. اما از اونجا که تحمل موندن توی دنیای مردگان رو نداشته از Hades تقاضا میکنه که دست کم بهش اجازه بده تا 6 ماه از سال رو به روی زمین و در واقع دنیای زنده ها برگرده! و این 6 ماهی رو که به دنیای زنده ها برمیگرده، زمین بارور میشه و بهار و تابستون رُخ میده و اما اون 6 ماهی رو که توی دنیای مردگان میمونه، زمین کم کم رو به مردن میره و پاییز و زمستون به وجود میاد.

vsj7a2twsorde1wiohty.jpg

اما ربط این داستان به شخصیت های مورد نظر ما توی Persona چیه؟ یکی از ویژگی های مهم Fuuka و Yukiko خاصیت Healing ـه! دقیقاً مثل پرسفونه که وقتی به روی زمین میاد، به نوعی زمین رو درمان میکنه و باعث باروریش میشه.

نشستن راهبه داخل تصویر این آرکانا، در بین دو ستون سیاه و سفید هم خودش جای تامل داره. این دو ستون یادآور ستون های معبد سلیمان و مرز بین روشنایی و تاریکی هستند... جاییکه واقعیت معنی پیدا میکنه! هر دو شخصیت مورد نظر ما هم بسیار واقع گرا بودند و در سرایط بحرانی توی بازی سعی میکردن تا با منطق خودشون، به گروه کمک کنند!

همینطور هر دوی این شخصیت ها بسیار خجالتی و متواضع هستن :d

Personaـهایی که متعلق به Yukiko و Fuuka و در واقع متعلق به این آرکانا هستند:

Lucia

vg6sp9pvmfbhqmabq751.png

Sakuya

mkd39yal0ur2prazgx5a.jpg

Fuuka یکی از شخصیت های محبوب منه :d یه دختر بی ادعا و به شدت Handy. همینطور خیلی به فکر دوستاشه و در حقش خیلی ظلم میشه اما همیشه مصممه! واقعاً دوسش دارم بر خلافه Yukiko :d که از نظر من زیادی متواضع هستش :d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
یه سری خبر تو فامیتسو چاپ شده! فکر کنم بیشتر باشه ولی فعلا اینقدرش موجوده!

_شخصیت اصلی دوم دبیرستانه، که بهار یعنی موقعی که مدرسه ها تو ژاپن باز میشه میاد توکیو، و توی کافی شاپ فامیلاش میمونه.
_بازی اولش تو شیبویا هست ولی کلا توی جاهای مختلفی از توکیو اتفاق میافته
_شخصیت اصلی یه مشکلی داره که اگه باهاش مبارزه نکنه براش دردسر دست میکنه ( این قضیه هنوز خیلی قطعی نیست). ئلی توی این تریلر آخری وقتی نو زندان بود یه علامت *زندانی ذهن" داشت
_دانجنی که تریلر نشون داده شده بود از قبل ساخته شده بود و رندوم نبود، توی بازی محیط های مختلفی هست که قابلیت phantom thief رو به چالش میکشه ولی قراره دانجن های اتفاقی و Random هم توی بازی باشه
_نگران نباشید چون قابلیت شبیه سوشال لینک تو بازی حضور داره!
اولین پرسونای شخصیت اصلی Arsène نام داره که از روی phantom thief معروف Arsène Lupin گرفته شده ( همونطور که خود کارگردان هم اشاره کرده بود!)
صدای احضار پرسونا با نسخه ی 3 و 4 فرق داره! حالا این توضیحاتی که نوشته رو راستش نفهمیدم ولی به هر حال یه مدل دیگست :D البته اون صدایی که آخر تریلر دیدیم موقعی که شخصیت اصلی تبدیل میشد خیلی شبیه به قبلیا بود...ظاهرا قدیم صدای (カッ (kka میداده الان شده buchi :| تفسیرش با شما!
شخصیت اصلی اول بازی با دوتا شخصیت معرفی شده ( البته به علاوه ی گربه 3 تا!) اول بازی آشنا میشه. ریوجوی و آن برا خودشون یه مشکلاتی دارن ولی اینکه دقیقا این مشکلات چی معلوم نباشن ( احتمال این هست که همشون خونشون از دست داده باشن)
مورگانا (گربه) نقش خیلی مهمی داره تو داستان
همه شخصیت های یه سلاح دور برد دارن ولی انگار تفنگ واقعی نیستن :|
مبارزات بازی همچنان نوبتی هستن ولی یه سری تغییرات در راستای لذت بخش تر شدنشون انجام گرفته

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
خوب اين طور كه معلومه وقايع Persona 5 در سال ٢٠١٦ رخ ميده.يعني ٤ سال پس از وقايع P4 Arena.:d
Akhihiko كه تو P4 Arena گفته بود كه مي خواد پليس بشه.از اونجايي كه ٤ سال بعد از وقايع P4 Arena تا به الان پليس شده.Naoto هم كه از همون بچگي كاراگاه بود و هنوز هم هست
شخصيت هاي اصلي هم كه دزد هستند:d
به نظرتون احتمالش هست كه Naoto و Akihiko تو P5 باشند يا نه؟:-?
از نظر من كه احتمالش خيلي زياده:d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
خوب اين طور كه معلومه وقايع Persona 5 در سال ٢٠١٦ رخ ميده.يعني ٤ سال پس از وقايع P4 Arena.:d
Akhihiko كه تو P4 Arena گفته بود كه مي خواد پليس بشه.از اونجايي كه ٤ سال بعد از وقايع P4 Arena تا به الان پليس شده.Naoto هم كه از همون بچگي كاراگاه بود و هنوز هم هست
شخصيت هاي اصلي هم كه دزد هستند:d

نه باو من شخصیت های تازه میخوام :D در حد cameo باشه بسه :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
هوم... :-? فرضیه خیلی جالبیه! یه حسی به من میگه شاید حتی شخصیت های P3 رو ببینیم...
Mitsuru please please please please pleeeeeeeeeeease
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

راستی اینا مگه نگفته بودن که داستان P5 از نظر زمانی موازی با P3 یا P4 اتفاق میافته :-/

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
هوم... :-? فرضیه خیلی جالبیه! یه حسی به من میگه شاید حتی شخصیت های P3 رو ببینیم...
Mitsuru please please please please pleeeeeeeeeeease
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

راستی اینا مگه نگفته بودن که داستان P5 از نظر زمانی موازی با P3 یا P4 اتفاق میافته :-/
باو اینو من جایی ندیدم فقط شماها میگید به خدا :| یه لینکی چیزی بدید منو راضی کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر