Persona Game Community

Waifu مورد علاقتون؟:D

• Yukari Takeba از P3

رای‌ها: 0 0.0%
  • Mitsuru Kirijo از P3

رای‌ها: 6 37.5%
  • Fuuka Yamagishi از P3

• Aigis از P3

رای‌ها: 1 6.3%
  • Chie Satonaka از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Yukiko Amagi از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Rise Kujikawa از P4

• Naoto Shirogane از P4

• Labrys از P4 Arena

• Rei از PQ

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
والا اون که حوصلش سر رفت اومده بود تو inaba داشت Tofu درست میکرد ×_× این که نشد پول در اوردن . بخواد همونجا بمونه که جیب ته میکشه D: لول
ولی انصافا من انتخابه دوم بعده Yukiko میشه همین Rise. یکی از fun ترین شخصیتهایی هست که توی Persona دیدم ....

او اوه ! یاده Ai انداختی من رو لول ... اون که خنده بود. کلاسش ditch میکرد توی انیمش. فقط میزدن بیرون - اونم یه حالت خیلی typical . ×_× ولی خوشگل بود !

اره بازی کردم لول :/ ولی کلا در حالت کلی خیلی caring ظاهر میشه اولش ....

×_× کلا اون بازی همش cutness خالصه ....

Dancing All Night که کلا تو یه بعده دیگس ×_× مارگارت واقعا خندس توش :/
ولی شصخیت جالبه

igor هم باید میزاشتن برقصه !!

منظورم کار کردن به عنوان یک Idolه:dبا این کارش کلی پول به جیب میزنه
تو وقایع P4 او این کار رو ول کرد ولی از P4 Arena به بعد به این کارش برگشت:d

چه خوب فکر کردم اصلا تو این جا Rise فن نداریم:bighug:

اره Ai هم خوشگله ولی از این دخترای از خود راضی متنفرم:|هر چند اخراش درست میشه:d

P3 FES چندان هم همش Cutsence نبودا:d
اگه میگفتی بیشترش دیالوگ بود قبول:d

Igor رو به عنوان شخصیت قابل بازی نگذاشتند ولی به جاش یک کار دیگه کردند:d
لول:)) واقعا لباس باحالیه:))

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
اتفاقا Yukari میتونه بعضی اوقات به یک B!tch تبدیل بشه:|اونایی که P3FES رو بازی کردند میفهمند چی میگم:d
تصحیح میکنم: Yukari در واقع THE B!TCH هست! فقط بلده میتسورو رو فحش بده زنیکه! ریسه هم که pop Idol هست پس طبیعتا ازش متنفرم :D fun هست بعله ولی من استانداردام فرق داره:> یوکیکو هم اصلا تو دل برو نیست :| با اون خنده های هیستریکش:))
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خبری فوری
سایت اتلوس آپدیت شده
مدلش عوض شده، سمت چپ روی پرسونا 5 که بزنید میبینید تاریخ عرضه رو نوشته...:Late 2015
در ضمن من الان زدم نوشته under construction! ببینیم شاید عوض میخوان بکنن! در واقع خودتون رو برای ریلیز اواخر 2015 آماده کنید!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منظورم کار کردن به عنوان یک Idolه:dبا این کارش کلی پول به جیب میزنه
تو وقایع P4 او این کار رو ول کرد ولی از P4 Arena به بعد به این کارش برگشت:d

چه خوب فکر کردم اصلا تو این جا Rise فن نداریم:bighug:

اره Ai هم خوشگله ولی از این دخترای از خود راضی متنفرم:|هر چند اخراش درست میشه:d

P3 FES چندان هم همش Cutsence نبودا:d
اگه میگفتی بیشترش دیالوگ بود قبول:d

Igor رو به عنوان شخصیت قابل بازی نگذاشتند ولی به جاش یک کار دیگه کردند:d
لول:)) واقعا لباس باحالیه:))
lol این Igor عالیه ×_× :/

100% ×_× اره اومده اونجا بلکه یکم chillax کنه . کلا وضعش خوبه. waifu material داره از این رو که جایه مرد و زن عوض میشه. مرده خونه داری میکنه و rise هم بشکه بشکه پول میاره تو خونه :))

به ! من فنه Rise ام بی برو برگشت ×_× بین دخترها no.1 ام Rise بعده Yukiko بعد Mitsuru
شخصیته حالبی داره این بشر کلا ...

بد تایپ کردن کلا. منظورم Persona Q بود . Cuteness کامله لول :/

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
lol این Igor عالیه ×_× :/

100% ×_× اره اومده اونجا بلکه یکم chillax کنه . کلا وضعش خوبه. waifu material داره از این رو که جایه مرد و زن عوض میشه. مرده خونه داری میکنه و rise هم بشکه بشکه پول میاره تو خونه :))

به ! من فنه Rise ام بی برو برگشت ×_× بین دخترها no.1 ام Rise بعده Yukiko بعد Mitsuru
شخصیته حالبی داره این بشر کلا ...

بد تایپ کردن کلا. منظورم Persona Q بود . Cuteness کامله لول :/
خوب پس عالی شد:bighug:یک فن Rise دیگه هم تو این تاپیک هست!:bighug:
اره با این که PQ رو بازی نکردم ولی میدونم زیاد دیالوگ و Cutsence داره.البته باز نسبت به 3 و 4 کم تره:dاونا اصلا یکی دو ساعت طول میکشه تا به بخش مبارزاتش برشه
باز PQ حذاقل نیم ساعت میکشه:d
اره چند تا ویدیو از Walkthrough از PQ دیدم:dاز این لحظات تو بازی زیاد هست و واقعا عالیه:x

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بابا چرا از این نظرسنجی های جنجالی توی این موقع فصل میذارییییییییییییید :(( :(( میذاشتید بعد از امتحانا که بیایم حسابی حرف بزنیم راجع بهش :d فعلاً اللحساب نظرم رو میگم :d

واقعاً نمیدونم با وجود بانو Mitsuru میشه به هیچ کدوم از کاراکترای سری فکر کرد یا نه :d اصلاً یه دونه باشن ایشون :d یه چندتا Fanart زیبا از این بانوی زیبا و دوست داشتنی و اشرافی و مهربون و مصمم و جدی و محکم و مسئولیت پذیر و مرموز و همه چی تموم و اصلاً عاشقشم :d
5tjh_1.jpg

kxlf_2.jpg

7tfo_3.jpg

17hy_4.jpg

w5vz_mitsuru_kirijo_by_lelapinagile-d700k30.png.jpg

پ.ن: عکس شماره 3 تو حلقم، اونم دو لا پهنا :d

راستش من اصلا تو بازیها به شدت وفادارم :d اصولا تو پرسونا 3 نمیتونستم به هیچ کس جز میتسورو اهمیت بدم :d
تو بقیه بازیها هم همینطور :d فقط یه نفر
جالب اینجاست که من برعکس شما توی بازی زیاد وفاداری به خرج نمیدم :d اگه بشه cheat کرد و منم تو فاز شیطنت باشم cheat میکنم حتماً. توی P4 GE هم با 3 نفر همزمان بودم :d ولی در مورد Mitsuru اصلاً نمیتونستم به شخص دیگه ای فکر کنم. فقط و فقط Mitsuru.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
توی پرسونا 3 که همه ی رمانس هارو مگس کردم تو پرسونا 4 فقط نا اوتو موند :D
بگذریم، پس فردا E3 هست! پرسونا 5 هم یه حضور کوچیکی داره :D

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
محتویات بلوی ری که همراه نسخه ی پیش خرید شده P4 Dance میاد اعلام شد:
The first trailer for Persona 5
The second trailer for Persona 5
The Persona Super Live 2015 announcement video (2015)
The Sony Computer Entertainment conference announcement video (2014)
The News Flash Persona Channel announcement video (2014)

منبعhttp://Read more at http://www.sili...ew-trailer-for-persona-5/#k2zAPP7AGvjGsVa8.99]

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
واقعیت اینه که الان من دعا دعا میکنم بازی تاخیر بخوره برا 2016 :| مثلا اواخر بهار یا اوایل تابستون :|
بعله :| از بالا فرمان اومده که حتی PC هم قراره جمع بشه امسال ( کنکور لعنتی :| ) یعنی حتمی نمیتونم دانلودش بکنم :|
راستی میدونستید پرسونا 3 و 4 حدود 4 ماه قبل از انتشارشون تاریخشون معلوم شده؟!
فحشم بدید ولی واقعا ترجیح میدم اینطوری بشه :))
hEkdkmT.gif
تدی رو :d

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
من تنها بازی ای که منتظرش هستم P5 هست و خوشحالم که دو-سه نفر اینجا بهش اهمیت میدن. یادمه هم 3ـش هم 4ـش رو مجبور شدم دانلود کنم. با توجه به اینکه خرید یک کنسول صرفا برای یک بازی، حتی اگر اون بازی P5 باشه ارزشی نداره، واقعا موندم چیکار کنم تا به لقای این بازی برسم.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
من تنها بازی ای که منتظرش هستم P5 هست و خوشحالم که دو-سه نفر اینجا بهش اهمیت میدن. یادمه هم 3ـش هم 4ـش رو مجبور شدم دانلود کنم. با توجه به اینکه خرید یک کنسول صرفا برای یک بازی، حتی اگر اون بازی P5 باشه ارزشی نداره، واقعا موندم چیکار کنم تا به لقای این بازی برسم.
عزیز مطمین باش ارزشش رو داره که یک PS4 بگیری
بازی های زیادی روی PS4 میاد(انحصاری و غیر انحصاری) و همین بازی ها باعث میشند که ارزش خریدن PS4 بیشتر بشه
البته اگه فقط از بازی هایی مثل Persona خوشتون میاد بهترین گزینه باز هم همین PS4ه
نه به خاطر این که P5 برای این کنسول میاد
بلکه به خاطر تیم سازنده پرسونا ارزش خریدن PS4 بیشتر میشه
الان تیم سازنده پرسونا یک استدیو به نام P Studio ساختند(البته هر چند این استدیو زیر مجموعه ای از ATLUSه)
وقتی این تیم میاد یک استدیو میسازه نشون میده که از این به بعد نمی خواند فقط بازی های مربوط به پرسونا بسازند بلکه می خوان IP های جدیدی مثل Catherine خلق کنند(خودتون اگه Catherine رو بازی کردید میدونید بازی خیلی منحصر به فردی بود)
به خاطر همین اگه فکر میکنید برای یک بازی(P5) ارزشش رو نداره یک کنسول جدید بگیرید،پس حداقل بازی های اینده P Studio هم در نظر بگیرید
خدایی بازی های اینده P Studio ارزشش رو داره که برای کنسول بگیرید:d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
شما اگه پلی 3 که بخری با اون همه بازی خوب طرفی!
از اینورم 4 هم بگیری آینده ی خوبی داره!البته برای خریدن 4 اصلا عجله نکن :D بزار چندتا بازی مورد علاقت مثل همین پرسونا 5 بیاد بعد بگیرش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر