Borderlands: The Handsome Collection

خب شایعاتی که چند وقت پیش به گوش می رسید دیشب تایید شد و دو بازی Borderlands 2 و Borderlands: Pre-Sequel قرار هست در تاریخ 7 فروردین (27 مارس) برای کنسول های نسل 8 یعنی PlayStation 4 و Xbox One منتشر بشه؛

هر دو عنوان موجود در The Handsome Collection با گرافیک HD و ریمستر شده منتشر می شوند و برای اولین بار در این سری بازی ها شاهد قابلیت تقسیم صفحه (split screen) برای چهار بازیکن هستیم. اگر قبلاً در کنسول های Xbox 360 و یا Playstation 3 این بازی رو خریداری کرده بودید، می تونید فایل های Save خودتون رو به این بازی منتقل کنید.
این دو عنوان قرار هست به صورت کامل در اختیار خریداران قرار بگیره یعنی Season Pass و DLC های هر دو بازی برای خریداران قابل دسترس خواهد بود.

لینک دانلود تریلر معرفی بازی:
http://gamefa.com/go.php?http://gam... Handsome Collection Announcement Trailer.mp4

باکس آرت (احتمالی):

- - -ویرایش - - -

نسخه Limited بازی هم معرفی شد که Borderlands: The Handsome Collection limited edition نام داره و شامل تمام چیز هایی می‌شه که توی نسخه معمولی بازی وجود دارد به علاوه یک مدل قابل کنترل از Claptrap محبوب! این ربات رو میشه به وسیله ی دستگاه های Android و iOS کنترل کرد. به علاوه دوربین هایی که در چشم این روبات وجود دارند، به شما اجازه میده در تلفن همراه خودتون از چشم این ربات ببینید. و Claptrap به عنوان پاداش، داستان هایی از بازی رو برای شما تعریف می کنه.

تصویر این ربات:

این مجموعه محدود به ۵,۰۰۰ نسخه در جهان است و از امروز برای پیش خرید با قیمت ۲۶۹٫۹۵£/ ۳۹۹$ (تقریباً 1 میلیون و دویست هزار تومن) موجود است.

آخرین ویرایش:

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
یه چیزی بود نمی دونستم کجا بگم به نظرم اینجا بهتر از همه جا اومد:d

اونایی که فیلم Mad Max رو تماشا کردن، دقت کردید چقدر دنیاش شبیه دنیای Borderlands هست؛ مخصوصاً شماره 2 این سری

البته خودِ مد مکس که به نظرم فیلم چرتی بود واقعاً ولی تشابه این دو واسم جالب بود
البته بالعکسش درسته، در حقیقت Borderlands خیلی از Mad Max الگو برداری کرده، نسخه یک هم بیشتر از نسخه 2 شبیه Mad Maxـه چون خیلی بیشتر تم فرا-آخرالزمانی داره Borderlands 1

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
البته بالعکسش درسته، در حقیقت Borderlands خیلی از Mad Max الگو برداری کرده، نسخه یک هم بیشتر از نسخه 2 شبیه Mad Maxـه چون خیلی بیشتر تم فرا-آخرالزمانی داره Borderlands 1
آره اصلاً حواسم به اون مد مکس های قدیمی نبود؛
شاید واقعاً ازش ایده گرفته باشن واسه ساخت بازی

ولی توی این Fury Road بعضی از لباسا انگار دقیقاً از خود بازی زده بودن بیرون؛ حتی خشونت و دیوونگی که وجود داره خیلی شبیه به همدیگه می کنه این دو سری رو

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
آپدیت جدیدی برای بازی منتشر شد؛
ورژن 1.03
در صورتی که آپدیت های قبلی رو داشته باشید حجمش 2.1 گیگه و اگه نداشته باشید حدود 10.5 گیگابایت

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
بازی تو COOP SALE سونی 55 درصد تخفیف خورده و شده 27 دلار برای اعضای معمولی و برای اعضای پلاس 24 دلار. یه کدی هم سونی داده تو همون صفحه اصلی استور که تخفیف 10 درصدی به خریدتون اعمال میکنه که میتونید اون کد رو هم بزنید و بازی رو تا 21 دلار و 80 سنت پایین بیارید :D من که بازیو خریدم همینجوری و فعلا در حال دانلودم، برای کسایی که این بازیو نسل قبل بازی نکردن به هر دلیلی، این بهترین فرصته.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان بازی borderlands pre s اون باس دوم که برق تولید میکنه هر کاری میکنم نمیتونم بزنمش ؟؟؟ راه حلی برای زدنش میگید؟؟؟نمیشه دو نفری انلاین با هم بازی کنیم بزنیمش

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان بازی borderlands pre s اون باس دوم که برق تولید میکنه هر کاری میکنم نمیتونم بزنمش ؟؟؟ راه حلی برای زدنش میگید؟؟؟نمیشه دو نفری انلاین با هم بازی کنیم بزنیمش

لول من هم 6 هست. کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟؟؟؟

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
اقا این بازی تو download list من همینطوری مونده؟
یه 4 گیگ بگیرم جله ، کسی هنوز بازی میکنه؟!
نیایم تنها بمونیم ؟!! :d
solipoli13

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
اره دقیقا. یعنی اعصلبمو داغون کرده. راهکارتون چیه برا زدنش؟؟؟
با سلاح و شیلد قوی میشه زدش؛ یادمه بعضی وقتا زمین رو به برق وصل می کرد خیلی آسیب میزد
به اون باتری ها (یا هر چی که هست) پشتش تیر بزنی بهتره
شما هم باید کلاً توی Pre زیاد این طرف و اون طرف بپری؛ مثل 2 نیست

- - -ویرایش - - -

اقا این بازی تو download list من همینطوری مونده؟
یه 4 گیگ بگیرم جله ، کسی هنوز بازی میکنه؟!
نیایم تنها بمونیم ؟!! :d
solipoli13

من هم 2 و هم Pre رو قبلاً روی PC رفتم؛ الان روی PS4 وسطای دو هستم و Pre رو هم شروع نکردم
پایه بازی هستم - البته بعد از امتحانات دانشگاه:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
با اینکه بعید میدونم، ولی زیر خاکی بیارم بالا شاید خبری شد:-"
کسی بازی رو داره(PS4) کمک بنماید و تروفی های Co Op بازی رو بگیریم؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟