Borderlands: The Handsome Collection

خب شایعاتی که چند وقت پیش به گوش می رسید دیشب تایید شد و دو بازی Borderlands 2 و Borderlands: Pre-Sequel قرار هست در تاریخ 7 فروردین (27 مارس) برای کنسول های نسل 8 یعنی PlayStation 4 و Xbox One منتشر بشه؛

هر دو عنوان موجود در The Handsome Collection با گرافیک HD و ریمستر شده منتشر می شوند و برای اولین بار در این سری بازی ها شاهد قابلیت تقسیم صفحه (split screen) برای چهار بازیکن هستیم. اگر قبلاً در کنسول های Xbox 360 و یا Playstation 3 این بازی رو خریداری کرده بودید، می تونید فایل های Save خودتون رو به این بازی منتقل کنید.
این دو عنوان قرار هست به صورت کامل در اختیار خریداران قرار بگیره یعنی Season Pass و DLC های هر دو بازی برای خریداران قابل دسترس خواهد بود.

لینک دانلود تریلر معرفی بازی:
http://gamefa.com/go.php?http://gam... Handsome Collection Announcement Trailer.mp4

باکس آرت (احتمالی):

- - -ویرایش - - -

نسخه Limited بازی هم معرفی شد که Borderlands: The Handsome Collection limited edition نام داره و شامل تمام چیز هایی می‌شه که توی نسخه معمولی بازی وجود دارد به علاوه یک مدل قابل کنترل از Claptrap محبوب! این ربات رو میشه به وسیله ی دستگاه های Android و iOS کنترل کرد. به علاوه دوربین هایی که در چشم این روبات وجود دارند، به شما اجازه میده در تلفن همراه خودتون از چشم این ربات ببینید. و Claptrap به عنوان پاداش، داستان هایی از بازی رو برای شما تعریف می کنه.

تصویر این ربات:

این مجموعه محدود به ۵,۰۰۰ نسخه در جهان است و از امروز برای پیش خرید با قیمت ۲۶۹٫۹۵£/ ۳۹۹$ (تقریباً 1 میلیون و دویست هزار تومن) موجود است.

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا من یه چندتا GOLDEN KEYS SHIFT CODE دارم بعد این کد هارو باید کجا زد دقیقا ؟ :D

تو sanctuary که میری جایی که توش میری برا fast travel توش یه صندوقچس میری که بازش کنی ازت یدونه key کم میکنه و ایتمای شاخی ممکنه بهت بده.شانسیه ولی چندبار اسلحه های خیلی خفنی داد بهم:d فقط یهو همشونو خرج نکن چون بسته به لولت ایتم میده نگه دار لولت رفت بالا بزن که حیف نشن
اینم کد بوردرلند 2 هست تو منو برو extras قسمت شیفت کد بزن کدو 25 تا GOLDEN KEYS بهت میده:
KTKTT-ZSFWS-R3CHC-9BW33-3JW3H

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بالاخره منم بازی رو گرفتم
دارم BL2 رو برای بار اول با Gaige می رم (قبلاً Commando بودم)، جریان این Anarchy چیه؟
کسی با این کلاس پیش رفته؟ خوبه؟
یا با Psycho برم؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Gaige خیلی عالیه، بخصوص با Anarky
هر Last hitـی که بگیری با یکی به Stack های آنارکیت اضافه می کنه، هر Stack هم 1.75% به دمیجت اضافه می کنه، و 1.75% کم می کنه از دقت سللاحت. این Stack های خیلی خیلی تعدادشون می ره بالا به 200 250 اینا می رسن خیلی راحت تا 600 هم بالا می رن. کلی دمیج می دی، از اون در چون دقت سلاحت کم می شه با هر استک و از سمت دیگه به خاطر یکی از Skill های Gaige، تیر هات با یه شانسی ممکنه چندین بار کمونه کنن، برای همین تو محیط های Indoor خیلی راحت همرو می زنه Gaige. برای Co op زیاد خوب نیست چون Gaige زیاد وابستست به Last hit

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
Gaige خیلی عالیه، بخصوص با Anarky
هر Last hitـی که بگیری با یکی به Stack های آنارکیت اضافه می کنه، هر Stack هم 1.75% به دمیجت اضافه می کنه، و 1.75% کم می کنه از دقت سللاحت. این Stack های خیلی خیلی تعدادشون می ره بالا به 200 250 اینا می رسن خیلی راحت تا 600 هم بالا می رن. کلی دمیج می دی، از اون در چون دقت سلاحت کم می شه با هر استک و از سمت دیگه به خاطر یکی از Skill های Gaige، تیر هات با یه شانسی ممکنه چندین بار کمونه کنن، برای همین تو محیط های Indoor خیلی راحت همرو می زنه Gaige. برای Co op زیاد خوب نیست چون Gaige زیاد وابستست به Last hit

Psycho چی؟ شما با هاش رفتی؟
من یکم رفتم یه جوری مثل Trevor توی GTA می مونه :d
قابلیت های ویژه شون هم شبیه به همه:d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
این SIREN خیلی داغونه یا من حس میکنم ؟ اصلا قدرت جالبی نداره . طرف رو 10 ثانیه میفرسه هوا ! بدرد نمیخوره اصلا . کاش یه کلاس دیگ برداشته بودم تو درگیری 2 زار بیارزه :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این SIREN خیلی داغونه یا من حس میکنم ؟ اصلا قدرت جالبی نداره . طرف رو 10 ثانیه میفرسه هوا ! بدرد نمیخوره اصلا . کاش یه کلاس دیگ برداشته بودم تو درگیری 2 زار بیارزه :D
Siren خوب چون Supportـه. خیلی هم Support خوبی هست اگه بخوای Co op بری، ولی Solo بازی کردن باهاش می تونه یکم سخت باشه. حالا که با این به مشکل خوردی پس بدون وقتی خواستی The pre-Sequel بازی کنی، Aurelia رو برنداری چون اون یکی از Skill tree هاش کاملا Co op محوره و بیشتر به درد Co op می خوره شخصیتش (کلا از من به همتون نصیحت، به دلایلی کاملا منطقی بهترین شخصیت Athena، TPSـست اونو بردارید وقتی خواستید برید:d)

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
Siren خوب چون Supportـه. خیلی هم Support خوبی هست اگه بخوای Co op بری، ولی Solo بازی کردن باهاش می تونه یکم سخت باشه. حالا که با این به مشکل خوردی پس بدون وقتی خواستی The pre-Sequel بازی کنی، Aurelia رو برنداری چون اون یکی از Skill tree هاش کاملا Co op محوره و بیشتر به درد Co op می خوره شخصیتش (کلا از من به همتون نصیحت، به دلایلی کاملا منطقی بهترین شخصیت Athena، TPSـست اونو بردارید وقتی خواستید برید:d)

راستی BORDERLANDS 2 طولانی تره بخش داستانی و مراحل فرعیش یا PRE SEQUEL ?
بعد الان این SIREN فعلا که نصف مراحل اصلی رو رفتم خوب بوده فقط میگم اصلا قابلیت جالبی واس تک نفره نداره متاسفانه :(

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
راستی BORDERLANDS 2 طولانی تره بخش داستانی و مراحل فرعیش یا PRE SEQUEL ?
بعد الان این SIREN فعلا که نصف مراحل اصلی رو رفتم خوب بوده فقط میگم اصلا قابلیت جالبی واس تک نفره نداره متاسفانه :(
Borderlands 2
کدوم Skill treeـتو داری آپگرید می کنی؟ چون یکیشون حسابی OP می کرد قابلیتت رو یادم نیست الان کدومه :d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
Borderlands 2
کدوم Skill treeـتو داری آپگرید می کنی؟ چون یکیشون حسابی OP می کرد قابلیتت رو یادم نیست الان کدومه :d

هر 3 تاشو :D . نگاه میکنم ببینم کودوم بهتر چیز میده اونو میگیرم :D
حالا یه گوگل سرچ بزن ببین اسکیل هاشو بگو اونارو بگیرم لووول :D
راستی این Phaselocked چیه ؟ :|

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اخ اخ دهنم اسفالت شد . این باس پرنده هه چقدر سخته . لامصب خودشو میکوبه زمین در جا میمیرم ؟
اقا راه زدن این چیه ؟
با فرار و دوج که ما والا نتوسنتیم بزنیمش ! هرچی هم فرار میکنم و دوج میدم باز وقتی خودشو میکوبونه به زمین پودر میشم :(

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اخ اخ دهنم اسفالت شد . این باس پرنده هه چقدر سخته . لامصب خودشو میکوبه زمین در جا میمیرم ؟
اقا راه زدن این چیه ؟
با فرار و دوج که ما والا نتوسنتیم بزنیمش ! هرچی هم فرار میکنم و دوج میدم باز وقتی خودشو میکوبونه به زمین پودر میشم :(

با راه خاصی من نزدمش بقیه رو نمیدونم ولی کاری نداشت:dایدیمو که داری میخوای اینوایت کن با هم بزنمیش اسونه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
با راه خاصی من نزدمش بقیه رو نمیدونم ولی کاری نداشت:dایدیمو که داری میخوای اینوایت کن با هم بزنمیش اسونه

زمش رفت :D
باس های بعدیش چطورین ؟ کلا توی مراحل اصلی بجز این چندتا باس دیگ مونده دهن ادمو سرویس کنه ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر