چه مدت زمان طول می کشد تا تمام بازی های Steam Library تان را به پایان برسانید !

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
تاحالا کنجکاو بوده اید که چه مدت زمانی طول خواهد کشید تا تمام بازی های Steam Library تان را تمام کنید؟ مثل اینکه تنها نیستید !

1976314216625513532_hell_no-584x600.jpg

اگر به سایت SteamLeft بروید و یوزرنیم خود را در باکس مورد نظر وارد کنید ، یک برآورد از مدت زمانی که برای به پایان رساندن بازی هایتان نیاز دارید دریافت می کنید.

آپشن دیگری برای Sign-in کردن از طریق اکانت Steam نیز در این سایت وجود دارد، اما من شخصا این کار را به شما توصیه نمی کنم و مطمئن هستم شما در هرصورت این کار را انجام نمی دید. تا زمانی که پروفایل شما عمومی (Public) باشد، سایت از طریق نام شما اطلاعات را دریافت می کند.

بسته به اینکه چند بازی را از طریق استیم ، key یا DVD های فیزیکی خریداری کرده باشید ، مدت زمان باقی مانده میتواند مختلف باشد.

این سایت تا به الان 82,348 کاربر استیم را چک کرده است و طولانی ترین زمان محاسبه شده 43,933 ساعت : این 5 سال و 5 روز و 13 ساعت و 54 دقیقه می باشد !

میانگین زمان تمام کردن تمام بازی های استیم 2,208 ساعت یا 92 روز و 35 دقیقه می باشد.

مدت زمان کلی برای به پایان رساندن بازی های اکانت تمامی بازیکنانی که در این سایت هستند؟
181,873,175 ساعت ! یا 20,761 سال و 283 روز و 23 ساعت و 39 دقیقه !

این سایت حتی مثال هایی از کارهایی که می توانستید به جای بازی کردن انجام دهید را بررسی می کند مانند اینکه 100 بار یا بیشتر با تایتانیک سفر کنید که غیر ممکن است چون تایتانیک در سفر اولش قرق شد!

برای سرگرمی ، من چند تا از مال خودم (نویسنده) را پست می کنم.

به یاد داشته باشید که من بازی های زیادی را در این اکانت استیم ندارم ، پس به اون زیادی که شما فکر می کنید نیست.

منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر