سونی : تجارت موبایل را واگذار میکند

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
دوستان بابای من سهام دار شرکت ماکروسافت نیست ...ولی نمیدونم شاید بابا های شما سهام دار سونی باشه....خیلی تاسف میخورم که چرا اینجوری اینقدر کورکورا همه سونی رو میپرستن.... من12سال پیش یه سونی 1 شروع کردم ....سونی 2 ادامه دادم ولی بعدش به پی سی پناه بردم ...پی سی به نظرم تا 2013 پیشتر جواب نداد...از اون به بعد باید ماهی یک بار سیستم ارتقاع داد.... تصمیم گرفتم هر از گاهی برای بازی به کلوب های بازی برم....من واقعا اختلاف کیفیت ایکس360 و پلی استیشن3 رو حس کردم (با تمام وجودم)
دسته های فوق العاده بی کیفیت سونی 3 گرافیک 3 بعدی ضعیف تر نسبت به ایکس 360 ... یعنی با مقایسه عینی تفاوت pes 15 و همچنین fifa 15 و gta v بین 360 و سونی3 که واقعا ضعف شدید ps رو متوجه شدم تویه گرافیک و دو ماه پیش ایکس وان گرفتم ...و واقعا از حرفه ای بودنش ....گرافیکش لذت میبرم....
فقط کافیه شما هم برید youtube البته با هات استپات یا هر چیز دیگه ِ.....سرچ کنید ...
Xbox One vs ps4 Graphics Comparisons

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان بابای من سهام دار شرکت ماکروسافت نیست ...ولی نمیدونم شاید بابا های شما سهام دار سونی باشه....خیلی تاسف میخورم که چرا اینجوری اینقدر کورکورا همه سونی رو میپرستن.... من12سال پیش یه سونی 1 شروع کردم ....سونی 2 ادامه دادم ولی بعدش به پی سی پناه بردم ...پی سی به نظرم تا 2013 پیشتر جواب نداد...از اون به بعد باید ماهی یک بار سیستم ارتقاع داد.... تصمیم گرفتم هر از گاهی برای بازی به کلوب های بازی برم....من واقعا اختلاف کیفیت ایکس360 و پلی استیشن3 رو حس کردم (با تمام وجودم)
دسته های فوق العاده بی کیفیت سونی 3 گرافیک 3 بعدی ضعیف تر نسبت به ایکس 360 ... یعنی با مقایسه عینی تفاوت pes 15 و همچنین fifa 15 و gta v بین 360 و سونی3 که واقعا ضعف شدید ps رو متوجه شدم تویه گرافیک و دو ماه پیش ایکس وان گرفتم ...و واقعا از حرفه ای بودنش ....گرافیکش لذت میبرم....
فقط کافیه شما هم برید youtube البته با هات استپات یا هر چیز دیگه ِ.....سرچ کنید ...

خدا خیرت بدا یه مدتی بود اینقدر نخنديده بودم

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
حالت خوبه ؟! یه چایی نبات بخور روبراه شی ! این چرندیات چیه تایپ کردی مرد مومن آخه؟

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سونی کنسول خوبی داره قبول ولی ایکس باکس وان هم چیزی کم نداره ، هر کس با کنسولی که دلش مخیواد لذت میبره نیاز نیست نظرمون رو بکنیم تو حلق یارو ! ;)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اولا اینجا تاپیک موبایله نه تاپیک کنسول که بیاد از چیزی که ندارید فخر فروشی کنید نه استخدام کمپانی هستید نه سهامدار این کمپانی ها هستید نه موسس این کمپانی ها هستید پس از چیزی که نیستید حرف نزنید

دوم اینکه اگر عمر گیمرتون به نسل شیش برسه مدونستید بین ایکس باکس 360 و ps3 یه تفاوت بود اینکه سونی چیدمان سخت افزاری ps3 انقدر پیچیده طراحی کرد که هک نشه کنسول که همینم شد و سال ها ps3 هک نشد و الانم هم دردسر داره و هزینه بره

بخاطر این چیدمان پیچیده بازی ها مولتی که روی هر دوتا کنسول میومدن روی ایکس باکس بهتر جواب میدادن تا وسطا نسل این روند ادامه داشت که بعد وضع ps3 کم کم بهتر شد و قدرت واقعیشو به نمایش گذاشت

و صد البته خود سونی اعلام کرد دیگه در ps4 از چیدمان پیچیده استفاده نمیکنه و مانند wii u و xbox one خواهد بود

حالا کسی میاد میگه فلان کنسول برتره حرفی زده که تو قوه تخیل خودش آرزوشو داشته

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
الان یه سوال برای من پیش اومده جدا دو ستان دارن جواب ایشونو میدن؟؟؟کسی که حتی جرات نداره با اکانت اصلیش بیاد با یه یوزر جدید میاد ارزش جواب دادن داره واقعا؟؟؟به قول دوستان بعضی از پستا صرفا جهت خنده هستن باید بخونیو بخندیو رد شی همین:)

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
من خیلی خوشحالم که خدا ps4 و کلا سونی رو به ما داده ......که باعث میشه ماکروسافت برای ارتقای کسنول خودش تلاش کنه ...کلا نداشتن رقیب باعث از بین رفتن کیفیت یه کالا میشه ..من خودم از سونی متشککرم که باعث پیشرفت روز افزون ماکروسافت میشه.........خدا کنه بخش کنسولش پا پرجا بمونه تا ما ماکروسافتیا حال کنیم بیشتر ..دوست عزیزی که هی اکانت عوض میکنی ...داری ضعف خودت و کنسولت رو نشون میدی .....حالا یه بار تویه عمرت به سونی 4 رو از دور دیدی که داری خودتو واسش میکشی ...من لااقل همین الان دارم با xbox one فیفا 15 بازی میکنم که اینو برات مینویسم ...... .....

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
اگر فن های کنسول ندیده سونی از حرفام ناراحت شدید ببخشید ..نمیدونستم اینقدر بی جنبه اید .....
اصلا به من چه این چیز ها ...من بازیهای خودمو با کنسول خودمو میکنم ..شما هم با سونیتون حال کینن

کمتر خودتونو عصبانی و وقت منو طلف کنین

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اونوقت سامسونگ یه مشت گوشی آشغال تحویل ملت میده و روز به روز به سودش اضافه میشه!
همه مردمی که سام میخرن نمیفهمن فقط شما میفهمی!!! بی دلیل نیست که فروشش خیلی بیشتر از سونیه کیفیتشم بهتره!

پراید پر فروش ترین ماشین کشوره ...عایا با کیفیت ترین هم هست؟؟؟
الان ایران رو جز بازار جهانی حساب کردی؟:))

واقعا امیدوارم اینکارو بکنه و تا میتونه سرمایه به مدیا و بخش سرگرمی تزریق بکنه!!! امیدوارم خبر درست باشه!
من میترسم دیگه سرمایه ای نمونده باشه که بشه تزریق کرد! شاید حتی بودجه بخش گیمشم کم کنه

حالا دوستم تویه این 1 سال یک بازی اچ دی نکرده 24 ساعته باطریش خالی با یه لاین دمای گوشی 50 درجه.....مال من که خیلی هم کم فروش بود ....یک بار شکر خدا هنگ نکرده تویه 1 سال40 ساعت میانگین باطری نگه میداره و حداکثر دماش تویه بازی فیفا 15 در حالت نور حداکثر39.8 درجه بوده
وقتی شما تجربات شخصی خودت و اکثرا غلط رو مبنا میزاری برای فروش سونی تو سطح جهانی معلومه کلا حرف خاصی نداری بزنی:D
باطری ربطی به کیفیت نداره! ربط به طراحی رام داره! الان همین آیفون که پرفروشترینه باطریش افتضاحه! یا مثلا نوت 4 باطریش عالیه! داغ شدنم که من خودم Z1 داشتم فاجعه بود! بخاطر بدنه آلمینیومیش گرما رو قشنگ حس میکردی! باطریشم جالب نبود! سامسونگ خیلی بزرگتر از این حرفاس که بشه گفت بی کیفیت کار میکنه و ... بشینی 4 تا سرچ بزنی سودش رو با شرکتایی مثل سونی مقایسه کنی خندت میگیره! سامسونگ زیادی قویه اصلا با سونی مقایسش نکن:D
به طور مثال تو سال 2013 سونی 75 میلیارد دلار درآمد داشته سامسونگ 327 میلیارد! ولی خوب به قول شما بد کیفیته و الکی این همه درآمد داره

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
حق با شماست ......لطفا اگر چیزی دیگه ای میخواین بگید همینجور بنویسید کمتر نقل قول کنید .... من بیکار نیستم که زرت و پرت یه چرندیاتتون رو باید جواب بدم یا حتی بخونم با عرض پوزش ....

من خودم شخصا دلیل ایکس باکس خریدنم رو دسته اش میدونم و شرایط سخت افزاری و نرم افزاریو و پشتیبانی که ماکروسافت بیشتر به فکر متشریاشه و فعالتره ....شاید شما خدای جنگ و امثال اینها دوست داری که میری سراغ ps4 ....... هر کس دلیل خودشو داره ..... ..در ضمن یکم درک فهمتون رو تویه ادبیاتتون به کار ببرید ....زیاد تویه درک بازیهای فانتزی و تخیلی پیشنهاد میکنم تلف نکنید.......

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
ناظما جدیدا خوابن؟ کجان پس؟؟؟؟؟؟؟
ناظما دست بسینه نشستن شما فرمان بدید:)
شما که یوزر قدیمی‌ هستید اینکار بعیده شما میتونید گزارش تخلف بدید بجای اینکه بنویسید ناظما خوابن
پایین سمت راست گزارش تخلف;)

اگر مدیریت محترم سایت هم صلاح میدونن فکر می‌کنم این تاپیک هم قفل شه بهتره دیگه همه میدونن سونی هرروز یه قسمتو یا داره واگذار می‌کنه یا میفروشه خبر تازه‌ای نیست و این تاپیک هم منحرف شده

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
همه مردمی که سام میخرن نمیفهمن فقط شما میفهمی!!! بی دلیل نیست که فروشش خیلی بیشتر از سونیه کیفیتشم بهتره!
من از شما عذرخواهی میکنم :d
حق با شماست ......لطفا اگر چیزی دیگه ای میخواین بگید همینجور بنویسید کمتر نقل قول کنید .... من بیکار نیستم که زرت و پرت یه چرندیاتتون رو باید جواب بدم یا حتی بخونم با عرض پوزش ....

من خودم شخصا دلیل ایکس باکس خریدنم رو دسته اش میدونم و شرایط سخت افزاری و نرم افزاریو و پشتیبانی که ماکروسافت بیشتر به فکر متشریاشه و فعالتره ....شاید شما خدای جنگ و امثال اینها دوست داری که میری سراغ ps4 ....... هر کس دلیل خودشو داره ..... ..در ضمن یکم درک فهمتون رو تویه ادبیاتتون به کار ببرید ....زیاد تویه درک بازیهای فانتزی و تخیلی پیشنهاد میکنم تلف نکنید.......
چی میگه این؟!! =))

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
سامسونگ فروشش بیشتره ....ولی بهترین نیست دوستان

من خودم 10 ها نفر رو دیدم که بدن اطلاع از جنسی که دارن میخرن میرن سامسونگ میخرن ...یعنی وقتی وارد گوشی فروشی میشن به طرف میگن بهم یه گوشیه مثلا 700 تا 1 ملیونی معرفی کن....من از جامعه کوچیک اطرافم مثال میزنم ...مشت نمونه خربار است.....
بین دوستان و آشنایانم هر کس با اطلاع و آگاهی قبلی سراغ گوشی رفته ...اکثرا سونی و اچ تی سی گرفتن.......هر کس سرش رو اندخته پایین رفته تویه فروشگاه از طرف گوشی خواسته .... یا سامسونگ داره یا هواوی

داستان داغ کردن های بیمورد و باطری خالی شدن ها و کیفیت دوربین داغون و هنگ زیاد جزی جدا نشدی از گلکسی اس 4 است.....
اینو هر داشته خیلی زود متوجه شده ... پرفروش بدون اصلا به معنی کیفیت بیشتر نیست میدانه زاییده عواملی مثل
تبلیغات بیشتر
در دسترس بود
مبلغ ارزانتر
عرضه بیشتر

مثل پرفروش بودن پراید در ایران
مثل پر فروش تر بدون و محبوب تر بودن پلی استیشن نسبت به ایکس باکس .....خوب این خودش زاییده چند تا عامله که میتونه یکیش قدیمی تر بودن و نوستالژیکو و خاطره انگیز بود پلب استیشن باشه ...که حداقل سونی تویه این زمینه چندین سال از ماکزوسافت اگر اشباه نکنم جلوتره.....و دیگر این که هر کس شکل و شمایل دسته ایکس باکسو میبینه نا خود آگاه جذب ایکس باکس نمیشه ...منم اوایل دستشو دیدم حالم بهم خورد ولی بعد از یه مدت استفاده واقعا به خوش دست بودنش پی بردم ..در کل نمیشه به قاطعیت گفت فلان کنسول بهتره اصلا این طور نیست...
و ........
سونی هم تویه بخش موبایل فوق العاده بوده ..به طوری خود سامسونگ نو آوری ضد آب رو از سونی کپی زد ...
یادمون نره سونی جزو قدیمی ترین شرکتهای لوازم الکترونیه ..که ارگ بازم اشتباه نکنم از ساخت رادیو در زمان جنگ جهانی کارشو شروع کرده و تا حالا به اینجا رسیده و شاید این یه مانور تبلیغاتی واسه خر کردن رقبا باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر