دانلود از یوتیوب با کدومش روش؟ + درخواست

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
اول اون آنلاین پلیرش مشکل ساز شد صب هم سایتش به زور بالا میومد !

آنلاین پلیر اکثر اوقات اولش خودکار راه میفته که باید با یه کلیک قطعش کنید و اگه سایت دیدید دیر بالا میاد چندبار رفرش کنید درست میشه این مشکلات خیییلی به ندرت اتفاق میفته حالا شانس شما بوده

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بازی در میاره :|
دوست عزیز, نزدیک یک ماه هست که اینترنت کل کشور مشکل (!) پیدا کرده واین چند وقت اخیر اکثر سایت خارجی اصلا باز نمی شوند یا خیلی سخت و با چند بار Refresh کردن باز میشند .
این سایتی که این دوستمون معرفی کرد خوب هست فقط صبر کن تا وقتی که از این برهه زمانی که عبور کردیم شما هم راحت می تونی از این سایت دانلود کنی .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
به نظرم ساده ترین روش که نیازی به هیچ برنامه ای نداره (نمیدونم کسی گفته یا نه) : بعد از این که ویدعوی که تو یوتیوب هست ر انتخاب کردید و در حال پخش هست بالای صفحه بعد از . دو حرف ss را اضافه کنید خیلی راحت مثلا
https://www.ssyoutube.com/watch?v=5BvNHWQ-BiA میبینید که بعد از . دو تا s هستش
فقط کافیه برید بالای صفحه و بعد از . دوتا s اضافه کنید همین

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
شیلتر شدن Free Youtube Video Downloader رو هم به همه دوستان تسلیت میگم:| جون هر کی دوس دارین یه نفر یه راه راحت و خوب بگه که نیازی به شیلتر شکن نباشه.
از شیلترینگ متنفرم:|
شما برو به این آدرس
11youtube.com
فقط چطوری از این استفاده میکنی؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
به نظرم ساده ترین روش که نیازی به هیچ برنامه ای نداره (نمیدونم کسی گفته یا نه) : بعد از این که ویدعوی که تو یوتیوب هست ر انتخاب کردید و در حال پخش هست بالای صفحه بعد از . دو حرف ss را اضافه کنید خیلی راحت مثلا
https://www.ssyoutube.com/watch?v=5BvNHWQ-BiA میبینید که بعد از . دو تا s هستش
فقط کافیه برید بالای صفحه و بعد از . دوتا s اضافه کنید همین
آقا این هم شیلتره که:|
من یه راه دیگه پیدا کردم که مثل 10youtube.com میمونه فقط بجای 10 عدد 13 رو بزارین یعنی www.13youtube.com
فرق خواصی هم با 10youyube.com نداره.
:D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بنده بدون فی ل تر شکن با موزیلا یا IE بدون موشکل از یوت و پ استفاده میکنم با بالاترین سرعت .
ی ترفنده که توسط بچه های شرکت کشف کردیم . :d متاسفانه نمی تونم توضیح بیشتری بدم .

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بنده بدون فی ل تر شکن با موزیلا یا IE بدون موشکل از یوت و پ استفاده میکنم با بالاترین سرعت .
ی ترفنده که توسط بچه های شرکت کشف کردیم . :d متاسفانه نمی تونم توضیح بیشتری بدم .

منم یه سایت گیر اوردم از طیقش مثل باقلوا وارد یوتوب میشه . ولی برای اینکه ترافیکش زیاد نشه متاسفانه نمیتونم ادرس قرار بدم:d

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715

منم روش های زیادی رو بلدم که بدون ***** شکن می تونم وارد یو تو ب بشم متاسفانه نمی تونم توضیح بیشتری بدم.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
جالبه ! لینک های دانلود یوتیوب هم *****ه ! اگه کسی سایتی بلده بگه خواهشا عین بچه 2 ساله ها ننویسید من میدونم ولی نمیگم و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر