* روش جدید گرفتن اکانت 2 روزه ایکس باکس لایو *

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
- برای این روش باید از وی - پی - ان با سرور آمریکا استفاده کنین.

- خب ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید : wm6.walmart.com/BeSnackReady-xbox.aspx

(چون خودم تست کردم روی مرورگر Chrome و IE جواب نمیده...از مرورگر Opera استفاده کنید.)

این صفحه براتون باز میشه :

vhdzfg8ca84iy48zhj7z.jpg

- خب در این قسمت ابتدا ایمیل خودتون رو در قسمت Email Address وارد می کنید...Date of Birth رو هم هر تاریخی خودتون دوس داشتید بزنید...برای Zip Code ّهم یک عدد 5 رقمی به دلخواه خودتون (مثلا 98475) وارد کنید.

- در قسمت های Code 1 و Code 2 ابتدا این کد رو وارد کنید : 529317909

حالا به جای دو رقم آخر (09) دو رقم دلخواه برای کد اول و دو رقم دلخواه دیگه برای رقم دوم وارد کنید (‌مثلا 529317946 - 529317926 )

- حالا در قسمت Time Stamp 1 عدد 1:53 و در قسمت Time Stamp 2 عدد 1:56 رو مانند شکل زیر وارد کنید :

2ss3y6kmq877bnjaa79g.png

- اون شکلی رو هم که گوشه سمت راست تصویر میبینین کاملش کنین و بعد گزینه Submit رو فشار بدین(حتما این کارو انجام بدین قبل از اینکه به مرحله بعد برین).در این قسمت با خطای زیر مواجه میشین :

rcnvw8smvhn2jbs2lwsl.png

- برای حل این مشکل موستون رو ببرین روی قسمت Time Stamp 2 کلیک کنین بعدش کلید Enter کیبوردتون رو فشار بدین...میبینین که دیگه اون خطا نمیاد و یه صفحه به شکل زیر براتون باز میشه :

ew5h8abnctxmj60d6cyv.jpg

- خب دیگه کار تموم شد...به ایمیلتون برین و میبینین که ایمیلی با عنوان Your Code Is Here! براتون اومده...بازش کنید و روی Get Your Code کلیک کنید تا کدتون رو بهتون نمایش بده.

j9lrfodmykps7inivzco.jpg

* با استفاده ازاین روش میتونین هرچند تا کد که میخواین بگیرین ولی باید واسه هرکدوم یک ایمیل جدا داشته باشین.
** حتما باید از وی - پی - ان با سرور آمریکا استفاده کنید.
*** اگه ایمیلی که براتون اومده گزینه Get your code ش کار نمیکنه از قسمت اسپم بیارینش تو قسمت Inbox درست میشه.
**** کدها تاریخ انقضا ندارن.
***** دوستانی که خطای عدد رو دریافت می کنند باید آی پی شون رو تغییر بدن...پیشنهاد میکنم از سرویس ATP استفاده کنین برخلاف وی پی ان های معمولی که بعد از چند دفعه پیغام خطا براشون میاد هر چند بار هم که استفاده کنین پیغام خطایی براتون نمیاد.

سوالی هم داشتین در خدمتم.:x

آخرین ویرایش:

parham1990

کاربر سایت
Jan 5, 2015
13
داداش اون قسمتی‌ که کد وارد می‌کنیم ۱ و ۲
گفتی‌ ۲تا رقم آخرو عوض کنیم
هر دفعه که میخوایم یدونه جدید ۲روزه بگیریم باید اون ۲تا کد رو عوض کنیم ؟ یا تکراری هم باشه جواب میده ؟

- - -ویرایش - - -

داداش من تو این قسمت مشکل دارم و هرکاری می‌کنم این خطا رو میده
اگه با تصویر توضیح بدین دقیقا کجا کلیک کنیم ممنون میشم

rcnvw8smvhn2jbs2lwsl.png

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
داداش اون قسمتی‌ که کد وارد می‌کنیم ۱ و ۲
گفتی‌ ۲تا رقم آخرو عوض کنیم
هر دفعه که میخوایم یدونه جدید ۲روزه بگیریم باید اون ۲تا کد رو عوض کنیم ؟ یا تکراری هم باشه جواب میده ؟

- - -ویرایش - - -

داداش من تو این قسمت مشکل دارم و هرکاری می‌کنم این خطا رو میده
اگه با تصویر توضیح بدین دقیقا کجا کلیک کنیم ممنون میشم

rcnvw8smvhn2jbs2lwsl.png

جواب میده فقط نباید هر دو تا کد عین هم باشن باید باهم فرق داشته باشن
شما این پیغام که اومد Go Back رو بزن...بعد تو این عکس زیر داخل همون کادر Code 2 کلیک کن...بعدش دکمه Enter کیبوردت رو بزن...

2ss3y6kmq877bnjaa79g.png

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
من صدبار اینو قبلا تست کرده بود یه کد میداد که هیچ ربطی به گلد نداشت
مثل این میمونه که بدون کار کردن پول بیاری

hamed_mehdi

کاربر سایت
Jan 2, 2015
20
سلام . کار میکنه این روش ؟ چند روز پیش پیداش کردم اما هرچی با chrom و mozila زدم تیک سبز میزد اما بعدش میرفت رو یه صفحه که یع عددی مثل 10500949484 نوشته شده فقط ... با اپرا جواب میده مطمئنن خودت تست کردی داداش ؟؟؟

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
روش کاملا سالمه و کار می کنه. :d من با کروم اندروید امتحان کردم جواب داد ! :d
- ویرایش
یه کد هم گرفتم هرکی خواست بزنه :d
NPM72-B4479-T6QMM-VP6XR-MWQH4

آخرین ویرایش:

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
سلام . کار میکنه این روش ؟ چند روز پیش پیداش کردم اما هرچی با chrom و mozila زدم تیک سبز میزد اما بعدش میرفت رو یه صفحه که یع عددی مثل 10500949484 نوشته شده فقط ... با اپرا جواب میده مطمئنن خودت تست کردی داداش ؟؟؟

بله دوست عزیز کار میکنهشما با وی پی ان امریکا حتما انجام ندادین که اون عدد رو نشون داده

parsaskyrim

کاربر سایت
May 19, 2012
24
سلام خسته نباشید, من از سایفون و ******** که هردو آیپی رو برای آمریکا میکنه و مرورگر اپرا استفاده کردم ولی مثل گفته دوستمون یه عدد مثل 10500949484 نشون میده ... شما از *** connection استفاده میکنید؟!

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
سلام خسته نباشید, من از سایفون و ******** که هردو آیپی رو برای آمریکا میکنه و مرورگر اپرا استفاده کردم ولی مثل گفته دوستمون یه عدد مثل 10500949484 نشون میده ... شما از *** connection استفاده میکنید؟!

بله با بقیه سرویس های جدید هم کار میکنه ( کریو و .... )

kpax_wolfman

کاربر سایت
Nov 14, 2014
13
سلام.تمام مراحل رو رفتم و یک ایمیل هم اومد بهم. توی بخش اسپم بود و هر چه قدر روی تصویر و Get Code کلیک می کردم هیچ اتفاقی نمی افته و روی تصویر میمونه! توی اپرا انجام میدم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام.تمام مراحل رو رفتم و یک ایمیل هم اومد بهم. توی بخش اسپم بود و هر چه قدر روی تصویر و Get Code کلیک می کردم هیچ اتفاقی نمی افته و روی تصویر میمونه! توی اپرا انجام میدم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای منم اینجوری میشه

ایمیل میاد
روی عکس کلیک نمیشه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر