1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Hellblade: Senua's Sacrifice |PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏Jan 8, 2015.

1. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    Hellblade Senua's Sacrifice
    Developer:
    Ninja Theory
    Publisher: Ninja Theory
    Creative Director: Tameem Antoniades
    Release Date: August 8th

System Requirments
    Processor: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
    DirectX: Version 11
    Storage: 30 GB available space
    Additional Notes: Minimum spec screen resolution: 1280×720

Hellbalde: Senua's Sacrifice جدیدترین ساخته استودیو Ninja Theory، سازنده عناوینی همچون Heavenly Sword, Enslaved و DMC می باشد، اما این بار متفاوت از قبل. این بازی از دل استودیو و افراد آن بیرون می آید و تصوری است که همه سازندگان آن به دور از دنیای تجارت و اجبار Publiserh ها از دنیای بازی دارند. سازندگان بازی را نیمه AAA می دانند، یعنی کیفیت بازی چیزی از عناوین پر خرج کم نداشته، اما محتوا آن کمتر از عناوین AAA معمولی است. البته این اصلا به این معنا نیست که با یک بازی نا تمام همراه هستیم، بلکه خبری از اضافات نخواهد بود و دقیقه به دقیقه بازی تجربه ای متفاوت برای بازیکن رقم خواهد زد. داستان بازی در مورد شخصی به نام Senua خواهد بود که در اساطیر Celtic از او به عنوان الهه ای مورد پرستش یاد می شود. البته داستان بازی در زمان و دوره Viking ها روایت می شود و شخصیت (قهرمان) بازی در تصوراتش کابوسی را می بیند که برای نجات ارواح عزیزانش باید راهی جهنم وایکینگ ها شود. در این مسیر بیماری توهم قهرمان داستان به سراغ او می آید و باعث خلق موقعیت های عجیبی می شود. در بعضی مناطق احساس می کنید جهان با حرکت شما حرکت می کند، در بعضی مراحل دید خود را تقریبا از دست می دهید و این تنها صدا است که راهنمای شماست! همه ما Ninja Theory را با اکشن های تند و خشن می شناسیم، در کنار موارد ذکر شده و پارل های بازی، مبارزات بسیاری نیز در بازی وجود دارد، اما تفاوت بسیار نیز با سایر ساخته های این شرکت دارد. سرعت مبارزات بسیار کمتر بوده و دوربین تقریبا از روی دوش شخصیت او را همراهی می کند.
    برای ساخت قسمتی که بیماری Senua به سراغ او می آید، تیم Ninja Theory تحقیقات گسترده ای را به کمک یکی از بیمارستان های روانی انجام داده و با بررسی دقیق مواردی که بیماران با آن ها مواجه می شوند، این قسمت ها طراحی شده اند.
    بازی با Engine بازی سازی Unreal 4 در حال ساخت است و از لحاظ بصری بسیار چشم نواز است. همچنین برای Motion Capture بازی از سیستم های فوق پیشرفته خود استودیو کمک گرفته شده است که حرکات بسیار دقیق و نرمی را شاهد باشیم!

این بازی تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت 30 دلار در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و نسخه PC آن را هم اکنون می توانید از Steam پیشخرید کنید. به عنوان پاداش پیشخرید هم کامیک بوک تحت عنوان Senua's Song به خریدار اهدا می شود. شاید زمان انجام بازی چیزی حدود 6 الی 8 ساعت باشد، اما این مدت با علاقه و اشتیاق تیم 20 نفره بازی ساخته شده و مبلغی که برای آن پرداخت می کنید کمک حال آن ها خواهد بود تا بتوانند پروژه های بعدی خود را پیش ببرند و دوباره به بازی هایی اینچنینی (نیمه AAA) رونقی ببخشند. دلیل عرضه دیجیتالی هم این است که بیشتر مبلغ بدون دخالت به استودیو باز گردد.
    زمان زیادی به عرضه بازی نمانده و امیدواریم هم بازی از لحاظ کیفی موفق باشد و هم از لحاظ مالی.

عکس های بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2017
    xsoheilx, Octienne, kamyy و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    آرین
    یکم در موردش توضیح بدین ببینیم بازیش چی هست.

3. OMG OMG

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    حسین جان لطفا تاپیک میزنید تیتر رو درست بزنید.
    دو طرف | باید فاصله باشه و اون pc هم باید با حروف بزرگ باشه: PC

4. کاربر سایت

تقریبا کی میاد؟‌ سیستمی چیزی ندادن؟
    اون تصویر آخری که گذاشتی فک کنم طرف رو کشتن، اگه نشون وایکینگ‌ها باشه که به این معنی میشه که وایکینگ‌ها رو کشتن؟/:)

5. کاربر سایت

نام:
    Omid
    به به شاهکاری دیگر از نینجا تئوری

ممنون حسین جان ترد کامل و خیلی خوبیه ، من خودم شدیدا با DMC و ENSLAVED حال کردم و الان بدجوری منتظر این بازیم

mikelwar این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    این همه گفتی یبار نگفتی گیمپلی بازی چطوریه؟!!! نقش افرینیه یا هک اند اسلشه؟

7. mga mga

کاربر سایت

نام:
    محمد
    اگه بازی شبه هونی باشه شباهت زیادی به گاد اف وار میده درست مثل دویل مای کرای و بایونتا سبک بازی اکشنه و خط داستانی داره مگه شباهتی به هونی اسورد نداشته باشه تا جایی که من خبر داشتم قرار بود انحساری سونی باشه!

8. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    اصلا و ابدا بازی ادامه HS نیست. این اطلاعات رو از کجاتون میارین؟ مگه مجبوری همینجور ندونسته تاپیک بزنی و اطلاعات غلط بدی؟

Hellblade Isn't Tied to Heavenly Sword, Nor Is It a Spiritual Successor

این کپی و پیست کردن کل پست اولت (البته فقط نیم خط اول رو خودت نوشتی) از پست یه نفر دیگه بدون تشکر و بدون ذره ای تلاش برای نظم دادن به اسم تاپیک، پست به هم ریخته و فاجعه-تون واقعا جای تقدیر داره. بیخود نیست تمام تاپیک هایی که میزنی به بقیه واگذار میشن.

9. کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    تشکر بابت آپلود ویدیو، گفتم اینجا هم قرار بگیره بد نیست....

Last edited by a moderator: ‏Aug 9, 2015
  10. کاربر سایت

نام:
    حسین
    درود
    Hamid Payne
    دقیقا میشه بگید چه اطلاعاتی از بازی بیرون امده بود که من اپدیت نکردم پست اول را !

11. Apollo 13 ناظم انجمن

نام:
    محمد. تـ
    حسین جان، پست اول این تاپیک و تاپیک تامب رایدر رو اطلاعاتش رو اگر میتونی به شکل این تاپیک
    http://forum.bazicenter.com/thread52764/

یه دسته بندی بکن.
    تصاویر نیازی نیست توی پست اول باشه، یه لینک بزن به تاپیک تصاویر بازی. تریلر هم یکی کافیه. از گیم پلی باشه که چه بهتر.
    اطلاعات بازی رو هم دسته بندی شده بزار و نیازی نیست آپدیت به صورت مجزا کنی، هر اطلاعات جدیدی رو بسته به نحوه ی پوشش اون توی دسته ی مناسبش بزار.

ممنون.

12. کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    Omid_Zaraki و mikelwar این نوشته را Like کرده اند.
  13. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    Omid_Zaraki, mikelwar, Fratos و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    این تاپیک هم با اطلاعات لازم آپدیت شد. از اونجایی که تجربه بازی خاص هست، اطلاعاتی ندادم که شاید اسپویل باشه و سعی کردم در حد معقول بازی رو تشریح کنم! اگر سوالی بود در خدمت هستم و اینکه از کسایی که توانایی دارند می خوام از این بازی حمایت کنن! فکر کنم اولین باری باشه که چنین حرفی رو برای یه بازی توی این انجمن می گم، اما اگر به Dev Diary ها مراجعه کنید متوجه وضعیت و تلاشی که برای این بازی شده می شید.

تشکر از همگی و به امید اینکه بازی از هر لحاظ موفق عمل کنه!:x

Destruction, mikelwar, m.a.t و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

من تریلرشو دیدم کف کردم
    بازی بیاد حالشو ببریم البته من به احتمال زیاد نمیتونم ساپورت کنم فعلا وضعیت بدی دارم ولی اگ شد حتما حمایت میشه

mikelwar و armin_shadow این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید