PlayStation The Swapper | PS4

header.jpg

عجیبه کسی برای بازی به این زیبایی تو بخش PS4 تاپیک نزده .

پلاتش کردم :d

65uhks1dcur2jbb9ln35.jpg

به هیچ عنوان از دستش ندید اونورتر از فوق العادست . خودم فکرشو نمیکردم انقدر نروهامو نوازش کنه :dوگرنه موقع ریلیز میخریدمش .

ارزش بازی : 10/10
معماها : 10/10 چالش برانگیز
گیم پلی : 9/10 با حجم 400 مگ (فشرده) 900 مگ ، مراحل متعددی داره .

تروفیها : در درهای مخفی پنهان شده (جمعا 10 عدد درب مخفی)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برای شما اینطوری عزیزه من -:d
مثلا من تو اکانتم 10 پلات هم ندارم ! ولی شاهکار نمیکنم وقتی 100% کردم که بگم پلات کردم.o:-)
یه کسی هم زحمت میکشه 60 تا پلات میکنه خب بله بگه 60 تا پلات داره ... اون 100% دیگه حساب نمیکنه ادم واقعا ×_×
پلات همون تروفی مربوط به plut هست. این رو قبول کن که 100% با پلات خیلی فرق داره !!!!!!! خیلی !!!!!!!!!!!!
شما که میگی به دوستت 10 تا بازی پلات کردی یعنی مثلا 10 تا پلات برات ثبت شده ( که ممکنه نشده باشه) ... 100% خیلی فرق داره ! 100% یعنی لزوما جندتا نفره و برنز و 1 طلا فوقش گرفتی ... 100% کجا و اون همه تروفی مربوط به یه بازی که پلات داره کجا ....
ارمان ممنون که همه جا به یاد من هستی:d;))
--------------------------------------------
دوست عزیز به پیر به پیغمبر اگه یه نفر بازی ای که پلاتینویم نداشته باشه رو 100%کنه نمیگه پلات کردم پلات همون پلاتینیوم هست وقتی نباشه نمیگن من پلات کردم والا ما 5ساله توی اینکاریم تاحالا ندیدم این چیزارو

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان ممنون که همه جا به یاد من هستی:d;))
--------------------------------------------
دوست عزیز به پیر به پیغمبر اگه یه نفر بازی ای که پلاتینویم نداشته باشه رو 100%کنه نمیگه پلات کردم پلات همون پلاتینیوم هست وقتی نباشه نمیگن من پلات کردم والا ما 5ساله توی اینکاریم تاحالا ندیدم این چیزارو
25r30wi.gif
25r30wi.gif

میخواستم ( منظورم 682 هست ) ×_× لول گفتم خودت میگیری :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
منظور کلی تروفی و کامل شدنشه نه فقط اون تروفی منحصر به فرد . وقتی کسی از من میپرسه چند تا از بازیاتو پلات کردی دیگه نمیگم بزار چرتکه بندازم کدوماش پلاتینیوم داشت:d !! . هر کدوم 100 شده بود میگم اینا پلات شدن .

امیر من چکار دارم توی سایتای دیگه چی رو فکت میکنن چی رو تکذیب میکنن !! . این یک لفظ عامیانست (فقط) که هر کسی حتی خود شما ممکنه برای یک بازی یک زمانی اسمی میزاشتی یا روی حرکات شخصیت مورد علاقت ! غیر اینه امیر ؟:d . نباید برای هر دلیلی دنبال دلایل محکمی باشی چون شاید از این لفظ خوشت میاد یا جا افتاده بین خودتو دوستانت . همونطور که خودت گفتی اینارو نباید به هم یاد بدیم :d . همونطور که تو فکر میکردی من فرق پلاتینیوم و 100 نمیدونم منم همون فکرو در مورد تو کردم که بینم خوشت میاد :d . فقط میخواستم جبهه بگیری :d

برای شما عجیب غریبه وگرنه منو شونصد نفر دیگه اینطوری حال میکنیم . شما با همون جنبه تخصصی بگو ما هم با همون چیزی که حال میکنیم .
بحثم نباشه دیگه :d
طبق چیزی که میگی، پس برای بازی DLC بیاد و درصد کلیش بیاد پایین، بازی از قطعه بودن خارج میشه! :D
اتفاقا وقتی از شما میپرسن چندتا پلات کردی، این وسط باید چرتکه بندازی ببینی چندتا رو واقعا پلات کردی + چندتا رو 100% کردی ، اما وقتی میگن پلات کردی فقط یه نگاه میندازی به امضات و جوابش رو میدی:D

سایتای دیگه میدونی PS3T رسمی ترین و کامل ترین سایت در مورد تروفی هست دیگه؟ :| بعد میشه من و دوستام؟ :| ( .org رو میگم )

لفظ عامیانه و تغییر واقعیت یه چیز دیگست! :D این چیزی که میگی، لفظ عامیانه نیست چون توی همین مبحث ما پلات رو به طور کلی داریم که معنی چیز دیگه ای میده!
من و دوستامم نیست، گفتم این یه چیز کلیه و همه جا همینه! :|
اینکه میخواستی من جبهه بگیرم یا میخواستی چنین چیزی در مورد منم فکر کنی فقط لول :))

شونصد نفر؟ تو 10 نفر بیار اصلا :D بعد اون 10تا رو هم که اوردی بیا ببینم جمعا چندتا پلات دارن اصلا :D

با اینکه بحث بی ربطه به تاپیک:-" ولی من شخصا تا این قضیه درست جا نیفته، تو تاپیک و بحث های آینده در خدمتم :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
برای شما اینطوری عزیزه من -
شما توی اکانتت 60 پلات هم نداری D: شاهکار که نمیکنی 100% میکنی . ( منظوره بدی ندارما لول )
یه کسی هم زحمت میکشه 60 تا پلات میکنه خب بله بگه 60 تا پلات داره ... اون 100% دیگه حساب نمیکنه ادم واقعا ×_×
پلات همون تروفی مربوط به plut هست. این رو قبول کن که 100% با پلات خیلی فرق داره !!!!!!! خیلی !!!!!!!!!!!!
شما که میگی به دوستت 10 تا بازی پلات کردی یعنی 10 تا پلات برات ثبت شده ( که نشده ) ... 100% خیلی فرق داره ! 100% یعنی لزوما جندتا نفره و برنز و 1 طلا فوقش گرفتی ... 100% کجا و اون همه تروفی مربوط به یه بازی که پلات داره کجا ....
الان خوبه آرمان به اون PLUTت:d گیر بدم ؟ :d . شاهکار چی ؟ من حرفی زدم ؟ :d . اصلا حلب گرفتم راضی شدی آرمان :d چند وقته خیلی بی اعصاب شدیا . نوستالژیه واسم این کلمه . بکشیمم میگم :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
طبق چیزی که میگی، پس برای بازی DLC بیاد و درصد کلیش بیاد پایین، بازی از قطعه بودن خارج میشه
جالب اینجاس که من و بقیه TLOU PS4 رو احتمالا 5-6 بار قطعه کردیم :D از Left Behind گرفته تا بقیه DLC ها قطعه شدن!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
حال میکنیدا :d معنی پلاتی که میگید همین میشه تو معادل انگلیسیش !! از این به بعد به جای پلاتینیوم هم لطفا معادل فارسیشو بکار ببرید :d . خدایا این دلخوشی رو از بچه ها نگیر آمین .

پ ن ^^ تنبلی نکن G رو هم بگیر تا قطعه تکمیل شه :d .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
حال میکنیدا :d معنی پلاتی که میگید همین میشه تو معادل انگلیسیش !! از این به بعد به جای پلاتینیوم هم لطفا معادل فارسیشو بکار ببرید :d . خدایا این دلخوشی رو از بچه ها نگیر آمین .

دقیقا کجای دنیا معنی مخفف پلاتی که میگیم همین میشه؟ :D
و کجای دنیا کامل کردن بازی میشه قطعه کردن بازی؟ اصلا این قطعه کردن رو برای من تشریح کن ببینم :D

شما که بدون چرتکه آمار پلات ها رو در میاری، بدون چرتکه انداختن آمار پلات بقیه هم میتونی در بیاری؟ اگر آره تا ما به دلخوشیمون میرسیم، بگو من چندتا بازی پلات کردم؟ چون من خودم شخصا بدون چرتکه نمیتونم و سختمه برم الان حساب کنم :(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

اون پلات توی سینما و تئاتر و... به کار می‌ره مثل پلات داستانی و... که به معنی "قطعه" و "بخش" و.. به کار می‌ره و Plot هم نوشته می‌شه.
یه پلت داریم که Plat نوشته می‌شه و به یه قطعه زمین یا یه قسمت از چیزی گفته می‌شه.
اینجا همه منظورشون از Plat (که یه سری پلت می‌گن و یه سری پلات) همون Platinum هست و همه هم این رو می‌دونن. خود شما هم اگه نمی‌دونستی پست اول نمی‌نوشتی بازی رو پلات کردم. اگر از پلات (Plot) منظورت باشه که کلا خیلی آقایی :|
الان هم انگار یکی بگه "CoD ها تو این چند ساله عین هم هستن" شما بگی "عین معنی چشم می‌ده. CoD ها چشم هم هستن" :|
از نظر مخفف سازی هم که اگر یکی بگه "شماره رو s کن" لابد بهش می‌گی "S نوزدهمین حرف در الفبای انگلیسی است" :|

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
^^^ البته یه پیلوت هم داریم اگه موشکفانه به قضیه نگاه کنیم :d.
یه روز تعطیل داشتم خواستم CHILD OF LIGHT رو پلات :d کنم . ببین حالا چکار میکنن :((. وقتی دارید میبینید اشتباه میکنم و به راه راست هدایت نمیشم چرا سر خودتونو درد میارید عزیزان من ؟ :d . روی ماهتونو بوسیدم :d بیخیال من بشید . تاپیکای دیگه انقده کاربر هست باهاشون سرگرم بشید :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
^^^ البته یه پیلوت هم داریم اگه موشکفانه به قضیه نگاه کنیم :d.
یه روز تعطیل داشتم خواستم CHILD OF LIGHT رو پلات :d کنم . ببین حالا چکار میکنن :((. وقتی دارید میبینید اشتباه میکنم و به راه راست هدایت نمیشم چرا سر خودتونو درد میارید عزیزان من ؟ :d . روی ماهتونو بوسیدم :d بیخیال من بشید . تاپیکای دیگه انقده کاربر هست باهاشون سرگرم بشید :d

موضوع هدايت شدن و نشدن نيست سخت در اشتباهى و بقيه رو به اشتباه ميندازى
امروز يكى ازم پرسيد اين بازى پلات داره ؟ گفتم اره بعد يه ربع گفت "اين كه پلات نداره *** ( يه ناسزا ) مگه ارزش تروفى پلات تو تروفى لول رو نميدونى نادان ؟" :(

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
موضوع هدايت شدن و نشدن نيست سخت در اشتباهى و بقيه رو به اشتباه ميندازى
امروز يكى ازم پرسيد اين بازى پلات داره ؟ گفتم اره بعد يه ربع گفت "اين كه پلات نداره *** ( يه ناسزا ) مگه ارزش تروفى پلات تو تروفى لول رو نميدونى نادان ؟" :(
بیجا کرده کیا بهت گفته نادان . اون اگه اینکاره بود باید میفهمید بازیهای ایندی تروفی پلاتینیوم ندارن . باید میزدی تو برجکش . بخاطر تو کیا که مظلوم واقع شدی از امشب 100 و پلات رو تفکیک میکنم . نوستالژی بی نوستالژی . اه اه حالم بد میشه بگم (بچه ها تروفیام 100 شد):d . راستو پوست کنده پلات شد !! ولی نه دیگه قول میدم نگم هر چند که سخته :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اون اگه اینکاره بود باید میفهمید بازیهای ایندی تروفی پلاتینیوم ندارن .
نمیدونم طرف اینکاره بوده یا نه! :D ولی به نظرم بوده! Trine و Transistor و Isaac فقط بخشی از بازی هلی Indie پلات دار هستن! :D

پ.ن: کیا :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر