PlayStation The Swapper | PS4

header.jpg

عجیبه کسی برای بازی به این زیبایی تو بخش PS4 تاپیک نزده .

پلاتش کردم :d

65uhks1dcur2jbb9ln35.jpg

به هیچ عنوان از دستش ندید اونورتر از فوق العادست . خودم فکرشو نمیکردم انقدر نروهامو نوازش کنه :dوگرنه موقع ریلیز میخریدمش .

ارزش بازی : 10/10
معماها : 10/10 چالش برانگیز
گیم پلی : 9/10 با حجم 400 مگ (فشرده) 900 مگ ، مراحل متعددی داره .

تروفیها : در درهای مخفی پنهان شده (جمعا 10 عدد درب مخفی)

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45
سلام،داداش اين الان free هستش؟
رو كوم استور؟
مرسي
راستي حجم دانلودش؟

کلا 900 مگ هست؟

رو استور آمریکا فری پلاس هست دوستان ...شاید رو اروپا هم باشه ..چک نکردم ...حجم هم 400 مگ که خیلی عالیه >:)
من هم تازه دانلودش کردم .. هنوز استارت نزدمش ...مث اینکه یه اثر عالی پیش رو هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام،داداش اين الان free هستش؟
رو كوم استور؟
مرسي
راستي حجم دانلودش؟
اورپا و امریکا هستش فرقی نداره

بازیش عالیه .منم قبلا روی Pc بازی کرده بودم حرف نداشت بازیش . کلا جالبه و نواورانه هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من هموز که بازی رو نگرفتم، ولی در کل فکر نکنم باهاش حال کنم:-" زیاد با بازی های صرفا پازل حال نمیکنم :D
ببینم چه میشود ... :D
---
این رو چندبار دیدم که گفتید، فقط شفاف سازی کنم که 100% کردن به معنای پلات کردن نیست:D
بازی وقتی پلات میشه که تروفی پلات داشته باشه:D پس برای این بازی ها و MGS GZ و ... از همون 100% ش کردم استفاده کنید :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من یک مقدار بازی کردمش ... ایده جالبی داره ولی بعد از یک مدت به نطر میاد تکراری بشه ... ولی معماهای چالش برانگیزی داره

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
کلا بازیش یه ساعت و نیم تا دو ساعته صد میشه من رو ویتا رفتم بازی خوبی بود :d
قبل از تموم کردن بازی هم صد میشه من دیگه بازی رو تموم نکردم داستان درست درمونی نداره :|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من هموز که بازی رو نگرفتم، ولی در کل فکر نکنم باهاش حال کنم:-" زیاد با بازی های صرفا پازل حال نمیکنم :D
ببینم چه میشود ... :D
---
این رو چندبار دیدم که گفتید، فقط شفاف سازی کنم که 100% کردن به معنای پلات کردن نیست:D
بازی وقتی پلات میشه که تروفی پلات داشته باشه:D پس برای این بازی ها و MGS GZ و ... از همون 100% ش کردم استفاده کنید :D
منم چند دفعه امیر گفتم :d
1) اصطلاح عامیانه ای که بکار (میبریم) همینه و خیلی هم قشنگه بین PS فنا :).
2)چند دفعه دیگه هم گفتم که تروفی پلاتینیوم قابل گرفتن در بازی نیست و با گرفتن تمام تروفیا این تروفی به عنوان جایزه باز میشه :).
3) معنی پلات یعنی قطعه یا .. و هیچ ربطی به پلاتینیوم نداره توی زبان خودشون . هر موقع شما گفتی من بازیمو پلاتینیوم کردم اون موقع بیا از من ایراد بگیر :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
2)چند دفعه دیگه هم گفتم که تروفی پلاتینیوم قابل گرفتن در بازی نیست و با گرفتن تمام تروفیا این تروفی به عنوان جایزه باز میشه :).
3) معنی پلات یعنی قطعه یا .. و هیچ ربطی به پلاتینیوم نداره توی زبان خودشون . هر موقع شما گفتی من بازیمو پلاتینیوم کردم اون موقع بیا از من ایراد بگیر :d
کم مونده بود این اصطلاح رو به من توضیح بدید که به سلامتی اینم انجام شد:D

1.این اصطلاح که به کار میره برای تروفی Platinum هست و نه برای 100% کردن! نه اینجا و نه PS3T و هیچ جای دیگه، این رو برای 100% کردن به کار نمیبرن :| غیر از شما البته :D
2.بله قابل گرفتن نیست چون همینطور که گفتی باید بقیه رو بگیری تا باز بشه، اما وقتی بازی این رو نداشته باشه، بازی هم پلات نمیشه! صرفا 100% میشه :D
3.نخسته برادر! این پلاتی که گفته میشه مخفف Platinum میباشد:| نه قطعه :| الان شما پلات کردید، یا پلات گرفتید، یعنی دقیقا کدوم قطعه رو گرفتید؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
1 و 3 دقیقا برعکس هم دیگه هستنا :-"
اصطلاح قشنگ "پلات" رو برای به دست اومدن تروفی پلتنوم (که اینجا به پلتینیوم بیشتر معروف هست) یا همون پلاتین یا طلای سفید به کار می‌بریم. قابل گرفتن هم هست! شما همه تروفی ها رو که بگیری این رو باز کردی! یه تروفی که اگر بقیه تروفی ها رو بگیری باز می‌شه!توضیحات تروفی Platinum اکثر بازی ها نوشته "Unlock all other trophies" یعنی یک تروفی که اگر بقیه تروفی رو بگیرید، به دست میارید.
یکی می‌گه بازی رو پلت کردم یعنی قطعه کردم؟! :-/ نه یعنی تروفی Platinum رو گرفتم و ما مخففش رو به کار می‌بریم.
با این حساب شما با این حرفت تو پست اول گفتی بازی رو قطعه کردم:
من دیگه متاسفانه خسته بودم شما هر جا خودت لازم می‌دونی برای خودت ":)" رو به کار ببر.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
منظور کلی تروفی و کامل شدنشه نه فقط اون تروفی منحصر به فرد . وقتی کسی از من میپرسه چند تا از بازیاتو پلات کردی دیگه نمیگم بزار چرتکه بندازم کدوماش پلاتینیوم داشت:d !! . هر کدوم 100 شده بود میگم اینا پلات شدن .

امیر من چکار دارم توی سایتای دیگه چی رو فکت میکنن چی رو تکذیب میکنن !! . این یک لفظ عامیانست (فقط) که هر کسی حتی خود شما ممکنه برای یک بازی یک زمانی اسمی میزاشتی یا روی حرکات شخصیت مورد علاقت ! غیر اینه امیر ؟:d . نباید برای هر دلیلی دنبال دلایل محکمی باشی چون شاید از این لفظ خوشت میاد یا جا افتاده بین خودتو دوستانت . همونطور که خودت گفتی اینارو نباید به هم یاد بدیم :d . همونطور که تو فکر میکردی من فرق پلاتینیوم و 100 نمیدونم منم همون فکرو در مورد تو کردم که بینم خوشت میاد :d . فقط میخواستم جبهه بگیری :d

برای شما عجیب غریبه وگرنه منو شونصد نفر دیگه اینطوری حال میکنیم . شما با همون جنبه تخصصی بگو ما هم با همون چیزی که حال میکنیم .
بحثم نباشه دیگه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منظور کلی تروفی و کامل شدنشه نه فقط اون تروفی منحصر به فرد . وقتی کسی از من میپرسه چند تا از بازیاتو پلات کردی دیگه نمیگم بزار چرتکه بندازم کدوماش پلاتینیوم داشت:d !! . هر کدوم 100 شده بود میگم اینا پلات شدن .

امیر من چکار دارم توی سایتای دیگه چی رو فکت میکنن چی رو تکذیب میکنن !! . این یک لفظ عامیانست (فقط) که هر کسی حتی خود شما ممکنه برای یک بازی یک زمانی اسمی میزاشتی یا روی حرکات شخصیت مورد علاقت ! غیر اینه امیر ؟:d . نباید برای هر دلیلی دنبال دلایل محکمی باشی چون شاید از این لفظ خوشت میاد یا جا افتاده بین خودتو دوستانت . همونطور که خودت گفتی اینارو نباید به هم یاد بدیم :d . همونطور که تو فکر میکردی من فرق پلاتینیوم و 100 نمیدونم منم همون فکرو در مورد تو کردم که بینم خوشت میاد :d . فقط میخواستم جبهه بگیری :d

برای شما عجیب غریبه وگرنه منو شونصد نفر دیگه اینطوری حال میکنیم . شما با همون جنبه تخصصی بگو ما هم با همون چیزی که حال میکنیم .
بحثم نباشه دیگه :d
برای شما اینطوری عزیزه من -:d
مثلا من تو اکانتم 10 پلات هم ندارم ! ولی شاهکار نمیکنم وقتی 100% کردم که بگم پلات کردم.o:-)
یه کسی هم زحمت میکشه 60 تا پلات میکنه خب بله بگه 60 تا پلات داره ... اون 100% دیگه حساب نمیکنه ادم واقعا ×_×
پلات همون تروفی مربوط به plut هست. این رو قبول کن که 100% با پلات خیلی فرق داره !!!!!!! خیلی !!!!!!!!!!!!
شما که میگی به دوستت 10 تا بازی پلات کردی یعنی مثلا 10 تا پلات برات ثبت شده ( که ممکنه نشده باشه) ... 100% خیلی فرق داره ! 100% یعنی لزوما جندتا نفره و برنز و 1 طلا فوقش گرفتی ... 100% کجا و اون همه تروفی مربوط به یه بازی که پلات داره کجا ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر