فقط اعضای فعالGTA V online

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
Dark Spiritualist

عضو فعال میپذیرد
MissionوDeathMatch
حداقل سن16

532a4b0aa5f8ad69a6885e331c54bf7c6b42cbfd_512.png

این گروه جدیدPGXLهست که در نسل هفتم جز 50گروه اولDeathMatchبود
ثبت نام اول :
[h=3]Sepah Quds[/h]

آخرین ویرایش:

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
سلام من هستم
الان کمتر هستم روزی 2 الی 3 ساعت والی بعد امتحانات دانشگاه از اخر هفته بعد روزی 4 الی 5 ساعت راحت هستم

vahid61

کاربر سایت
Aug 26, 2010
63
دوستان سلام! من يكي دو روزي ميشه كه gta v رو گرفتم ولي اصلا به يروراش وصل نميشه ! چند مدل DNS و mtu هم امتحان كردم فايده نداره :( شايد مشكل از نتم باشه كه مال مخابرات ولي از نطر سرعت و پينگ عاليه و هيچ مشكلي نداره با بقيه بازي ها

كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
71a46e187fafa6f12f9ef1a46386d351.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

bes

کاربر سایت
Apr 16, 2014
2
داداش واقعا روزی 5 ساعت اونم هرروز و حداقل سن 16 منطقی نیس. پس اونایی که درس دارن و نتشون حجمیه چی؟ حالا نمیشه روزی 5 ساعت نباشه؟ خدایی شرایطتت سخته و دلیلی برای هاردکور بودن نمیشه.

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
داداش واقعا روزی 5 ساعت اونم هرروز و حداقل سن 16 منطقی نیس. پس اونایی که درس دارن و نتشون حجمیه چی؟ حالا نمیشه روزی 5 ساعت نباشه؟ خدایی شرایطتت سخته و دلیلی برای هاردکور بودن نمیشه.

همه ی اینها دلیل بر پرو بودنه
افراد زیر 16سال همیشه برای من دردسر ساز بودند چون بچه هستند و درک کافی از کارایی که انجام میدن ندارند تجربه به من این نشون داده
ما حدود دوساله که گروه داریم و مدیریتش میکنیم و بی خود نشدیم 50گروه اول در DeathMatch

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام! من يكي دو روزي ميشه كه gta v رو گرفتم ولي اصلا به يروراش وصل نميشه ! چند مدل DNS و mtu هم امتحان كردم فايده نداره :( شايد مشكل از نتم باشه كه مال مخابرات ولي از نطر سرعت و پينگ عاليه و هيچ مشكلي نداره با بقيه بازي ها

كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
71a46e187fafa6f12f9ef1a46386d351.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
مشکل همگانیه و سرور های PSNدر حالتHeavy Traficقرار داره

این مشکلو باید جای دیگه مطرح کنید لطفا اینجا ادامه ندید

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
آقا امیر ، 30 ساله ها مجاز به ورود هستند ؟؟؟؟؟؟
=((

عزیز من چاقو زیر گلوت نذاشتند بیایی اینجا این همه گروه توی ایران هست
این گروه فقط مختص به Hardcoreهاست و جهت اطلاع توی Hardcoreبودن هم سن مهمه هم ساعت بازی کردن
تلاش بیشتر=موفقیت

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
سلام .
من لولم 2 هست . 9 سالمه . تازه بازی رو شروع کردم روزی 2 تا 3 ساعت هم بازی می کنم ولی حیف نمی تونیم تو شهر دور بزنیم ! میشه اینکارو هم کنیم ؟! :((

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
سلام .
من لولم 2 هست . 9 سالمه . تازه بازی رو شروع کردم روزی 2 تا 3 ساعت هم بازی می کنم ولی حیف نمی تونیم تو شهر دور بزنیم ! میشه اینکارو هم کنیم ؟! :((
گوگولی..............9 سالته عموووووووووو:-/ بابات بهت نگفته با این سنت GTA V بازی نکنی؟؟؟ بلو عمووووووووو!!! برو به درست برس!!! ای بابا!!!

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
سلام دادا من متولد ٧٦ هستم روزي ٤الي ٥ ساعت play ميكنم ايدي هم ScRaP PeR هست
تو لینک پست اول درخواست بده

- - -ویرایش - - -

برای ps3 نیست؟ اگر برای PS3 هست لولم 243.

خیر.فقطps4

- - -ویرایش - - -

سلام .

.................:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر