فیفا 15:کاپ کریسمس |پست اول خوانده شود|

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
منو اینیستا 3 - 2 نفع من
30دقیقه اول دفاع و گلرم شده بودن مثله پت و مت! :d هرتوپی رد میشد ... ولی بازم تقصیر خودم بود که اونجوری دفاع میکردم8-| ولی خب با اون بازیم حقم بود ببازم:d
/
من چندروزه پیش 2باره با mhr بازی کردم و فکر کنم بازی اول 3-2 و بازی 2وم 6-2 بردم...
این yahsharking که فکر کنم اصلا نیست! چندروزه Add کردم هنوز جواب نداده! الان فقط محمد رضا با تو , خوزه و بهداد98 دارم که تمام بازیام انجام بدم الانم تو Add میکنم هروقت خواستی pm بده بازی کنیم ... فقط بازیای من با βrαγαπ جفتشو بزن 3-0 به نفع خودش چون 1مشکلی وجود داره و نمیشه باهاش بازی کرد ...

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
30دقیقه اول دفاع و گلرم شده بودن مثله پت و مت! :d هرتوپی رد میشد ... ولی بازم تقصیر خودم بود که اونجوری دفاع میکردم8-| ولی خب با اون بازیم حقم بود ببازم:d
/
من چندروزه پیش 2باره با mhr بازی کردم و فکر کنم بازی اول 3-2 و بازی 2وم 6-2 بردم...
این yahsharking که فکر کنم اصلا نیست! چندروزه Add کردم هنوز جواب نداده! الان فقط محمد رضا با تو , خوزه و بهداد98 دارم که تمام بازیام انجام بدم الانم تو Add میکنم هروقت خواستی pm بده بازی کنیم ... فقط بازیای من با βrαγαπ جفتشو بزن 3-0 به نفع خودش چون 1مشکلی وجود داره و نمیشه باهاش بازی کرد ...
چرا همیشه انلاینه
ایدیش رو اشتباه میزنی:YASHARSKING

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
/
من توی اییییین چند سالی ک گیمرم تجربه ای ک توی بازی فوتبال مخصوصا سری فیفا دارم اینه ک شانس خیلی مهمه خیلی بیشتر از اونی ک فکرشو بکنی بعدش میزبانی و میهمانی ک صد در صد بازی میزبان ب میهمان چربش عجیبی داره ک گاهی چنان اختلافی ازش درمیاد ک .... بازیه ماه هم جدا از قوانین نا نوشته نبود

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
/

اختیار داری داداش مشکلات مال قبلاً بود اگه هم می خواید 3-0 بزنید یکیشو واسه اون یکیشم واسه من. یا هردوشم واسه اون! من به یه قصد دیگه به این کاپ اومدمو همینطور الانم نمی خوام کسی از دستم دلخور باشه! ( چقدر مهربون :D ) ... اول دیلیت کن بعد ادد کن بازی می کنیم :) ZzNiKaNzZ ( البته اگر مایل باشی ! )
@نیما

شما هم دلخور نباش اوکی شمارمو پ.م می کنم هر وقت گفتی رو چشم.

چرا همیشه انلاینه
ایدیش رو اشتباه میزنی:YASHARSKING

امتحانا تموم شده آنلاینم :| درمورد تلو هم ایرانی کمه واسه همین بعضی وقتا که میای میگم بیا ...

Last edited by a moderator:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
من توی اییییین چند سالی ک گیمرم تجربه ای ک توی بازی فوتبال مخصوصا سری فیفا دارم اینه ک شانس خیلی مهمه خیلی بیشتر از اونی ک فکرشو بکنی بعدش میزبانی و میهمانی ک صد در صد بازی میزبان ب میهمان چربش عجیبی داره ک گاهی چنان اختلافی ازش درمیاد ک .... بازیه ماه هم جدا از قوانین نا نوشته نبود
شانس که توی همه چی هست!:d ... من که گفتم با اون بازیم تو نیمه اول حقم باخت بود وگرنه زیاد برای من بازی تو خونه و بیرونه خونه فرق نمیکنه! چون اینقدر سیزن تو سانتیاگو بازی کردم دیگه وقتی تو نیوکمپ بازی میکنم احساس غریبی میکنم!:d
/
βrαγαπ@
من که دلخوری از کسی ندارم ولی دیگه بهتره با هم بازی نکنیم ...
/
چاکرم نیکان جان..ما که دستگاه فروختیم رفت
این پست الان دیدم ... حامد من فکر کردم بن شدی!:| ... فروختی؟! تلو و فیفا زیاد باهم بازی کردیم یادش بخیر ... موفق باشی دادا;)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آقا رسماً و علناً بازی من و نیما جان انجام شد چقدم حال داد انصافاً :D فک کنم 4 5 دست زدیم :D

بازی اول که 1-1 به اتمام رسید پُر لگ بود.

بازی دوم هم همینطور و همین لگ باعث شد اواسط بازی در موقعیتی که نیما با رونالدو یه شوت کشید تاق دروازه همونجا نرسیده به دروازه گیر کرد لاست شد! که من خودم از سایَش این گل رو حساب کردم... ( این بازی هم با نتیجه 3-1 لاست شد )

بعد یه بازی دیگه هم بعدش کردیم ( 1 نیمه ) که خیلی جالب بود، نه کادر نتیجه ها نه اسم بازیکنا معلوم بود فقط چمن و بازی کن بود! :D که من در اونجا 1 گل زدم پس تا اینجا جمعاً میشه 4-1

بازی آخر که دیگه پس از این همه سختی بهش گفتم بیا این دستو کامل بزنیم و زدیم و اینم 2-1 به اتمام رسید :D

پس جمعاً شد 6-2 به نفع بنده :D

پ.ن: بعد از اون امروز فردا کردن ها یه حال اساسی دادیم به خودمون :D

آخرین ویرایش:

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
شانس که توی همه چی هست!:d ... من که گفتم با اون بازیم تو نیمه اول حقم باخت بود وگرنه زیاد برای من بازی تو خونه و بیرونه خونه فرق نمیکنه! چون اینقدر سیزن تو سانتیاگو بازی کردم دیگه وقتی تو نیوکمپ بازی میکنم احساس غریبی میکنم!:d
/
βrαγαπ@
من که دلخوری از کسی ندارم ولی دیگه بهتره با هم بازی نکنیم ...
/

این پست الان دیدم ... حامد من فکر کردم بن شدی!:| ... فروختی؟! تلو و فیفا زیاد باهم بازی کردیم یادش بخیر ... موفق باشی دادا;)
ن بابا رضا جان سونی کاری به من یکی نداشته برای بن کردن..قشنگ یادمه سه چهار روز بازی COD:BO2بازی کردم ولی باز بن نشدم ...خودمم دلم برای تلو تنگ شده پولی هم ندارم که دم ودستگاهی بخرم...
فیفا هم مگه اینکه حسین بهم میگفت بیا بازی کنیم وگرنه 24 ساعت تلو بازی میکردم ....ای اینترنت لعنتی باعث شد کلا از پلی3 سیر بشم و فروختم...حالا بینیم چ میشه پول بیاد دستم یا میرم پلی4 میخرم یا باز یه پلی3 میخرم که احتمال اولی زیاده...
آقا نیما داش اینقدر خودت ناراحت نکن فکر میکردی من تو او جام های فیفا 14 چرا او قانون مسخره گذاشته بودم که باید تا این روز بازی ها انجام بشه وگرنه نتیجه 3-0 اعلام میشه یا مساوی

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
ن بابا رضا جان سونی کاری به من یکی نداشته برای بن کردن..قشنگ یادمه سه چهار روز بازی COD:BO2بازی کردم ولی باز بن نشدم ...خودمم دلم برای تلو تنگ شده پولی هم ندارم که دم ودستگاهی بخرم...
فیفا هم مگه اینکه حسین بهم میگفت بیا بازی کنیم وگرنه 24 ساعت تلو بازی میکردم ....ای اینترنت لعنتی باعث شد کلا از پلی3 سیر بشم و فروختم...حالا بینیم چ میشه پول بیاد دستم یا میرم پلی4 میخرم یا باز یه پلی3 میخرم که احتمال اولی زیاده...
آقا نیما داش اینقدر خودت ناراحت نکن فکر میکردی من تو او جام های فیفا 14 چرا او قانون مسخره گذاشته بودم که باید تا این روز بازی ها انجام بشه وگرنه نتیجه 3-0 اعلام میشه یا مساوی

خوبی داش بحث ناراحتی نیس بحث مهم شمردن قول و قرار منم نمیگم ی روزه باید همه بازیارو انجام داد ولی باید انگیزه داشت

- - -ویرایش - - -

امتحانا تموم شده آنلاینم :| درمورد تلو هم ایرانی کمه واسه همین بعضی وقتا که میای میگم بیا ...
من تلو مو اپ کردم واس انلاین ولی تمام فونتای بازی بهم ریخته ینی نمیشه دید کدوم کانتی نیوست کدوم نیو گیمه کدوم اپشنه نمیدونی مشکل کجاست؟
بعدش این بازی با وبمن اجرا نمیشه تو با چی مونت میکنی مولتیمن؟
خواستی تو پ خ جواب بده

- - -ویرایش - - -

م رضا بیا لیگ جون گرفته برو بکس با کسایی ک بازی دارین بشون پیام بدین قرار بذارین تمومش کنیم:x

- - -ویرایش - - -

آقا رسماً و علناً بازی من و نیما جان انجام شد چقدم حال داد انصافاً :D فک کنم 4 5 دست زدیم :D

بازی اول که 1-1 به اتمام رسید پُر لگ بود.

بازی دوم هم همینطور و همین لگ باعث شد اواسط بازی در موقعیتی که نیما با رونالدو یه شوت کشید تاق دروازه همونجا نرسیده به دروازه گیر کرد لاست شد! که من خودم از سایَش این گل رو حساب کردم... ( این بازی هم با نتیجه 3-1 لاست شد )

بعد یه بازی دیگه هم بعدش کردیم ( 1 نیمه ) که خیلی جالب بود، نه کادر نتیجه ها نه اسم بازیکنا معلوم بود فقط چمن و بازی کن بود! :D که من در اونجا 1 گل زدم پس تا اینجا جمعاً میشه 4-1

بازی آخر که دیگه پس از این همه سختی بهش گفتم بیا این دستو کامل بزنیم و زدیم و اینم 2-1 به اتمام رسید :D

پس جمعاً شد 6-2 به نفع بنده :D

پ.ن: بعد از اون امروز فردا کردن ها یه حال اساسی دادیم به خودمون :D
داش جون من با لحن بدی حرف نمیزنم ناراحت نشی ولی قرار بود نتیجه ی نیمرو بذاریم بعدشم اون گل حساب نکن من همنجوری گفتم ولی باز هر جور ک شما بگی منم پایه ام خواستی همون 4 - 1 بزن

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خوبی داش بحث ناراحتی نیس بحث مهم شمردن قول و قرار منم نمیگم ی روزه باید همه بازیارو انجام داد ولی باید انگیزه داشت

- - -ویرایش - - -

من تلو مو اپ کردم واس انلاین ولی تمام فونتای بازی بهم ریخته ینی نمیشه دید کدوم کانتی نیوست کدوم نیو گیمه کدوم اپشنه نمیدونی مشکل کجاست؟
خواستی تو پ خ جواب بده

- - -ویرایش - - -

م رضا بیا لیگ جون گرفته برو بکس با کسایی ک بازی دارین بشون پیام بدین قرار بذارین تمومش کنیم:x

- - -ویرایش - - -

داش جون من با لحن بدی حرف نمیزنم ناراحت نشی ولی قرار بود نتیجه ی نیمرو بذاریم بعدشم اون گل حساب نکن من همنجوری گفتم ولی باز هر جور ک شما بگی منم پایه ام خواستی همون 4 - 1 بزن

خب باشه اون نیمه دوم رو حساب نکن بزن 4-1
من دیدم و می دونستم گل میشد رفیق...
[MENTION=1761]رضا[/MENTION]

یه 3 - 0 بزنید برا اون یکیم برا من.

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
خب باشه اون نیمه دوم رو حساب نکن بزن 4-1
من دیدم و می دونستم گل میشد رفیق...
@رضا

یه 3 - 0 بزنید برا اون یکیم برا من.

خواستی تو پ خ جواب بده

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خواستی تو پ خ جواب بده

پ.خ رو چک کن.

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
م رضا بزن
4برد/3باخت/1مساوی/
22گل زده
26 گل خورده
جدول اپدیت کن لطفا من الان نمیدنم کی ادمه میده کی نمیده
برو بکس هر کس تمام امتیازا و گلاشو توی ی پست بذاره تا اپدیت جدول راحت باشه

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
عاقا. این مسخره بازیا چیه؟:|
مگه فیلم هندیه؟یکی از اونور میگه یه ۳-۰ بزن واسه اون یکی هم واسه من،یکی میاد یهویی درباره tlou حرف میزنه،بعد یکی میگه ۴-۱ یکی میگه ۳-۱...
فقط نتیجه هارو بزنید، اینجا جای اسپم دادن نیست،الان من نفهمیدم نتیجه بازیتون چی شد
بازی نیکان و رضا هم حساب میشه ولی به هیچکدومشون امتیاز داده نمیشه
لطفا اسپم ندید،فقط نتیجه بازی و یا هماهنگ کردن واسه بازی هاتون

آخرین ویرایش:

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
م رضا بزن
4برد/3باخت/1مساوی/
22گل زده
26 گل خورده
جدول اپدیت کن لطفا من الان نمیدنم کی ادمه میده کی نمیده
برو بکس هر کس تمام امتیازا و گلاشو توی ی پست بذاره تا اپدیت جدول راحت باشه

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اقا من باز بن شدم:-" ... و ایدی جدیدم هست X8V1EST8 :bighug:
خلاصه باز باید بشینم 1ملتی Add کنم :| ... حالا اونایی که باهاشون بازی نکردم باز براشون/برام درخواست میفرستم/بفرستین! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر